Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Bede kupowal spojler do zderzaka tył sline w kratke "plaster miodu". Kolor auta ciemny granatowy, koncowka wydechu chrom. Pytanie jaka dokladka bedzie fizycznie lepiej sie prezentować czarna czy szara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na niebieskim. Miałem szara i było ok jak coś mam na sprzedaż[emoji6]

Przemyśle [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak długo złącze AMI dostaje zasilanie? Do czasu faktycznego shutdownu MMI (aż dysk przestanie pracować) czy cały czas? 3G High

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie caly czas.. mam podpiete urzadzonko na bt pod ami i nawet jak auto juz w garazu, nadal dziala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że masz ośkę z końcówką Q ? to taka sama szła by do 2.0TDI ? pamiętam że też miałem Q a dokładnie Y1Q ale wiem że to w którymś roku było zamienione na inny numer. Musiałby ktoś kto ma etke sprawdzić na co się to zamienia bo chyba w 2009 byla zmiana nr czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS ktoś chętny na zaciski od Q5 brembo 4 tłoki 345mm z klockami jak nowe lub cały komplet przod tyl od C7 biturbo z klockami i tarczami po malym przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie,

w zeszły poniedziałek "zdradziłem" swoją A4-kę.

Przesiadłem się na c-klasę. Zupełnie przypadkiem. Od jakiegoś czasu planowałem jakieś zmiany, ale bez szału. Była w planie A6 ale za długa, nie zmieściłaby się w garażu. Była też A3 w sedanie i nowa A4. Ale one wszystkie jakoś nie powaliły mnie na kolana.

I przy okazji sobotnich wypadów do okolicznych salonów zobaczyłem tę właśnie c-klasę.

Więc dla porównania postanowiłem spróbować. Autko przejechane ma 26 kkm i ma 16 miesięcy. Wersja Sportline z pakietami (wew. i zew.) AMG. Bardziej doposażone niż moja A4 i przyznam szczerze, że już w podstawie ma więcej niż salonowe A4.

Łezka się kręcie na myśl oddania A4 (ostatnimi czasy doposażona i wyserwisowana jak tylko możliwe), ale pozostaje w rodzinie - będzie jeździła w moim rodzinnym mieście u mojego taty.

Kilka gadżetów pozostało do zainstalowania, ale w wolnej chwili się dorzuci.

Ale kilka będzie do oddania, np. 19" org. felgi wzór RS4, zakupione od kolegi z forum, z racji, że były trochę porysowane, oddane zostały do proszkowego malowania. Leżały i czekały na zamontowanie, ale się nie doczekają, bo mój tata woli komfortowe 16". Więc świeże, nie prostowane (sprawdzone przed malowaniem) będą czekały na nowego entuzjastę audi.

Będzie też do oddania tylna półka do sedana z otworami pod głośniki (z grillami - nie bang). Również zakupiona pod zamontowanie sub'a. Dystanse mdf i Audisony (6,5" prima dwa komplety) - pokompletowałem a w między czasie wpadł mi Mercedes.

Wkrótce wrzucę kilka zdjęć do odpowiedniego działu.

A wpisem tym chciałem się podzielić dlatego tu, ponieważ mając A4 w wersji Bieda-Line nie założyłem odpowiedniego wątku o swoim aucie, bo jak tu się rozczulać nad autem, którego wyposażenie jest dużo mniejsze niż w ówczesnych autach klasy A.

IMG_4168.JPG

IMG_8047.JPG

Edytowane przez damianw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze przycisk nav na kierownicy nie działa ??? czy można zzrobić aby działał Witam cZy w poliftowej kierownicy audi a4 b8 będzie działać przycisk nav i ponieważ jak klikam to pisze przycisk wolny czy da się to jakoś zakodowac posiadam mmi 3g+

1.jpg

2.jpg

Zawartość dodana 15 minutes later

jak zrobić aby przycisk nav i działał pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damianw napisał:

Witajcie Panowie,

w zeszły poniedziałek "zdradziłem" swoją A4-kę.

Przesiadłem się na c-klasę. Zupełnie przypadkiem. Od jakiegoś czasu planowałem jakieś zmiany, ale bez szału. Była w planie A6 ale za długa, nie zmieściłaby się w garażu. Była też A3 w sedanie i nowa A4. Ale one wszystkie jakoś nie powaliły mnie na kolana.

I przy okazji sobotnich wypadów do okolicznych salonów zobaczyłem tę właśnie c-klasę.

Więc dla porównania postanowiłem spróbować. Autko przejechane ma 26 kkm i ma 16 miesięcy. Wersja Sportline z pakietami (wew. i zew.) AMG. Bardziej doposażone niż moja A4 i przyznam szczerze, że już w podstawie ma więcej niż salonowe A4.

Łezka się kręcie na myśl oddania A4 (ostatnimi czasy doposażona i wyserwisowana jak tylko możliwe), ale pozostaje w rodzinie - będzie jeździła w moim rodzinnym mieście u mojego taty.

Kilka gadżetów pozostało do zainstalowania, ale w wolnej chwili się dorzuci.

Ale kilka będzie do oddania, np. 19" org. felgi wzór RS4, zakupione od kolegi z forum, z racji, że były trochę porysowane, oddane zostały do proszkowego malowania. Leżały i czekały na zamontowanie, ale się nie doczekają, bo mój tata woli komfortowe 16". Więc świeże, nie prostowane (sprawdzone przed malowaniem) będą czekały na nowego entuzjastę audi.

Będzie też do oddania tylna półka do sedana z otworami pod głośniki (z grillami - nie bang). Również zakupiona pod zamontowanie sub'a. Dystanse mdf i Audisony (6,5" prima dwa komplety) - pokompletowałem a w między czasie wpadł mi Mercedes.

Wkrótce wrzucę kilka zdjęć do odpowiedniego działu.

A wpisem tym chciałem się podzielić dlatego tu, ponieważ mając A4 w wersji Bieda-Line nie założyłem odpowiedniego wątku o swoim aucie, bo jak tu się rozczulać nad autem, którego wyposażenie jest dużo mniejsze niż w ówczesnych autach klasy A.

IMG_4168.JPG

IMG_8047.JPG

Z jakim silnikiem to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/10/2017 o 20:51, Gibons napisał:

Mówisz że masz ośkę z końcówką Q ? to taka sama szła by do 2.0TDI ? pamiętam że też miałem Q a dokładnie Y1Q ale wiem że to w którymś roku było zamienione na inny numer. Musiałby ktoś kto ma etke sprawdzić na co się to zamienia bo chyba w 2009 byla zmiana nr czesci.

A co to jest ta zmiana czesci? tutaj sa inne numery: http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4AR/year/2015/drive_standart/673/hg_ug/407/subcategory/407070/part_id/55911/lang/o#sec_1

Nie wiem co oznacza ten z koncowka LX w nawiasie, bo wyglada ze jest to krotsza polos (465mm)..  Q i AJ maja po 499 mm...  

Zamienniki sa SKF i SPIDAN'a.. maja 499mm.. sa takie same dla Q i AJ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, komoornik napisał:

Z jakim silnikiem to auto?

Diesel. Z jednej strony mam do nich sentyment a z drugiej strony we Francji znaczna większość auto sprzedawanych są dieslami. Benzyny w większości do autka miejskie, małe.

Model C200 z silnikiem 1.6 w wersji 136KM i 300Nm  (ten sam silnik występuje też w wersji C180 - 116KM i 250Nm). U dealera, gdzie go zakupiłem stały dwa identyczne auto (ta sama wersja i wyposażenie) ale jeden właśnie 136KM a drugi 116KM. Zaliczyłem jazdę obydwoma i niestety ale 116KM to zdecydowanie za mało na te auto. Więc wybór padł na 136KM. Niestety większych silników na stanie nie mieli, mówię o używkach.

Trochę obawiałem się, że mocy mało będzie, ale po tygodniu mogę stwierdzić, że auto porusza się sprawnie. Audi miałem po programie (ze 120KM na 165KM), więc mam porównanie i C200 wkręca się lepiej niż A4 przed programem.

Do C200 też wpadnie jakiś program, ale póki co auto na gwarancji 2 letniej, więc grzebał w nim nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, prośba o podesłanie linka do stronki gdzie będę mógł dobrać do (modułów) wtyczek z konektorami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bigjasiu napisał:

koledzy, prośba o podesłanie linka do stronki gdzie będę mógł dobrać do (modułów) wtyczek z konektorami. 

Coś takiego ?
http://www.passatplus.de/umbauteile/stecker/stecker.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, st4yKool napisał:

A co to jest ta zmiana czesci? tutaj sa inne numery: http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4AR/year/2015/drive_standart/673/hg_ug/407/subcategory/407070/part_id/55911/lang/o#sec_1

Nie wiem co oznacza ten z koncowka LX w nawiasie, bo wyglada ze jest to krotsza polos (465mm)..  Q i AJ maja po 499 mm...  

Zamienniki sa SKF i SPIDAN'a.. maja 499mm.. sa takie same dla Q i AJ..

Dokładnie chodzi o AJ takiej trzeba szukać. Q już nowej nie znajdziesz bo zastąpiła ją właśnie AJ czyli wychodzi na to że w 2.0 i 3.0 są takie same :)

Zawartość dodana 3 minutes later

czyli to będzie coś takiego

http://allegro.pl/polos-przegub-audi-a4-a5-8k0407271aj-i5111921801.html

Zawartość dodana 6 minutes later

Pisz do tego chłopa ja brałem od niego ori

http://allegro.pl/polos-audi-a4-b8-a5-8k0-407-271-nowa-2012-i6701034309.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, napisalem.. cena w sumie taka sama jak zamiennik SKF.. pytanie ile dluzej ori przelata :) Z historii auta wynika, ze te co mam lataja od poczatku.. czyli juz 155k.. z tego 30k po sofcie i jakies 5k po modach na obecna moc... mysle w sumie ze moglem te przeguby/polosie dobic tym niutem i moca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :) Kiedyś pamiętam przyjechał gość porobioną S6 C7 do znajomego po półosie. Mówił że zapakowali się z chłopakami do auta i chcieli przyświrować i ukręciło im obie ośki z tyłu lub z przodu już nie pamiętam :) Gość wziął sobie 2 dodatkowo na przyszłość haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, przemus1000d napisał:

chodzi mi o to ze przycisk nav na kierownicy nie działa ??? czy można zzrobić aby działał Witam cZy w poliftowej kierownicy audi a4 b8 będzie działać przycisk nav i ponieważ jak klikam to pisze przycisk wolny czy da się to jakoś zakodowac posiadam mmi 3g+

1.jpg

2.jpg

Zawartość dodana 15 minutes later

jak zrobić aby przycisk nav i działał pomóżcie

jesli masz mmi 3g+ to zmień też przełącznik zespolony kierownicy "pająk" wraz z taśmą na poliftowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...