Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Przynosisz się w czasie. Nieźle go porezałeś! [emoji3]
Na zegarku ten czas sie nie zmienił. Nic w aucie nie bylo robione ostatnio procz wymiany wysprzeglika. Ktos cos podpowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na szybko pytanie odnośnie kodowania, gdzie znajduje się kodowanie tylnej wycieraczki? Tzn czas pomiędzy jej ruchami bo te 5 sekund to trochę za często. Czy nie ma możliwości zmiany tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przed zimą warto by było zamontować nowe pióra wycieraczek na przednią szybę.
Macie może jakieś sprawdzone zamienniki czy tylko oryginał zakładać?
Tu masz komplet z aso w dobrej cenie :wink:http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6754565228

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez odradzam bosha, po miesiacu zaczely sie smugi, oddalem na reklamacje i myslalem, ze tylko z tamtymi bylo cos nie tak. Dostalem nowe i znowu to samo. Lipa straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez odradzam bosha, po miesiacu zaczely sie smugi, oddalem na reklamacje i myslalem, ze tylko z tamtymi bylo cos nie tak. Dostalem nowe i znowu to samo. Lipa straszna
Zawsze pewne i polecane to Valeo. Kiedys tez mialem Champion i również polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te wszystkie Bosche to podróby, niemożliwe żeby miały taką kiepską jakość.

Swoją drogą, ciekawe kto robi ori.

Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe żeby 3 osoby mieszkające w trzech różnych miejscach mówiły to samo o Boschach i nie było to prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem poprzednia B8 na ori wycieraczkach i po 2.5 roku sprzedałem na tych samych nigdy nie miałem problemu z nimi. Robiłem rozkmine kto robi ori i wyszło ze kształt samej gumy pasuje do Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy nie kupują w necie od jednedo hanldlarza :) 

może więcej jeżdzą, ja tam jak przejadę 8k km na rok to wszystko. Po zimie zawsze na wiosnę kupuję nowe , bo często mi się nie chce skrobać w zimie szyby - sprysk + wycierazki i jakoś idzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jednak skuszę na ori. Poprzednie to nawet nie wiem ile miałem, ale to były lata. U mnie raczej nic zimą nie przymarza. 

A szybę mam stosunkowo nową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! :hi:

Orientuje się ktoś ile może mieć na wyjściu MMi 3g high z wzmacniaczem z tyłu mocy beż suba, chodzi mi o parametry radio ile wat zasila głośniki z przodu i z tylu na konał bo tam szukam u wujka google i nie ma konkretów a jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniając turbo na Caha trzeba jakieś śruby albo uszczelki zmienić?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, edraven napisał:

Robiłem rozkmine kto robi ori

oryginały robi chyba SWF, przynajmniej ja mam na drugim komplecie ori oznaczenie tego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie raz ori zestaw a później tylko same 'gumy' bo jest zestaw w De 11euro kosztuje .

 

Macie numery tych uszczelek?  Jak wezmę z 2008 roku turbo to chyba to samo bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, TOM3K napisał:

Kupcie raz ori zestaw a później tylko same 'gumy' bo jest zestaw w De 11euro kosztuje .

No właśnie ja kupiłem same gumy, których wcześniej używałem np w C6 i doopa. W moich ori wycieraczkach gumka ścierająca i ten "spoiler" na górze to jedna część i lipa. Podobnie jest w C7. Chyba, że masz numer do tych nowych gumek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hohe napisał:

No właśnie ja kupiłem same gumy, których wcześniej używałem np w C6 i doopa. W moich ori wycieraczkach gumka ścierająca i ten "spoiler" na górze to jedna część i lipa. Podobnie jest w C7. Chyba, że masz numer do tych nowych gumek.

Właśnie tak kiedyś się wyje&#$m. Kupiłem gumy (jak by co to mam do sprzedania ;)) i okazało się że te pióra maja inny kształt niż te które kupiłem. Z tego co zauważyłem po innych autach to VW różne mają te pióra do których ta guma pasuje, patent dobry bo nawet dają w kpl te końcówki do zamknięcia pióra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...