Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie siedzi tak nisko, w ogóle siedzi normalnie... zawieszenie nie było jeszcze rezane, jak wyjechał z fabryki takie jest obecnie (chociaż chodzi mi po głowie air. . . ) szerokość felgi to 9 (vossen) i 8,5 BBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, mlody020 napisał:

Nie siedzi tak nisko, w ogóle siedzi normalnie... zawieszenie nie było jeszcze rezane, jak wyjechał z fabryki takie jest obecnie (chociaż chodzi mi po głowie air. . . ) szerokość felgi to 9 (vossen) i 8,5 BBS

Allroad na wszystkim dobrze wyglada 

a jaki kolor masz auta ?

Tu jest 20cali

 

CA1D7A0B-1409-4886-8243-26D0B9E1F577.jpeg

26F5A0C4-B74B-469A-91F8-6E18520E4D67.jpeg

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wampir napisał:

Allroad ma masywna bryłę. Vosen może wyglądać jak wóz drabiniasty. 

Bbs to felgi o "starym designie" dobre go golfa 2. Postarzysz nimi auto.

Kup co ci się podoba. 

mówisz do golfa 2...

BBSA4.jpg

BBSA5.jpg

BBSA6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do 2 jeszcze pasują. Do 3 już są za stare. 

Na tych zdjęciach to typowy przykład rodzica który ma syna a zawsze chciał mieć córkę i teraz przebiera go w spódnice. 

Auto o nazwie allroad a tak obniżone że nie przejedzie przez osiedlowy parking :)

Po co kupować i na siłę przerabiać tak auta? Ani to nie wygląda ani nie jeździ z tymi "rozkraczonymi" kołami.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Na tych zdjęciach to typowy przykład rodzica który ma syna a zawsze chciał mieć córkę i teraz przebiera go w spódnice. 
Auto o nazwie allroad a tak obniżone że nie przejedzie przez osiedlowy parking

Przykład dobry [emoji16] ale stereotypowy, każdy ma swój gust i poczucie estetykj którym się kieruje.. do allrouda zazwyczaj montuje się air rida żeby nie tracił założonej funkcjonalności. Może rozkraczył się tylko do fotek [emoji16]


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wampir napisał:

Tak do 2 jeszcze pasują. Do 3 już są za stare. 

Na tych zdjęciach to typowy przykład rodzica który ma syna a zawsze chciał mieć córkę i teraz przebiera go w spódnice. 

Auto o nazwie allroad a tak obniżone że nie przejedzie przez osiedlowy parking :)

Po co kupować i na siłę przerabiać tak auta? Ani to nie wygląda ani nie jeździ z tymi "rozkraczonymi" kołami.

Co ty to opowiadasz. Do allrouda mozna wsadzic koła z innym et niż do zwykłego b8. Dużo ludzi je kupuje bo są całkiem inne możliwości jeśli chodzi o felunek.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o et czy rozmiar ale kompozycje. Jest zbyt rustykalna i vintage :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, qlimazz napisał:


 


Przykład dobry emoji16.png ale stereotypowy, każdy ma swój gust i poczucie estetykj którym się kieruje.. do allrouda zazwyczaj montuje się air rida żeby nie tracił założonej funkcjonalności. Może rozkraczył się tylko do fotek emoji16.png


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WydRos napisał:

Allroad na wszystkim dobrze wyglada 

a jaki kolor masz auta ?

Tu jest 20cali

 

CA1D7A0B-1409-4886-8243-26D0B9E1F577.jpeg

26F5A0C4-B74B-469A-91F8-6E18520E4D67.jpeg

Kolor taki jak w awatarze (tylko na polifta przerobiony), czyli jakaś taki perłowy czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mlody020 napisał:

Kolor taki jak w awatarze (tylko na polifta przerobiony), czyli jakaś taki perłowy czy coś.

Allroad 3.0 Q w automacie to już jest autko 

chociaz 3/4 allroadow które oglądałem były bardziej biedne niż nie jedna b8 z dieslem od Belga, i to jescze z 2.0 tdi napęd przód :facepalm: po co to kupować z taka konfiguracja a kosztuje więcej o 10 tys jak nic

 

 

 

Będzie  wszystko pasować :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2018 o 10:24, JawoR36 napisał:

A to poznakowanych już nie ukradną? :decayed:

No a jak wystarczy ze na kazdym wkladzie lusterka zrobisz jeden wielki x oczywiscie od strony lustrzanej :) i juz na bank nikt nie ukradnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WydRos napisał:

Allroad 3.0 Q w automacie to już jest autko 

chociaz 3/4 allroadow które oglądałem były bardziej biedne niż nie jedna b8 z dieslem od Belga, i to jescze z 2.0 tdi napęd przód :facepalm: po co to kupować z taka konfiguracja a kosztuje więcej o 10 tys jak nic

 

 

 

Będzie  wszystko pasować :grin:

Nieskromnie powiem, że moje na wypasie ;) dobra zapadła decyzja będą vossen 20` i 9J zobaczymy jak to siądzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje się ktoś czy warto wymieniać amortyzatory na aktywne, robić to czy duża jest w tym różnica. Ktoś robił może. Jest w tym opcja wysokości zawieszenia na danym trybie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, frog125 napisał:

Witam orientuje się ktoś czy warto wymieniać amortyzatory na aktywne, robić to czy duża jest w tym różnica. Ktoś robił może. Jest w tym opcja wysokości zawieszenia na danym trybie. 

Nie masz opcji wysokości, w a4b8 nie występowała ori regulacja wysokości zawieszenia. Jak masz ADS to przy zmianie trybu jazdy zmienia się tryb twardości zawieszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakikolwiek sposób na montaż uchwytów do tabletów na fotelach zintegrowanych z zagłówkami ? Super wyglądają ale dzieciaki bez tabletów też z tylu nie przeżyją :) Help

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, LukiKRK napisał:

Panowie czy jest jakikolwiek sposób na montaż uchwytów do tabletów na fotelach zintegrowanych z zagłówkami ? Super wyglądają ale dzieciaki bez tabletów też z tylu nie przeżyją :) Help

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
 

Ty przeżyłeś za dzieciaka bez tabletu to i Twoje przeżyją, naprawdę, dadzą radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, JawoR36 napisał:

Ty przeżyłeś za dzieciaka bez tabletu to i Twoje przeżyją, naprawdę, dadzą radę ;)

Ale on za dziecka pewnie nie jeździł w takie trasy i to B8-ka z 2014:grin::grin:

czasy się zmieniają :) 

szczeze wolałbym żeby sobie dziecko w ręce tablet trzymało jak w zagłówku, będzie chciał zmienić bajkę itd i znów odpinac, albo co minutę ktoś ci będzie szarpał fotelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...