Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

za 10k zrobisz króla :) i auto wyjdzie cię 60k ;) 

Co mnie majbardziej martwi to wydaje mi się że to auto nie ma xenonów. Zderzak jest bez klapek na spryski.

Może w USA nie trzeba sprysków? A nawet jeśli nie ma, to na aukcji są na foto, więc koleś pewnie dorzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

41 minut temu, Hohe napisał:

Co za bajer?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



panowie ciągle chodzi mi po głowie to auto 
http://allegro.pl/audi-a4-quattro-2-0-tfsi-po-lifcie-2013r-warto-i6905545442.html#thumb/9
Jak sądzicie +/- byłby koszt naprawy. Gość za 38k przywiózł by mi to pod dom [emoji4] 


Podluznice przekoszone lipa

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto wyłapało konkretnego dzwona. Podłużnice pogięte mocno. Obstawiam, że ktoś miał zamiar to robić ale może wyszło coś jeszcze i sobie odpuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w inku poniżej na 4 zdjęciu wygląda jakby całe to auto się przestawiło i klapa nie równo już siedzi.

https://autoforwarder.com/en/detail/17968-audi-a4-20t-qu-2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czy tam na pewno jest 3 generacja tfsi? gdzies tu kiedys byl watek, ze na tamten rynek nadal byla wrzucana druga generacja. Na tej fotce ten silnik tez nie wyglada jak 3 generacja. Masz tu nalatane pond 150K km, poczytaj sobie o problemach z poborem oleju w tych silnikach. Ponizej 5K to chyba nikt Ci tego nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobię, chociaż jak na polskie realia to auto jest w zasadzie całe :) widziałeś pewnie nie raz co na lawetach jedzie do naszego kraju.

Początkowo wyglądało to dobrze ale jak wszystko policzysz to tak średnio to wychodzi. 

To jak to jest z tymi silnikami 2.0 TFSI ? wszystkie II generacji będą brać olej ?

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2017 o 00:20, olinek2 napisał:

Ja wytoczyłem dystanse 0.05mm luzu w sumie mam na nich i feldze I jest dużo lepiej ;)
BTW to sprawdzajcie stan dzwigienek od poziomowania ksenonu. U mnie jedna główka tak przyłapała na rdzy, że urwało dzwigienkę...

Gdzie toczyłeś dystanse pod wymiar? Możesz coś polecić

Dnia 7.08.2017 o 21:19, TOM3K napisał:

Czyli jak z tymi dystansami. Jak kupie w dystomie 66.5 otwór kołnierza to może wystepować bicie?

U mnie występuje. Żadna piasta u mnie nie trzyma wymiaru 66.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

To jak to jest z tymi silnikami 2.0 TFSI ? wszystkie II generacji będą brać olej ?

dopiero te 225KM sa poprawione konstrukcyjnie...  te starcze najlepiej sprawdzic czy mialy naprawe w ASO na ~7-8k euro/dolcow..  inaczej bym sie nie pchal..

Jaki masz budzet w ogole? nie widze sensu zmiany z b8 na b8 z lepszym silnikiem... strata kasy. dozbieraj na C7..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Co w takim amerykańcu trzeba jeszcze wymienić? lampy tył ? 

wkład lusterka kierowcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, st4yKool napisał:

dopiero te 225KM sa poprawione konstrukcyjnie...  te starcze najlepiej sprawdzic czy mialy naprawe w ASO na ~7-8k euro/dolcow..  inaczej bym sie nie pchal..

Jaki masz budzet w ogole? nie widze sensu zmiany z b8 na b8 z lepszym silnikiem... strata kasy. dozbieraj na C7..

budżet jest do 80-100k wszystko w zależności co się trafi. Szukam powoli czekoś mocnego z rozsądnym apetytem na paliwo więc będę się rozglądał za 2.0 TFSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, 

jaka będzie róznica pomiędzy czujnikiem samopoziomu ( a raczej mocowania czujnika) o numerze 8K0 941 285 P a z koncówka E ?

dzięki z góry za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie w sedanie 2014 rok Q przejechane 44 tys km . Pełen S-line stronic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

budżet jest do 80-100k wszystko w zależności co się trafi. Szukam powoli czekoś mocnego z rozsądnym apetytem na paliwo więc będę się rozglądał za 2.0 TFSI.

w tej kasie to bierz 3.0tfsi..  czasami sie trafi normalna A4, zamiast S4 i jest duzo tansza a roznica zadna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bodas napisał:

Gdzie toczyłeś dystanse pod wymiar? Możesz coś polecić

U mnie występuje. Żadna piasta u mnie nie trzyma wymiaru 66.5

to jakie dystanse kupić żeby było ok? Nie chce mieć żadnego bicia czy coś w tym rodzaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Eibach, wcale nie były jakieś drogie i żadnego bicia nigdy nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...