Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo te sytuacje to "uwielbiam" wręcz ... :kox: gdy wychodze ze sklepu i patrze na auto, a obok widze zaparkowane auto, to po części się śmieje i jednocześnie wqrwiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Nooo te sytuacje to "uwielbiam" wręcz ... :kox: gdy wychodze ze sklepu i patrze na auto, a obok widze zaparkowane auto, to po części się śmieje i jednocześnie wqrwiam :grin:
A gdzie miał postawić 5 metrów dalej.
Według mnie dobrze ze jak jest miejsce to staje jeden obok drugiego bo później się okazuje że staje dalej i między autami robi się luka na 1,5 lub 2,5 samochodu. Potem chcesz zaparkować a tu nie ma jak po tak postawali że po 1,5m miejsca z lewej i z prawej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest duży ruch na parkingu to ok jak stają jeden za drugim tak by można było zaparkować ale nie o godzinie 7 rano gdzie przez jakieś następne 2 godziny parking będzie prawie pusty.:facepalm: Dziś mocno wieje, chwila nieuwagi i przy otwieraniu drzwi naprawdę może mocno szarpnąć, czasem trzeba pomyśleć o innych i stanąć np na drugim miejscu od czyjegoś samochodu. Ale wszyscy wiemy jaka jest mentalność w naszym społeczeństwie, "o swój samochód nie dbam, to i nie będę zwracał uwagi na inne samochody".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja stając na ostatnim miejscu parkingowym wyjeżdżam jeszcze kawałek poza linie :kox::kox:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś z was takie cudo na kuny 8U0054650 ciekawe czy działa na koty

 

7299de777b71a5ea570a792676831a73.jpg

 

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daniell-gda napisał:

Zakładał ktoś z was takie cudo na kuny 8U0054650 ciekawe czy działa na koty

 

7299de777b71a5ea570a792676831a73.jpg

 

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Na mnie już za późno, jakieś włochaty skurczybyk już mi powpierdzielał połowe wygłuszenia silnika pod maską :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie już za późno, jakieś włochaty skurczybyk już mi powpierdzielał połowe wygłuszenia silnika pod maską :wallbash:
To lipa :/
W a4 tez można


Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzis w koncu definitywnie uporalem sie z drganiami..

Koncowy setup to wahacze mayle hd do przedlifta z 75mm tuleja.. i wywazone drogowo kola.. po raz 4ty.. tak.. czwarty. 242 euro i w koncu ktos ogarnal to wywazenie.. i poswiecil troche czasu zeby w najgorszej feldze poszukac takiego ustawienia felgi do opony zeby bylo cacy.. uff. Zostala ostatnia kwestia.. stukanie przy hamowaniu.. podobno to klocki ferodo ds2500 sa troche za male i w zacisku z q5 lubia sobie postukac.. ale nie wiem czy w to wierzyc..

Inne auto bez tych drgan.. gdyby tylko bylo lepiej wyciszone ")

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6961348310

 

Panowie, wiem, że zły dział, ale napisze też tu. Montował ktoś takie ledy w światła przeciwmgielne? Możecie polecić coś innego jeszcze? Nie chcę montować żadnych filtrów/rezystorów

 

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cocco napisał:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6961348310

 

Panowie, wiem, że zły dział, ale napisze też tu. Montował ktoś takie ledy w światła przeciwmgielne? Możecie polecić coś innego jeszcze? Nie chcę montować żadnych filtrów/rezystorów

 

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Miałem to u siebie 

Jeżeli zależy Ci na barwie podobnej do xenonu to jak naj bardziej 

Natomiast doświetlenie zakrętu, żadne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JawoR36 napisał:

Na mnie już za późno, jakieś włochaty skurczybyk już mi powpierdzielał połowe wygłuszenia silnika pod maską :wallbash:

Jak wygłuszenie, to pół biedy, te skurczybyki lubią też zmasakrować kable..

Ojciec miał problem z kuną, po zainstalowaniu pod maską 2 lata temu odstraszacza Kemo m180 + spryskanie kabli Wurth - na kuny, problem się skończył.

Czy odstraszacz działa na koty nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, JawoR36 napisał:

A AC czasem nie załapie na taką kunę? :decayed:

Pewnie załapie, zależy ile warte auto, jakie szkody, jaka umowa i jakie zniżki można stracić. Odstraszacz 100-150 zł B) No chyba, że musi być ori Audi kuna odstraszator za 1200 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...