Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, daniell-gda napisał:

Przerabiał ktoś z was temat sprężyn czy sedan quattro manual a avant quattro manual mają te same klasy wagową jak chodzi i sprężyny ?

Nie mają. Nawet pomiędzy różnymi wersjami wyposażenia są różne klasy wagowe ;) tzn może się zdarzyć, że będą te same, ale nie ma na to reguły.

 

 

każdym myciu używam QD1 ADBL ale aż takiego efektu jak po tym Sonax nie ma .

Ja polecam Shiny Garage Morning Dew, to też jest QD ale zawiera w sobie wosk. Wcześniej miałem phantom black C6 i tam robiło to mega robotę, według mnie ten Sonax słabszy efekt daje, też używałem.

Edytowane przez luk330
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

59 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Nie wiem jak w C5 ale C6 miałem pneumatyke i trzeba było blokować w MMI

No właśnie w C6 czy D3 trzeba z MMI wybrać tryb podnośnika, nawet w C5 Allroad aktywuje się poprzez przytrzymanie przycisków do poziomowania ale w tej jest nivomat (czy jakoś tak) i tam nie ma przycisków do poziomowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2018 o 20:18, dominis23 napisał:

Panowie pytanko planuje zrobić schowek klimatyzowany ale zamiast wiercenia wolałbym zakupić schowek od Q5 możecie powiedzieć czy nie pasuje w ogóle czy można rzeźbić coś żeby pasował albo z dwóch zrobić jeden czyli tył od q5 a przód od a4??

Odpowiem połowicznie. 

Kupiłem jakiś czas temu klimatyzowany z Q5 bo był za grosze, ale nie jak nie szło go dopasować do A5 Sportback. Jak znajdziesz info o wymienności schowka A4 vs A5 to będziesz miał odpowiedz. Chyba, że znowu wybierzesz się do mnie na komponent, to możesz sobie przymierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek

Najpierw umyj auto, później Tar&Glue, zmyj dokladnie.

Rzuć na całe auto jakiś siuwax do czyszczenia zabrudzeń metalicznych czyli te krwawiące specyfiki co sie na felgi stosuje.

swietny jest ADBL Vampire Liquid.
na całe auto.

zmyj i jeszcze raz szampon.


Później glinka.

do poślizgu glinki wystarczy jak do aplikatora z wodą dodasz kilka kropel szamponu samochodowego.


po glinkowaniu (uwaga, to może być dziwne)

umyj auto ale zamiast szamponu zastosuj Ludwik bądź inny plyn do naczyń.

Lakier po nim będzie tępy jak dzida.

na tak wyjałowiony lakier połóż fusso (im mniej go nalozysz tym lepiej) i na lekko 6 miesiecy bedziesz mieć z głowy.


Później co kilka myć mozesz stosować Shiny garage wet protector dla świetnego odpychania wody ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, czy zestaw bananów  o numerze - 8K0498998 który zawiera wahacze o numerach 8K0407693R i 8K0407694R to są banany z tuleją olejową 75mm i m12? Podejdzie to do przedlifta z tuleją 65? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanko. Chodzi o wymiane tylnych lamp w A5 polift full led w amerykańcu (auto wyprodukowane w EU ale na runek amerykanski). Lampy full led zmienione z USA na Eurpopa udałomi się zakodować VCDS ale po wyłączeniu i odpaleniu ponownym samochodu nie zapamiętuje kodowania i wraca ponownie na kodowanie z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja z apelem do wszystkich, którzy dorezali el klapę i nie zmienili siłowników. Zróbcie to!

Różnica w działaniu jest kolosalna. U siebie po dołożeniu el klapy zakupiłem siłowniki Magnetti-marelli i było ok. Jakiś miesiąc temu szlag je trafił, klapa zaczęła kangurkować przy zamykaniu, więc z braku laku wrzuciłem te ori. Tragedia. Klapa otwiera się za szybko, przy starcie zamykania silniki lewie dyszą, coś strzela a na koniec tak wali, że dociąg wydaje się zbędnym gadżetem. Teraz zakupiłem siłowniki marki Stabilus i to jest po prostu bajka. Klapa chodzi jak masełko, zwalnia przed domknięciem. Malina. Zaapeluję więc jeszcze raz - ludzie, zmieniajcie siłowniki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaką kartę SD muszę kupić aby działała poprawnie do radia Concert w B8?

Wcześniej miałem starą SD HC SanDisck 4GB o szybkości 2 i było ok. ale niestety karta uległa uszkodzeniu.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się może jaki  nr ma dyfuzor do zderzaka tylnego s-line przedlift, na jeden wydech z dziurą pod hak?  znalazłem tylko info o 8K0 807 521 C 1RR ale jest bez dziury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, M4RK0 napisał:

orientujecie się może jaki  nr ma dyfuzor do zderzaka tylnego s-line przedlift, na jeden wydech z dziurą pod hak?  znalazłem tylko info o 8K0 807 521 C 1RR ale jest bez dziury

dziure mozesz wyciac jest zaznaczone gdzie na dokladce bez otworu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos foto czarnego avanta na takiej feldze? e5fe7809462132bbce5dd8bc0de44414.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
201707181_qpwwane.jpg.bddc7e3bb37157e602318f868df178ac.jpg
Cos nie działa foto... :/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kasjan napisał:

Cos nie działa foto... :/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

 

201707181_qpwwane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruuuuubo ?

1825D2A6-A96E-4F7F-B270-008A8140047F.jpeg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruuuuubo [emoji15]
1825D2A6-A96E-4F7F-B270-008A8140047F.thumb.jpeg.fe648cc407207f12d3537b174a93a39f.jpeg
No to tam pierscieni to praktycznie juz nie ma [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej z tych do wróżki, ale spróbuję. Stuka mi. Gdzieś. 

Kiedy ruszę autem i lekko zahamuję to jest puk, wrzucę wsteczny, minimalna prędkość, hamulec - puk. I tak w kółko, raz puk do przodu, raz puk do tyłu. 

Dodam, że:

1. Dźwięk dobiega jakby z tyłu auta. 

2. Parę dni temu jakiś lamus wyjechał mi w d*p...

3. Byłem dzisiaj u mechanika, ale jakoś u niego nie chciało stukać, więc nic nie sprawdził. Pytał czy stuka też na mokro, akurat padało, więc moze dlatego nie stukało. Jak wróciłem do domu to już pukało koncertowo. 

Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany ktos zderzakiem C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liczniku bajt 3 bit 7: licznik błędów obrotów koła aktywny. Do czego to służy? 

IMG_20180502_191253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, inhosik napisał:

W liczniku bajt 3 bit 7: licznik błędów obrotów koła aktywny. Do czego to służy? 

IMG_20180502_191253.jpg

Tpms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...