Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, dawidg2 napisał:

Ja to zaraz wyłączyłem bo mnie to denerwowało.

Masz gdzie na szybko pod ręką gdzie to wykodować ? (po wykodowaniu ikonka zniknie bez zględu na zajętość fotela?) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum gdzieś to było podane. ale gdzie to nie wiem. Ja to wyłączałem 3 late temu i od tej pory zero świecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach

17-Instruments--->Coding 07--->Long Coding Helper---> wybieramy Seatbelt Warning inactive

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien nie jestem, ale fotel kierowcy raczej nie ma takiego czujnika. Ciężko jechać bez kierowcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien nie jestem, ale fotel kierowcy raczej nie ma takiego czujnika. Ciężko jechać bez kierowcy. 
W zapince pasa moze byc czujnik zapiencia pasa

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hohe napisał:

Pewien nie jestem, ale fotel kierowcy raczej nie ma takiego czujnika. Ciężko jechać bez kierowcy. 

Jestem praktycznie w 100% pewny, że jak sadzałem tyłem w fotelu kierowcy to zapalała się kontrolka przed zapięciem pasów. nawet jak kawałek jeździłem sam bez pasów to darł japę.
Chociaż nie znalazłem w częściach maty kierowcy :eusathink::eusathink::eusathink:

Mata.JPG

Edytowane przez simon__75
Wstawione zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, daniell-gda napisał:

W zapince pasa moze byc czujnik zapiencia pasa

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

W zapince pasa na 100% jest czujnik zapięcia pasa bo w wpięciu klamry od pasa ikonka na zegarach gaśnie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, daniell-gda napisał:

Odpala za pierwszym po nocy na mrozie

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

U mnie ??
Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, simon__75 napisał:

Jestem praktycznie w 100% pewny, że jak sadzałem tyłem w fotelu kierowcy to zapalała się kontrolka przed zapięciem pasów. nawet jak kawałek jeździłem sam bez pasów to darł japę.

Co maz na myśli?

Czujnik zajęcia miejsca w fotelu kierowcy byłby bez sensu, ponieważ kierowca zawsze jest w aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tu ostatnio kogoś zrozumieć. ?

Odpala za pierwszym razem, czy że za każdym razem teraz grzeje świece, tak jak powinien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hohe napisał:

Co maz na myśli?

Czujnik zajęcia miejsca w fotelu kierowcy byłby bez sensu, ponieważ kierowca zawsze jest w aucie. 

Mam na myśli to, że jak nie siedziałem na fotelu kierowcy to ikonki na zegarach nie było....jak wsiadałem to ikonka niezapiętych pasów się pojawiała.
Teraz mam tak że ikonka świeci cały czas (tzn do momentu zapięcia pasów) bez względu na to czy siedzie w aucie czy też nie :/
Jak już zajmę miejsce i zapnę pas i na fotelu pasażera położę jakiś plecak lub cokolwiek innego cięższego to ikonka niezapiętych pasów ponownie się pojawia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, simon__75 napisał:

Mam na myśli to, że jak nie siedziałem na fotelu kierowcy to ikonki na zegarach nie było....jak wsiadałem to ikonka niezapiętych pasów się pojawiała.
Teraz mam tak że ikonka świeci cały czas (tzn do momentu zapięcia pasów) bez względu na to czy siedzie w aucie czy też nie :/
Jak już zajmę miejsce i zapnę pas i na fotelu pasażera położę jakiś plecak lub cokolwiek innego cięższego to ikonka niezapiętych pasów ponownie się pojawia....

Jak położysz coś cięższego na fotelu pasażera, to normalne że się zapali. A z tym fotelem kierowcy to jesteś pewien? Może Ci się się zdaje, że tak to kiedyś działało? Bo, z tego co piszesz, to teraz działa normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hohe napisał:

Jak położysz coś cięższego na fotelu pasażera, to normalne że się zapali. A z tym fotelem kierowcy to jesteś pewien? Może Ci się się zdaje, że tak to kiedyś działało? Bo, z tego co piszesz, to teraz działa normalnie. 

Teraz to już zgłupiałem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, simon__75 napisał:

Teraz to już zgłupiałem :eusathink:

Na pewno w fotelu kierowcy nie ma tego czujnika ;) jedynie w zapince pasa. Po stronie pasażera jest czujnik zajętości i czujnik w zapince pasa.

Moim zdaniem trochę Ci się pokićkało ;) zarówno w B8 jak i w C6 mam i miałem tak samo jak Ty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tu ostatnio kogoś zrozumieć. [emoji3]
Odpala za pierwszym razem, czy że za każdym razem teraz grzeje świece, tak jak powinien?
Grzeje za kazdym razem , wczesniej mialem obiaw ze nie chcial odpalic natychmiast , tylko krecil dlugo tak jak by grzanie swiec jeszcze sie nie załączały , jak auto odpalałem na dwa razy to dobrze odpalal ( wlaczylem zaplon bez sprzegła )

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, daniell-gda napisał:

Grzeje za kazdym razem , wczesniej mialem obiaw ze nie chcial odpalic natychmiast , tylko krecil dlugo tak jak by grzanie swiec jeszcze sie nie załączały , jak auto odpalałem na dwa razy to dobrze odpalal ( wlaczylem zaplon bez sprzegła )

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

No to super, czyli trzeba zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...