Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czego można sie spodziewac po takim 3.0tdi, który ma już 7-8 lat? Jeżeli jest sprowadzony to pewnie srednio pewnie powinien mieć przebiegi 350-500tys km przebiegu.  Ile wytrzymują te silniku. Ma tutaj ktoś takie 3.0tdi z takim przebiegiem +400tys km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, SpierfolES napisał:

OGARNIA ktos taki temat podswietlanie boczkow rgb led lub jednolity kolor

FB_IMG_1506844271349.jpg

Autopcja  w Sopocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy jak przykrecic tu webasto 899dbe97476f2043e039d9cea1ae4f7f.jpg7c2a20a811f0211b23c007bb03fefedb.jpg

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka


Żeby było jak oryginał to musisz kupić specjalne nity z gwintem w ASO które się montuje w te otwory które pokazałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jak oryginał to musisz kupić specjalne nity z gwintem w ASO które się montuje w te otwory które pokazałeś.
Dzieki za odp. A masz moze numer czesci lub zdjecie jak to wyglada zamowie z aso jestem w trakcie montazu ale nic bez tego nie zrobie [emoji51] e62ac0b721b8f9b872e0d89f1d2a9377.jpg

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tylne tarcze 330 wejdą w oryginalne 16"? I czy w ogóle jest sens pchać 330 skoro z przodu tylko 320 :huh:
16 nie wejdzie. 17 wejdą i to nie wszystkie. Ja miałem 17 z et 29 z A5 i wchodziły na styk. A czy warto? Musisz sobie samemu zadać to pytanie ile Cię to wyniesie. Komplet z s4 robi robotę. Tył na 330mm ma przewagę bo jest wentylowany. Na pewno poczujesz różnicę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10/1/2017 o 09:30, wampir napisał:

Czy ktos z Was ma 3.0tdi i uzywa go na krotkich odcinkach po miescie np 6km ?

Ja mam tyle do roboty.. co tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś sprawdzic i podać z jakim momentem dokręcać śruby obejmy tuleji przedniego stabilizatora? Byłbym niezmiernie wdzięczny.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, st4yKool napisał:

Ja mam tyle do roboty.. co tam?

Kolega zbiera informację co przy takich przebiegach może się dziać.  Wczoraj wypytywał mnie przez telefon, ale może ktoś mu jeszcze coś rzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chudineze napisał:

Kolega zbiera informację co przy takich przebiegach może się dziać.  Wczoraj wypytywał mnie przez telefon, ale może ktoś mu jeszcze coś rzuci.

Co sie moze dziac.... za duzo to nie... DPF w 3.0 jest bardzo pojemny..  mechanizm wypalania dziala spoko, ja przynamniej nie mialem problemow..  co moze sie ewentualnie wydarzyc, to zawalona chlodnica EGRu.. co jest kosztowne jak robisz w ASO, jak wszystko hehe, ale mozna sobie ja wyjac i przeczyscic.. jak ktos ma czas/umiejetnosci/warunki. U mnie jest nowa, po 130kkm wleciala.. razem z zaworem. 

No i to wszystko... bedzie duzo palil przy takich przebiegach.. w sensie wiekszosc trasy bedzie na ssaniu.. wiec pewnie kolo 9 bedzie wciagac.. ja robie 6km ale nie mam zadnych swiatel praktycznie.. moze 1-2...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA codziennie robie 2x10 km plus troche samego miasta i trasa drugie tyle w miesiącu . Srednie spalanie z tankowań do pełna to 9 litrów więc chyba spoko.  Spodziewalem się odrobinę mniej ale musi swoje zjeść przy 4WD i Stroniku.  Na tę chwile przy motorowni nic nie ma do zrobienia. Był problem z EGRem ale zrobiłem mu czyszczenie chłodnicy z procedury jeszcze zanim wywalił checka i o dziwo od 4kkm spokój. Temat pewnie wróci ale narazie jest OK.  Do zmiany będzie 2mas bo się tłucze ale trudno się dziwić skoro silnik miał obroty biegu jałowego na 600rpm ustawione.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że każde, ale tak czy inaczej morduje to dwumase. Z tego co wiem to ciezko w Stroniku dojeżdzić 200k na ori dwumasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pomocy... musiałem dziś zrobić update oprogramowania silnika aby dostać przegląd (DE). Odebrałem auto a po chwili zołta sprężynka.... Jutro święto a więc wszytko zamknięte... a ja miałem jechać na urlop do PL.
Vcds pokazuje 5 błėdów:

1 błąd w ABS oraz 4 błędy w silniku:da564f09e0a9a220c8cd5b2f755a4f7b.jpgc95b67e088771b7f0a3ca90c3ef2556b.jpg464994e2a6df4b58cf5369780e5f48aa.jpge78aafbe64b74ece1134284ebc40f823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zakodować ale silnik nie przyjmuje żadnych kodowań... dokładałem tylko pdc tył i tempomat. Nie mam navi tylko Radio Concert i kolorowy wyświetlacz....
W długim kodowaniu w silniku są same zera a więc kompletnie wyczyścili sterownik...

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdro dla tego kto montował listwy progowe :D

http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-kombi-quattro-panorama-s-line-i6974858350.html

Edytowane przez Hubertus01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...