Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w silniku CAHA poduszki silnika sa obie z kabelkami czy jedna bez

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć, mało osób zagląda do ogólnego działu diagnostyki, a na facebookowej grupie a6 c6 club poland jeden gość załatwił zniżkę na OBDevelenPRO. Dla tych co nie wiedzą - to interfejs diagnostyczny dla telefonów z androidem, który funkcjonalnie jest albo mocno zbliżony albo nawet tożsamy z VCDS, a nie trzeba dźwigać laptopa i kabli. Ja sobie zamówiłem, zawsze to troche taniej niż w regularnej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, luk330 napisał:

Cześć, mało osób zagląda do ogólnego działu diagnostyki, a na facebookowej grupie a6 c6 club poland jeden gość załatwił zniżkę na OBDevelenPRO. Dla tych co nie wiedzą - to interfejs diagnostyczny dla telefonów z androidem, który funkcjonalnie jest albo mocno zbliżony albo nawet tożsamy z VCDS, a nie trzeba dźwigać laptopa i kabli. Ja sobie zamówiłem, zawsze to troche taniej niż w regularnej sprzedaży.

Tylko na androidach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, amaradaar napisał:

Tylko na androidach ??

Niestety tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ORACZ napisał:

Auto zastępcze chyba zależy od tego które ASO. Robiłem wczoraj tą akcję i nikt nie zaproponował gratis zastępczego. Na pocieszenie pojeździłem testowo nowiutkim A4 ;) Jakoś nie podpasował mi ten nowy automat taki przymulony. Na starcie lepiej od multi idzie ale potem słabo może dlatego że to było 150PS...

Osoba przyjmująca zlecenia sama zaproponowała auta zastępcze mówiąc ,że jeśli akcja serwisowa jest z winy Audi to samochód zastępczy należy min się gratis .   

A wymieniają nagrzewnice bo uszkodzeniu ulegają termostaty .

Edytowane przez wikary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba wybiorę się osobiście bo maja gdzieś odpisywanie na wiadomości mailowe, kolejna wysłałem i już 2 tydzień cisza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, reikeb napisał:

A ja chyba wybiorę się osobiście bo maja gdzieś odpisywanie na wiadomości mailowe, kolejna wysłałem i już 2 tydzień cisza... 

U mnie też cisza, tydzień bez odpowiedzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2018 o 20:54, grand116 napisał:

Wydaje mi się że między 19" a 20" nie ma dużej różnicy w osiagach a jeśli chodzi o wygląd to 20" już robi robotę w porównaniu do 19" .

Oczywiście musi być -35 i ładnie wygląda 20" no i dużo zależy od wzoru felgi.

coś takiego nawet fajnie wygląda

 

20" i -35mm będzie wyglądać jak koza. Żeby był efekt musi być co najmniej -60-70 w dół, a efekt na filmiku powyżej to airride

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś jest w stanie pomóc mi rozgryźć jeden schemat z elsy? Gdzie mam podłączyć piny /2 i /3 z wtyczki T26b (sterownik świateł)? Do wtyczki T10ac, T17w czy T20d? Avant 2008r. 

InkedZrzut ekranu (7)_LI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała poprawka T17w i T10ac to są kostki na słupku A przez które ida te przewody, T17w  to oznaczenie do kwietnia 2009 a T10ac oznaczenie od maja 2009, ja wpiąłem się jakieś 10 cm od gatewaya bo tak mi było wygodnie i wszystko działa

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te dwa piny z T26b mogę tak jakby wpiąć w T20d pomijając T10ac? Widzę, że jesteś w temacie więc może mi w jeszcze jednym pomożesz :P Do czego podpiąć piny 18 i 19 z T26b? Co to jest to B229 i B230? Nie widzę tych połączeń w następnych schematach...

Zrzut ekranu (8).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem poszedłem na łatwiznę i podpiąłem bezpośrednio do gatweya , piny 18 i 19 z kostki T26b do skrętka do lamp, a te B229 i B230 to miejsca połączeń kabelków, ciągniesz skrętkę od obydwu lamp i łączysz przed sterownikiem obydwa kabelki z pin 1 z kostki wlampie i podpinasz do pinu 18 w sterowniku J745 i tak samo z lampy z pinu 2 do pinu 19 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To co piszesz by się zgadzało ze schematami, które mam teraz odpalone w elsie. Ale coś mi nie pasuje ze schematami, które są wrzucone tu na forum.

Według elsy piny z lampy /1 do /18 T26b, /2 do /19 T26b, /4 do bezpiecznika, a /3 nie ma nic o nim.

Według schematu z forum piny z lampy /1 do /15 T26a, /2 do /21 T26a, /3 do /22 T26a, /4 do /20 T26a, a z drugiej lampy 1,2,3,4 idą do jeszcze innych pinów w T26a.

Według których schematów mam to teraz robić :/ Xenony nieskrętne. Chyba, że czegoś nie rozumiem... Jeszcze się zaraz okaże, że kupiłem nie ten sterownik albo wtyczkę :/

 

xenon1.png

Jeżeli dobrze rozumiem to przy nieskrętnch musiałbym chyba patrzeć na sterownik podpisany jako J431, a nie J745?

"sterownik regulacji zasięgu reflektorów --J431-- / sterownik świateł kierowanych i regulacji zasięgu reflektorów --J745--"

Czy sterownik 8K0907357B będzie pasował do nieskrętnych, czy kupiłem zły?

Edytowane przez Tomek_091019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego jakie masz lampy i jaki sterownik:eusathink:

Schemat który wkleiłeś jest od skrętnych a ten z  forum jest od nie skrętnych, to kolosalna różnica:wink:

Przy skrętnych do poziomowania potrzebne są trzy kabelki, pin 1 i 2 to skrętka idąca do sterownika J745 8H0907357 AFS pin 3 wolny a pin 4 to zasilanie, a przy nie skrętnych potrzebne są cztery kabelki, piny 1,2,3 i 4  idą do sterownika J431 8K0907357B LWR  tu nie potrzebne jest zasilanie

Edytowane przez Góral65
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego jakie masz lampy i jaki sterownik:eusathink:
Schemat który wkleiłeś jest od skrętnych a ten z  forum jest od nie skrętnych, to kolosalna różnica:wink:
Przy skrętnych do poziomowania potrzebne są trzy kabelki, pin 1 i 2 to skrętka idąca do sterownika J745 8H0907357 AFS pin 3 wolny a pin 4 to zasilanie, a przy nie skrętnych potrzebne są cztery kabelki, piny 1,2,3 i 4  idą do sterownika J431 8K0907357B LWR  tu nie potrzebne jest zasilanie
Ok. Teraz już wszystko wiem. Dzięki wielkie :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cisza, tydzień bez odpowiedzi ....
Mam info z serwisu, ze mozna odmówić akcji ze spalinami ale nalezy wtedy podpisac oświadczenie o rezygnacji. Czy ktos to może potwierdzić z wlasnego doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te akcje serwisowe w Polsce są śmiechu warte... Pisałem do serwisu Poznań Franowo. Czy jest dostępna jakąś nowa akcje serwisowa dla mojego auta. Odpowiedź szybka w godzinie niespełna. 80c5 okej napisałem o termin... Dwa tygodnie cisza. Dzisiaj pisałem tutaj na miejscu w Niemczech przyszedł email że jest właśnie ta akcja w moim przypadku. Później był telefon z serwisu. Auto zastępcze bez problemu na ten dzień. Co najlepsze z Poznania dostałem że w najgorszym wypadku może dojść do wywołania pożaru. Może poczekam na odpowiedź na termin i się obejdzie bez akcji.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po tej akcji w Autorud Rzeszów,uwówiłem się przez myaudi wysłałem wiadomość kiedy mi pasuje na drugi dzień zadzwoniła miła Pani i dopięliśmy wizytę w ustalonym wcześniej przeze mnie terminie. Czas naprawy 1,30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArkadiuS napisał:
W dniu 8.03.2018 o 19:33, PIXI napisał:
U mnie też cisza, tydzień bez odpowiedzi ....

Mam info z serwisu, ze mozna odmówić akcji ze spalinami ale nalezy wtedy podpisac oświadczenie o rezygnacji. Czy ktos to może potwierdzić z wlasnego doświadczenia?

To ciekawe ... ale, dzięki za info .

W przyszłym tygodniu mam trochę luzu, podjadę i zapytam osobiście .

Oczywiście napiszę co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...