Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniał ktos w skrzyni manualnej olej? Jedni mówią ze się nie wymienia inni ze tak...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też chciałbym wiedzieć jak to jest. Kumpel w a4 b7 chce wymienić, myślę że to ten sam olej będzie, dlatego ciekaw jestem jaki polecacie, jaką lepkość itp.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Istnieje możliwość abym w przedlifcie miał tylko jeden czujnik poziomowania ten z tyłu?  Szukałem z przodu i nie mogłem zlokalizować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kalix94 napisał:

Istnieje możliwość abym w przedlifcie miał tylko jeden czujnik poziomowania ten z tyłu?  Szukałem z przodu i nie mogłem zlokalizować... 

Z przodu jak byś miał to miał byś bixenon skrętny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzy0 napisał:

Z przodu jak byś miał to miał byś bixenon skrętny 

Herezja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakąś alternatywe dla tej śruby ?

WHT005764   

TP5X19  

W ASO jedna 5zł chyba ich posrało :)

Może znacie jakiś sklepik gdzie można takie kupić poza aso ?

 

348777_x800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gibons napisał:

Panowie macie jakąś alternatywe dla tej śruby ?

WHT005764   

TP5X19  

W ASO jedna 5zł chyba ich posrało :)

Może znacie jakiś sklepik gdzie można takie kupić poza aso ?

 

348777_x800.jpg

ASO Skody albo Seata, tam zawsze jest sporo taniej i z marszu większe rabaty. Ew popytaj w Intercars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś mi powie czy przy zmienię mmi z 2g na 3g zmieniał ktoś wzmacniacz antenowy czy może coś kombinował z wtyczkami z aktualnego i można to podłączyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile mogę wołać za znaczek sline w kierownicę? Poliftowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Panowie ile mogę wołać za znaczek sline w kierownicę? Poliftowa. 

nówka w ASO kosztuje chyba ze 170 pln,

na alledrogo można spróbować za połowę tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybka pomoc potrzebna. Zamówiłem maskę do B8 polift i dzisiaj przyszła. Pomijając już fakt, że gościu wysłał mi nie tą ze zdjęć aukcji, to jest chyba z A5. Ktoś może mi powiedzieć gdzie jest na masce numer części? Jedyny jaki znalazłem to 8t0823373 i jest wybity na takim jakby uchwycie. To nr maski czy czegoś innego? Jak wpisuję go w ETCE to nie może znaleźć, a wpisując w goglach to wszystkie wyniki wyświetlają "Maska Audi A5", ale znowu w etce maska A5 też ma inny nr. Mam powód by się wkur... czy prawidłowy numer jest w innym miejscu?

20180403_171953.thumb.jpg.848f489eaaa6571f66af85603961795b.jpg

 

Już porównałem z moją przedliftową maską i nr w tym miejscu mam ten sam, także to chyba jest nr tego uchwytu? Gdzie więc jest nr maski? Bo nie mogę się go nigdzie dopatrzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, Panowie ktoś z Was jest z Ostródy i mógłby coś powiedzieć na temat tego auta, bądź sprzedawcy?

Prawdopodobnie sprzedawca ma zakład mechaniczny, Sikora ma na chyba na nazwisko.

http://allegro.pl/a4-s-line-kamera-navi-dvd-radar-alcantara-panorama-i7255805198.html#thumb/1

 

Kolega się najarał, może coś doradzicie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dużo roboty z wyminą wykładziny podłogowej? Ile taka usługa może kosztować? Może ktoś ma schematy z Elsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaki nr ma ta części zaznaczona? Zaślepka do AMI w schowku 9658915F-B2CA-44C6-B9D1-D22B276F375C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, WydRos napisał:

Wie ktoś jaki nr ma ta części zaznaczona? Zaślepka do AMI w schowku 

Taki: 4F0035909

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzes283 napisał:

Bry, Panowie ktoś z Was jest z Ostródy i mógłby coś powiedzieć na temat tego auta, bądź sprzedawcy?

Prawdopodobnie sprzedawca ma zakład mechaniczny, Sikora ma na chyba na nazwisko.

http://allegro.pl/a4-s-line-kamera-navi-dvd-radar-alcantara-panorama-i7255805198.html#thumb/1

 

Kolega się najarał, może coś doradzicie ;-)

Poważnie? Ktoś chce dać tyle kasy za ośkę z takim słabym silnikiem i niemałym przebiegiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wampir napisał:

Poważnie? Ktoś chce dać tyle kasy za ośkę z takim słabym silnikiem i niemałym przebiegiem?

Zerknij na moja, jest w dziale sprzedam. Lepszy spas, pomodzone, mocniejszy silnik i co najwazniejsze Quattro, a kosztuje, moim zdaniem, niewiele wiecej. No i do tamtej dolicz opłaty związane z rejestracją i cłem znając handlarzyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, ja się nie pytałem o silnik, przebieg czy rodzaj napędu - to indywidualna sprawa  i każdy to widzi przeglądając ogłoszenie. Byłem bardziej ciekawy, czy ktoś ogarnia tamte rejony, bądź kolarzy jakoś sprzedawcę. 

A co do silnika, sam mam dwulitrówkę i jestem zadowolony.  Przebieg, przynajmniej realny, a zawsze można sobie cofnąć, jak kogoś oczy bolą:grin: Co do napędu - śniegu u nas nie ma więc ośka starcza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam.

Tak, masz racje, to indywidualna sprawa każdego ile i na co chce wydać oraz czy zgadza się na bardzo dużą utratę wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...