Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie demontował ktoś słupki z drzwi? Tzn chodzi mi o te elementy black piano z zewnątrz - czy da się je jakoś w miare prosto zdeontować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie szybkie pytanko czy do ukladu wspomagania  w a4 b8 2009 moźna dolac plynu g004000m2 bo tylko taki ma serwis w sprzedaży. A na korku jest g002000 czy je można ze soba mieszać?  Czy trzeba wymienić jeden na drugi? Bo mam malo płynu a na febiego duzo osob narzeka ze po dolaniu roznie sie zachowuje układ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-2.0-TDI-DPF/vhc:car,loc:reichenbach+im+vogtland%2C%2C+niemcy,rng:100,frn:2002,frx:2012,prx:12000,slt:fsbo,xhl:true/pg:vipcar/262046563.html

Koledzy tak na szybko bo pewnie długo stać nie będzie  :)

Jako użytkownik b6 muszę zasięgnąć fachowej porady i tu pytanie co powiecie o tym konkretnym egzemplarzu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2018 o 13:32, ArkadiuS napisał:

Panowie, czy ktos fizycznie porownywal intercoolery z 3.0BiTdi, tj. ten z A6 C7 o numerze 4g0145805j z tym z Q5 o numerze 8R0145805A? Czy jest jakas roznica w gabarytach, odejsciach pod węże, czy moze to sa dwa identyczne IC? Bede kupowal i chciałbym wybrać na tyle dobrze zeby uniknac niepotrzebnych problemow. 

Tego Icka chcesz do swojego samochodu (2.0 TDI?) jak tak to wg mnie nie ma różnicy, który kupisz. Bo 2.0 do ilu podkręcisz, bez grubego rezania? 240 wyciągnie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mlody020 napisał:

Tego Icka chcesz do swojego samochodu (2.0 TDI?) jak tak to wg mnie nie ma różnicy, który kupisz. Bo 2.0 do ilu podkręcisz, bez grubego rezania? 240 wyciągnie się?

Si 2.0tdi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2018 o 10:42, chudineze napisał:

zadzwonić do wrclaguna :decayed:

 

W dniu 9.05.2018 o 09:40, Tomeks napisał:

Co potrzeba żeby przeskoczyć z 3G high na 3G+ sim?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Do Grześka sie nie dzwoni. Do Grześka sie nie jeździ.
Chłopak jest zarobiony i olewa zwykłych ludzi ciepłym siurem co w obecnych czasach nie przystoi.

 

Nie to, Grzesiu, żebym miał coś do Ciebie, bo dużo pomagasz tu na forum ale bądź że Człowiekiem i zacznij mnie traktować jak normalnego zdecydowanego czlowieka bo nie jednego, nie trzydziestu Ci nagrałem!

Firma NAVIPOL profi ogarnie temat.

W dniu 11.05.2018 o 17:15, ArkadiuS napisał:

Pany, dziala Wam taptalk z naszym forum? 

Od kilku dni NIE

Edytowane przez skrzypul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarobiony zarobiony,ale jednak znajduje czas dla zwyklych☺️,bo opisal mi wszystko co trzeba?

 

pany,poratuje ktos na szybko nr tylnego zderzaka A5 sportback s-line przedlift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu masa obrońców i tego nie zaneguję bo jednak dobry z niego online chłopak i sporo DIY napisał.

Ale mimo wszystko od conajmniej 2 lat nie dostaje żadnych odpowiedzi i niemałe pieniądze chciałem u Ciebie zostawić.

Ale jak masz mnie w dpie to Ciebie też mam i tyle w temacie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Tomeks napisał:

pany,poratuje ktos na szybko nr tylnego zderzaka A5 sportback s-line przedlift?

http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A5CO/2010/620/R/8/807/807060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to tez mam,tyle ze na allegro tych nr nie ma,ale juz mam,8T8807511B

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Si 2.0tdi :)

Wiesz co zapytaj swojego tunera, ale wg. mnie to i jeden i drugi powinien być ok (mówie o BiTDI i od Q5 3.0 ). Oprócz IC wymieniasz jakieś jeszcze graty? DP?Wydech?Turbo? Pytam o to, bo gdzieś czytałem na forum (nie pamiętam czy na naszym), ale ktoś wstawił IC za duży w stosunku do turbo i ponoć zamiast lepiej śmigać auto było jeszcze bardziej zamulone.  Dlatego ja wyżej, popytaj tunera jakie graty pchać do swojego samochodu, żeby nie było przyrostu formy nad treścią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skrzypul napisał:

Jest tu masa obrońców i tego nie zaneguję bo jednak dobry z niego online chłopak i sporo DIY napisał.

Ale mimo wszystko od conajmniej 2 lat nie dostaje żadnych odpowiedzi i niemałe pieniądze chciałem u Ciebie zostawić.

Ale jak masz mnie w dpie to Ciebie też mam i tyle w temacie,

+1 może to i lepiej dla Ciebie, u mnie spieprzył robotę i umył potem ręce, nie mówiąc już o pajęczaku w kablach... taki fajny herbatnik z Pana WRC ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mlody020 napisał:

Wiesz co zapytaj swojego tunera, ale wg. mnie to i jeden i drugi powinien być ok (mówie o BiTDI i od Q5 3.0 ). Oprócz IC wymieniasz jakieś jeszcze graty? DP?Wydech?Turbo? Pytam o to, bo gdzieś czytałem na forum (nie pamiętam czy na naszym), ale ktoś wstawił IC za duży w stosunku do turbo i ponoć zamiast lepiej śmigać auto było jeszcze bardziej zamulone.  Dlatego ja wyżej, popytaj tunera jakie graty pchać do swojego samochodu, żeby nie było przyrostu formy nad treścią. 

Na pewno pasują do tych samych silników tj CGQB. Bardziej mi chodziło o porównanie fizyczne ale to sa te same IC. DP w dobrej formie (odpukać ;)), wydech bez zmian, turbo wieksze poliftowe ;), napęd z Q5. Brakuje do szczęścia większego IC co by zwiększyć wydajność sprężarki, trochę większe doładowanie i zobaczymy. Teraz jest 215/445 i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko roleta bagażnika przedlift a lift się czymś rożni? Czy to samo jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Maciejppl napisał:

Mam pytanko roleta bagażnika przedlift a lift się czymś rożni? Czy to samo jest?

Polift mniej skrzypi :) pasuje P&P jeżeli mówimy o avancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gibons napisał:

Polift mniej skrzypi :) pasuje P&P jeżeli mówimy o avancie

Bo chodzi o to że na swojej zepsutej rolecie tam gdzie jest rączka do ciągnięcia to mam napisane Avant a na aukcjach są takie same tylko że bez tego napisu więc się pytałem czy jest jakaś różnica w tym że jest napis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał takie felgi z a8 to przygarnę,  tylko jak potem jest z opona na 9j? 255/35 będzie ok 

4H0601025 G

 

4D527A3B-49A4-40CD-872D-9527A29E3B08.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.5.2018 o 14:37, wyderka napisał:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7342171526

 

jak by ktoś potrzebował :) 

masz jeszcze? to sa te z continentala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.5.2018 o 21:11, l2k2 napisał:

+1 może to i lepiej dla Ciebie, u mnie spieprzył robotę i umył potem ręce, nie mówiąc już o pajęczaku w kablach... taki fajny herbatnik z Pana WRC ?

dobrze wiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WydRos napisał:

Gdyby ktoś miał takie felgi z a8 to przygarnę,  tylko jak potem jest z opona na 9j? 255/35 będzie ok 

4H0601025 G

 

4D527A3B-49A4-40CD-872D-9527A29E3B08.jpeg

Przy 255/35 pełnym zaladunku i 1bv moga przycierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...