Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Gibons napisał:

Jezeli chodzi o lozysko kola to nie musi to byc znowu jakis spec :) raczej kazdy ogarnie.

Wiem ze to nie jest jakaś wielka filozofia, ale zamiast szukać po googlach wolę zapytać czy ktoś ma jakiegoś sprawdzonego...

 

5 minut temu, DareQ napisał:

Uderz do Dev'a: +48 693 45 66 99

  

Dev jest wiecznie zajęty, a ja potrzebuję niestety na wczoraj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, lapidem napisał:

Szukam mechanika z Ustki/Słupska jakiegoś godnego polecenia - ktoś? coś? - rozleciało mi się łożysko 800km od domu i totalnie nie wiem do kogo uderzyć :( podrzućcie jakieś namiary....

Słupsk 601935590 Adrian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na uszkodzonym łożysku w przednim kole przyjechałem z Chorwacji. Wiec te lożyska troche jednak wytrzymuja po tym jak daja oznaki zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kris0112 napisał:

Ja na uszkodzonym łożysku w przednim kole przyjechałem z Chorwacji. Wiec te lożyska troche jednak wytrzymuja po tym jak daja oznaki zużycia.

u mnie powyżej 30km/h zagłusza już silnik.... a do domu 10h jazdy...

Edytowane przez lapidem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mozliwosc oczywiscie wymień bo to nie jest jazda. Ja niestety nie mialem mozliwosci i udalo mi sie wrocic wiec mowie ze one sa mimo zużycia jeszcze wytrzymałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przez to przechodziłem, ale w C6. Zrobiłem 1200km na takim mocno huczącym łozysku (nie miałem wyjścia bo harmonogram był napięty), ale starałem się nie przekraczać 120 na wszelki wypadek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 19:31, Kris0112 napisał:

Witam Panowie dziś zmienilem lampy tył w przedlifcie avant na poliftowe neony. Wszystko wydaje sie dziala prawidlowo tzn neon swieci tylko jako pozycja( nie zaswieca sie razem ze stopem) ,stop to stop, przeciwmgielne działaja ,kierunki tez. Zero bledów na kompie. Tylko mam dziwne wrażenie ze ten neon nie świeci cala swoja mocą tylko jest jakby troche zaciemny. Moze to tylko wrażenie i tak ma być czy moze gdzie szukac zeby go zrobic mocniejszy?

Jasność neonu koduje się, zależy jaki masz moduł komfortu bo z tego co pamiętam to nie na każdym dało się dać na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mlody020 napisał:

Jasność neonu koduje się, zależy jaki masz moduł komfortu bo z tego co pamiętam to nie na każdym dało się dać na 100%.

Już ogarnął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2018 o 14:18, lapidem napisał:

Szukam mechanika z Ustki/Słupska jakiegoś godnego polecenia - ktoś? coś? - rozleciało mi się łożysko 800km od domu i totalnie nie wiem do kogo uderzyć :( podrzućcie jakieś namiary....

Ja natomiast miałem ten przypadek w takich okolicznościach, że ruszałem z domu i wszystko baja dojechałem do Poznania ok. 300 km i łożysko prawy przód zaczęło strasznie wyć. Żeby było ciekawiej pora to sobota popołudnie a wieczorem musiałem być już w Luksemburgu ...

Decyzja jedziemy dalej hałas w środku był okrutny ale przy ok. 200 km/h było już jakby ciszej ?

Zrobiłem ok. 1000 km i później już na miejscu wspólnie z kuzynem wymieniłem u niego w garażu a za łożysko FAG zapłaciłem 90 Euro przy wybiciu samo się rozpadło a piastka była lekko odbarwiona na fioletowo ?

Jestem pewny, że do domu z powrotem już bym nie dojechał heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie osłony podwozia te długie i krótkie pasują od allroad do zwykłej wersji? Czy będą inne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2018 o 23:28, yanosho napisał:
W dniu 3.06.2018 o 14:18, lapidem napisał:

Szukam mechanika z Ustki/Słupska jakiegoś godnego polecenia - ktoś? coś? - rozleciało mi się łożysko 800km od domu i totalnie nie wiem do kogo uderzyć :( podrzućcie jakieś namiary....

 

2 mechaników nie dało rady (brak narzędzi/umiejętności) 3 ledwo sobie poradził (3,5h)... ale łożysko wymienił. Oczywiście historia nie ma jeszcze finału ponieważ jednocześnie rozchuczały się obydwa łożyska... z drugim umawiam się już do Dev bo nie mam siły na szukanie mechaników sensownych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, automatyczne opuszczanie szyb po lewej stronie przod i tyl mi nie dziala. Szyby lecs w dół ale trzeba trzymac przycisk. Z prawej strony jak raz wcisne to same leca w dół. O co tu chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArkadiuS napisał:

Pany, automatyczne opuszczanie szyb po lewej stronie przod i tyl mi nie dziala. Szyby lecs w dół ale trzeba trzymac przycisk. Z prawej strony jak raz wcisne to same leca w dół. O co tu chodzi? 

Spróbuj przytrzymać do końca otwieranie i potem zamykanie i powinno się zakodowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lapidem napisał:

2 mechaników nie dało rady (brak narzędzi/umiejętności) 3 ledwo sobie poradził (3,5h)... ale łożysko wymienił. Oczywiście historia nie ma jeszcze finału ponieważ jednocześnie rozchuczały się obydwa łożyska... z drugim umawiam się już do Dev bo nie mam siły na szukanie mechaników sensownych....

No to niezle asy, u mnie z przodu po obu stronach wymienil moj znajomy, mechanik ciezarowek, nie potrzebowal zadnych specjalnych narzedzi ani nic, pieknie wszystko zlozyl i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2018 o 18:53, Hohe napisał:

Pozwolę sobie tu wkleić:

Problem z jedynką

Może ktoś zerknie i doradzi. 

Chyba znalazłem przyczynę moich problemów. 

Czy ten lewarek powinien tak cały latać?

Spoiler

 

 

Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hohe napisał:

Chyba znalazłem przyczynę moich problemów. 

Czy ten lewarek powinien tak cały latać?

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Naprawdę nikt z Was nigdy tego nie rozbierał, nie widział? Czy wszyscy pojechali na wakacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica w klapie A4 B8 przedlift między S-line, a zwykłą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...