Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, reikeb napisał:

Witam elita :hi:

Potrzebuję waszej rady (opinie). 

Mam chwilę wolnego więc postanowiłem ogarnąć w końcu temat wydechu do końca. 

Mam wydech od 3.0 i seryjną dokładkę, chce zmienić końcówki na większe i postawiłem na fi100 , w b6 miałem fi90 i jednak mogły by być większe. 

Rozważałem nad prostymi końcówkami ale układ zderzaka w b8 jest taki że według mnie średnio wyglądają, więc zdecydowałem się na ścięte i tu dylemat które.

Mam trzech kandydatów :

Ulter 1

Ulter 2

Ulter 3

Którą byście mi doradzili , może macie jakieś fotki na aucie w takiej konfiguracji ? 

Z góry dzięki za rady :D

Zdecydowanie pierwsza. Sam je rozważam. Chyba WRC ma takie. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie te pierwsze najbardziej mi się podobają, tylko zastanawiam się jak dyfuzor będzie się trzymał, chociaż w środku i tak uwalone sadzą są zawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś ma jakieś info na temat silników 2.0 w odmianach 150KM, 163KM oraz 190KM z poliftach. Gdzieś kiedyś widziałem chyba temat ale nie mogę go znaleźć :hi: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Norbas napisał:

Panowie ktoś ma jakieś info na temat silników 2.0 w odmianach 150KM, 163KM oraz 190KM z poliftach. Gdzieś kiedyś widziałem chyba temat ale nie mogę go znaleźć :hi: 

 

Norbas ja tez szukam informacji o tych silnikach ale cisza na forum. Az mi sie niechce wiezyc, ze nikt takim nie jezdzi lub nie ma wiedzy :(

Najbardziej ciekawi mnie ten 190KM.

Tutaj tez pytalem:

Nawet WRC... nic nie pisze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, djtatra napisał:

Norbas ja tez szukam informacji o tych silnikach ale cisza na forum. Az mi sie niechce wiezyc, ze nikt takim nie jezdzi lub nie ma wiedzy :(

Najbardziej ciekawi mnie ten 190KM.

Tutaj tez pytalem:

Nawet WRC... nic nie pisze :)

 

150 PS i 177PS było w poliftach od 2012 chyba do któregoś miesiąca 2014r różnią się turbiną. Są to takie same różnice jak między np CAGA a CAHA w przedlifcie. od któregoś miesiąca bądz od 2015r są silniki 190PS (też inne turbo) stąd różnica w mocy. Te ostatnie mają chyba jeszcze AdBlue :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak opóźnić spryskiwacze lamp? jadąc na światłach mijania po dotknięciu manetki spryskiwaczy od razu wali na światła a dopiero potem na szybę:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pucek napisał:

A ktoś wie jak opóźnić spryskiwacze lamp? jadąc na światłach mijania po dotknięciu manetki spryskiwaczy od razu wali na światła a dopiero potem na szybę:facepalm:

Można zakodować inaczej. Gdzieś ostatnio czytałem na forum o tym poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-s-line-i7113730219.html#thumb/9

 

Zapakował fotele z B9 ... swoją drogą skoro pasują to można pomysleć nad jakimiś esowymi z B9 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 2 sprawy:
-Ma ktoś linka do VCDS 17.8 PL na ALI lub coś innego ryżowego? Szukam i tylko 17.1.3 jest dla PL? Na OLX ktoś sprzedaje już takie wersje także pewnie są.
-Czy ma ktoś poratować klonem PL, który będzie śmigać na kablu 12.12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mumen napisał:

http://allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-s-line-i7113730219.html#thumb/9

 

Zapakował fotele z B9 ... swoją drogą skoro pasują to można pomysleć nad jakimiś esowymi z B9 ...

Przód z b9 a tył z b8 ? jak to będzie wyglądac :P tyly raczej nie wsadzil bo jest inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2436x1552_S4_saloon_interior.jpg

 

Świetne są...a na tył koc, żeby nie było widać, że z B8 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gibons napisał:

150 PS i 177PS było w poliftach od 2012 chyba do któregoś miesiąca 2014r różnią się turbiną. Są to takie same różnice jak między np CAGA a CAHA w przedlifcie. od któregoś miesiąca bądz od 2015r są silniki 190PS (też inne turbo) stąd różnica w mocy. Te ostatnie mają chyba jeszcze AdBlue :)

Nawet nie wiadomo jak z awaryjnością ich oraz podatnością na mody...  oglądam ogłoszenia i sporo jest 150 oraz 163. Do tego lepiej wyposażone jak 177km. Chętny byłbym na 3.0 tdi czy 2.0tfsi to już w ogóle rzadkości w NO... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, djtatra napisał:

Norbas ja tez szukam informacji o tych silnikach ale cisza na forum. Az mi sie niechce wiezyc, ze nikt takim nie jezdzi lub nie ma wiedzy :(

Najbardziej ciekawi mnie ten 190KM.

Tutaj tez pytalem:

Nawet WRC... nic nie pisze :)

 

Dzieki za temat będzie co poczytać ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Norbas napisał:

Panowie ktoś ma jakieś info na temat silników 2.0 w odmianach 150KM, 163KM oraz 190KM z poliftach. Gdzieś kiedyś widziałem chyba temat ale nie mogę go znaleźć :hi: 

 

Witam .

Posiadam takie autko z 190KM polift.

Jeśli są jakieś pytania ta będę mógł pomóc to pytać .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikary jest pare pytan na start :)

Czy w tym CNHA masz adblue?

Jezeli TAK to jak to wyglada w praktyce?

Jak mozesz to opisz jakie masz wyposazenie i czy cos kodowales ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, wikary napisał:

Witam .

Posiadam takie autko z 190KM polift.

Jeśli są jakieś pytania ta będę mógł pomóc to pytać .

 

Ja bym chciał wiedzieć czy coś robiłeś z poważniejszych rzeczy jeżeli tak to przy jakim przebiegu. Masz manual czy automaciora ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polifta 177KM quattro manual tylko rozrząd fanbryczny przy 220000 wymieniony jak narazie lata bez problemu.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mam problem z odpalaniem wyskakuje mi błąd hamulca ręcznego i auto nie zawsze chce odpalić , moje pytanie czy wszystkie sterownik będą pasować obecnie mam sterownik 8K0907801E a chce zamienić na nowszy 8K0907801N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, daniell-gda napisał:

ostatnio mam problem z odpalaniem wyskakuje mi błąd hamulca ręcznego i auto nie zawsze chce odpalić , moje pytanie czy wszystkie sterownik będą pasować obecnie mam sterownik 8K0907801E a chce zamienić na nowszy 8K0907801N

A sprawdzałeś czy nie masz błędów od czujnika położenia sprzęgła? Pedał jak nie zostanie wciśnięty (albo czujnik nie wykrywa wciśnięcia) do minimum 80% nie pozwoli odpalić samochodu. Wtedy również sa błędy od EPB

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...