Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym zderzakiem wydaje mi się ze jest wyrezany z s-line 2.0tdi na dwie strony na drugim zdjęciu widać odcięcie z samo robki ale nie powiem pewnie fajnie by to na aucie wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

no właśnie przetrzepałem całe internety :D na początku myslałem że to od A6 C7 S-line ale nie :) i po godzinnym szukaniu stwierdziłem, że nie ma takiej dokładki w ori, zrzuciłem zdjęcie na kompa i jak dla mnie po powiększeniu zdjęcia plaster miodu po stronie lewej (tak jak zdjęcie) jest docinany pod zderzak, a zderzak to chyba składak.. na to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, egon47 napisał:

Z tym zderzakiem wydaje mi się ze jest wyrezany z s-line 2.0tdi na dwie strony na drugim zdjęciu widać odcięcie z samo robki ale nie powiem pewnie fajnie by to na aucie wyglądało

no własnie.. ta myslałem ze z 2x2.0 TDi ale na angliki też chyba szedł po tej samej stronie wydech.. bo właśnie się zastanawiałem z czego go skleili... chyba że w australi był z drugiej :D

tak czy siak właśnie plaster miodu jest napewno docinany od 2.0 TDi :)

 

nooo wygląda mega i właśnie taka dokładka byłaby moją wymarzoną :D ehhh już się łudziłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, prośba o podanie jak dobrać konektory po nr wtyczki, chyba że jest inny sposób!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, prośba o podanie jak dobrać konektory po nr wtyczki, chyba że jest inny sposób!?

Jak znajdę to podeśle Fi niemiecka stronkę gdzie były zaznaczone numery kostek wraz ze zdjęciem i do tego numer konektora który do niej pasował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy da się śćiągnąć blendy głośników drzwi bez ściągania boczków bo chce Banga założyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Onkel napisał:


Jak znajdę to podeśle Fi niemiecka stronkę gdzie były zaznaczone numery kostek wraz ze zdjęciem i do tego numer konektora który do niej pasował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:hi:będę mega wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, barca8585 napisał:

Pany czy da się śćiągnąć blendy głośników drzwi bez ściągania boczków bo chce Banga założyc

Wydaje mi się, że czy to nawet zniszczysz stare nie uda się bez zdejmowania boczków poprawne zamontować nowe blendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, yanosho napisał:

Wydaje mi się, że czy to nawet zniszczysz stare nie uda się bez zdejmowania boczków poprawne zamontować nowe blendy

Dzięki też mi się tak wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bigjasiu napisał:

Koledzy, prośba o podanie jak dobrać konektory po nr wtyczki, chyba że jest inny sposób!?

Tutaj popatrz:

http://www.passatplus.de/umbauteile/stecker/stecker.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje rozpiski nr pinów kostki 4H0972702

na podanej w/w stronie brak kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko chce zrobić parametryzację wzmacniacza bo sprawdzałem i nie jest ustawiony pod moje A4 tylko pod sportbacka zrobię to vcds czy innym urządzeniem się to robi?? Chodzi oczywiście o wzmaka banga

Edytowane przez dominis23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dieselchip_ napisał:

nie ,inne urządzenie ,specjalnym plikiem ZDC :)

Podziękował za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gibons napisał:

Potrzebuje ktoś moze zderzak s-line polift a4  b8 ?

Tak w kolorze LY9C ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hubertus01 napisał:

Tak w kolorze LY9C ☺

Pomalujesz sobie ;) Widze ze jestes z okolic wiec sie dogadamy jakby co ;) chyba ze chcesz competition

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gibons napisał:

Pomalujesz sobie ;) Widze ze jestes z okolic wiec sie dogadamy jakby co ;) chyba ze chcesz competition

Pewnie się dogadamy z tym ze muszę poczekać do następnego miesiąca.  Ile za competition?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam elita :hi:

Potrzebuję waszej rady (opinie). 

Mam chwilę wolnego więc postanowiłem ogarnąć w końcu temat wydechu do końca. 

Mam wydech od 3.0 i seryjną dokładkę, chce zmienić końcówki na większe i postawiłem na fi100 , w b6 miałem fi90 i jednak mogły by być większe. 

Rozważałem nad prostymi końcówkami ale układ zderzaka w b8 jest taki że według mnie średnio wyglądają, więc zdecydowałem się na ścięte i tu dylemat które.

Mam trzech kandydatów :

Ulter 1

Ulter 2

Ulter 3

Którą byście mi doradzili , może macie jakieś fotki na aucie w takiej konfiguracji ? 

Z góry dzięki za rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...