Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

I te heble jeszcze takie malutkie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam takie pytanie mam mozliwosc kupienia foteli elektrycznych ale bez silniczkow itp ponoc wszystko wymontowane co dokladnie jest mi potrzebne zeby je uruchomic chodzi mi ile tam jest silniczkow itp pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś z okolic Tychy Oświęcim i wymieniał zamek drzwi obojętnie który i został mu stary?? Potrzebuje silniczek z zamka 2008-2009 obojętnie jaki zamek z wtyczka na 7-8 pin

zaplace oczywiście 

pilne bo się jeden u mnie silnik rozleciał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie tej rolety to dobry patent zwłaszcza, kiedy trzeba coś przewieźć gabarytowego.

Wtedy pewność, że nic nie wpadnie na deskę rozdzielczą przy hamowaniu.

Tych foteli i kanap z avanta jest trochę do kupienia w ciągu roku więc szukaj z avanta.d394027490794575e39fabf95b2936ec.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy miał z Was ktoś kiedyś podobny problem z subwofferem?

Mianowicie, wysiadłem dziś na moment do sklepu, a po powrocie włożyłem standardowo kluczyk (przydatne jak sie chce jechać :) ), a mój SW (B&O) zaczął działać na maxa i strasznie charczeć pomimo, że radio było na bardzo cichej głośności. 
Odłączenie i podłączeni SW nie pomogło, tak samo jak restart MMI. Jakieś pomysły? Dosłownie 2 min wcześniej działał prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie tej rolety to dobry patent zwłaszcza, kiedy trzeba coś przewieźć gabarytowego.

Wtedy pewność, że nic nie wpadnie na deskę rozdzielczą przy hamowaniu.

Tych foteli i kanap z avanta jest trochę do kupienia w ciągu roku więc szukaj z avanta.d394027490794575e39fabf95b2936ec.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Na allegro by sporty za 600 zł, ale właśnie z sedana. Chcę zrobić na ori avant, czasami coś przewozie, więc tak jak piszesz roleta się przydaje.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matriw napisał:

Panowie, czy miał z Was ktoś kiedyś podobny problem z subwofferem?

Mianowicie, wysiadłem dziś na moment do sklepu, a po powrocie włożyłem standardowo kluczyk (przydatne jak sie chce jechać :) ), a mój SW (B&O) zaczął działać na maxa i strasznie charczeć pomimo, że radio było na bardzo cichej głośności. 
Odłączenie i podłączeni SW nie pomogło, tak samo jak restart MMI. Jakieś pomysły? Dosłownie 2 min wcześniej działał prawidłowo.

Wypnij wtyke ze wzmaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matriw napisał:

Tak zrobilem, ale to walkaround a nie rozwiazanie :)

Ale nie na stale na chwile i spowrotem.. i wtyka ze wzmacniacza nie od suba :) system dokladany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, amaradaar napisał:

Ale nie na stale na chwile i spowrotem.. i wtyka ze wzmacniacza nie od suba :) system dokladany ??

Niee oryginał :) ale temat nieaktualny... zostawiłem go na 10h. Przemyślał i juz działa ok :) Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie warto zaryzykować i kupić? Ta biała nić przy mieszku nie będzie się gryzła z kierownicą (nić czarna)?

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-audi-a5-8t-manual-i7251120973.html#thumb/1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos ile kosztuja wklady w ASO do lifta, fotochrom? Bo jakis uczyny złamas mi we Wrocławiu buchnął :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, duzy616 napisał:

Jak myślicie warto zaryzykować i kupić? Ta biała nić przy mieszku nie będzie się gryzła z kierownicą (nić czarna)?

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-audi-a5-8t-manual-i7251120973.html#thumb/1

 

Aż tak bardzo to się nie będzie rzucać, ale pedantowi może przeszkadzać. ;) 

P.S Jak Ci się przykurzy tu nie zauważysz różnicy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matriw napisał:

Niee oryginał :) ale temat nieaktualny... zostawiłem go na 10h. Przemyślał i juz działa ok :) Dzięki za pomoc!

No tak o taki wlasnie efekt mi chodzilo z tym ze po 30 minutach ;) blad moze tez jeszcze kiedys wrocic... pamietam ze to chyba cos z softem sie krzaczylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JawoR36 napisał:

Orientuje sie ktos ile kosztuja wklady w ASO do lifta, fotochrom? Bo jakis uczyny złamas mi we Wrocławiu buchnął :facepalm:

Mi kiedyś w BMW buchnęli i ASO za podgrzewany fotochrom życzyło sobie po 1700zł/sztuka, więc możesz się spodziewać podobnej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za same wkłady 1700? chyba że jakaś ładna pani w topless wymieniała wkłady wraz z umyciem przedniej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dareksu napisał:

za same wkłady 1700? chyba że jakaś ładna pani w topless wymieniała wkłady wraz z umyciem przedniej szyby

Za 1700zl mozna juz jako takie wakacje zorganizowac albooo kupic wklad do lusterka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkład fotochrom 8F0857535H kosztuje coś ponad 1900zł za sztukę czyli oba szkiełka 3800

 

 

drogie są.

Warto zapłacić kilka PLNów i jechać do gościa od znakowania pojazdów.

 

http://czesci.benepol.pl/sklep/

 

 

 

https://www.ecstuning.com/b-genuine-european-volkswagen-audi-parts/heated-blind-spot-mirror-left/8f0857535h/

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...