Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam piora ori kilka lat bardzo dobre czasem nawet zima pomagaly skrobac szybe ;)

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Mam chyba na kompie zapisane. Sam jeszcze nie kupowałem bo mam nowy cały komplet, ale gościu z Aso mowił ze to zestaw do b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, TOM3K napisał:

Mam chyba na kompie zapisane. Sam jeszcze nie kupowałem bo mam nowy cały komplet, ale gościu z Aso mowił ze to zestaw do b8.

Poszukaj, poszukaj. Starych jeszcze nie wyrzuciłem, chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktoryCh grupach uaktualnic wskazania zużycia paliwa?   Zawyza mi o 0.5 do 0.7 litra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdj tabliczki znamionowej turbo CAHA do połowy 09r?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy przy przekladce foteli z grzanych nalesnikow na grzane polskory trzeba cos jeszcze rezac, dokladac? Nalesniki bywaly z el ledzwiami i bez, czy one nie mialy tej opcji? Wiec czy wtedy tylko to by bylo to zrobienia? Duzo zabawy, jakies kodowania trzeba robic itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Pany czy przy przekladce foteli z grzanych nalesnikow na grzane polskory trzeba cos jeszcze rezac, dokladac? Nalesniki bywaly z el ledzwiami i bez, czy one nie mialy tej opcji? Wiec czy wtedy tylko to by bylo to zrobienia? Duzo zabawy, jakies kodowania trzeba robic itd ?

do pompowania lędźwi ciągniesz tylko +/- nic ine trzeba kodować.  Zabawy nie ma dużo, plus przez bezpiecznik puść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie opony zimowe polecacie przy napędzie quattro?

Rozmiar jaki będę szukał to 225/45 R18 lub 245/40 R18.

Wcześniej zawsze jeździłem na oponach asymetrycznych słyszałem, że do quattro kierunkowe nie są wskazane.

Dzięki z góry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ori wydaja mi się troche za słabe, bardzo delikatnie swiecą. Chyba się skuszę na te takie modułki gotowe za ~6 dyszek :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest sens dawania mocnych kedow do rejestracji? Żeby polis widziała lepiej numer? 

Ledy do wnętrza to też taki specyficzny pomysł. Po długiej jeździ w  ciemności nagle zapala się takie zimne i ostre światło aż wypala oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, wampir napisał:

A jaki jest sens dawania mocnych kedow do rejestracji? Żeby polis widziała lepiej numer? 

Ledy do wnętrza to też taki specyficzny pomysł. Po długiej jeździ w  ciemności nagle zapala się takie zimne i ostre światło aż wypala oczy

Dawanie mocnych ledów do rejestracji to faktycznie średni pomysł, ale wewnątrz mam od Tomnika i jest super. Jest jasno, ale ani ostre, ani tym bardziej zimne to światło nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, o ile ten argument odnosnie polis do mocnego swiatla w rejce jest okej, to akurat w srodku wole jak jest jasniej, jak w nocy po ich zapaleniu co kolwiek będzie widać, a nie ciemnica jak w pi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Okej, o ile ten argument odnosnie polis do mocnego swiatla w rejce jest okej, to akurat w srodku wole jak jest jasniej, jak w nocy po ich zapaleniu co kolwiek będzie widać, a nie ciemnica jak w pi... :wink:

To tylko Tomnik, top class. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawanie mocnych ledów do rejestracji to faktycznie średni pomysł, ale wewnątrz mam od Tomnika i jest super. Jest jasno, ale ani ostre, ani tym bardziej zimne to światło nie jest. 
Moim zdaniem ori LED na rejestracje świeci bardzo dobrze

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...