Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, pietrz44 napisał:

Czy po VIN da się określić dokładnie kolor auta i kod lakieru ? Jestem zainteresowany autem polift 2013 ale mam 600 km do niego, sprzedający nie wie dokładnie a tylko jeden kolor mnie interesuje.

Podaję VIN WAUZZZ8K4DA189806 . Jeśli da się wyczytać z tego kolor to byłbym wdzięczny za pomoc.

Wychodzi szary daytona perłowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, WydRos napisał:

Wychodzi szary daytona perłowy 

Poszperałem na stronach rozkodowujących VIN i dwie pokazały wynik daytona grey-pearl effect a na jednej z nich kod lakieru 6Y6Y. To jest ten sam lakier co LZ7S ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pietrz44 napisał:

Poszperałem na stronach rozkodowujących VIN i dwie pokazały wynik daytona grey-pearl effect a na jednej z nich kod lakieru 6Y6Y. To jest ten sam lakier co LZ7S ?

Jak facet ma książkę serwisowa albo chce mu się walnąc ci zdjęcie wlepki która jest w bagażniku albo na pierwszej str książki to będziemy wiedzieć wszystko 

najleoiej zainwestuj 50 zł i wejdź ba autodna, jak były jakies szkody zarejestrowane to tez wyskoczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciejppl napisał:

Hugo wielkie dzięki za pomoc, tak myślałem że jest jakaś blaszka lecz ten co mi sprzedawał dał mi bez tego  :)

Niema żadnej blaszki , to jest znaczek oryginalny S4 do oryginalnego grila , który ma uchwyt na ten znaczek przymocowany na stałe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WydRos napisał:

Jak facet ma książkę serwisowa albo chce mu się walnąc ci zdjęcie wlepki która jest w bagażniku albo na pierwszej str książki to będziemy wiedzieć wszystko 

najleoiej zainwestuj 50 zł i wejdź ba autodna, jak były jakies szkody zarejestrowane to tez wyskoczy 

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mariusz36 napisał:

Niema żadnej blaszki , to jest znaczek oryginalny S4 do oryginalnego grila , który ma uchwyt na ten znaczek przymocowany na stałe .

Dobrze wiedzieć. A byłem pewien, że jest ta blaszka. Nawet do etki zaglądałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mariusz36 napisał:

Niema żadnej blaszki , to jest znaczek oryginalny S4 do oryginalnego grila , który ma uchwyt na ten znaczek przymocowany na stałe .

Czyli jakbym musiał go teraz przymocować? Czy trzeba będzie coś przerobić po swojemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz go zamontować do zwykłego grila to musisz coś wymyślić . W oryginalnym  S4 ma specjalne mocowanie w które wchodzą te prowadnice . W odwrotną stronę też jest problem tzn. jak ma się grill z S4 i chce się ten znaczek usunąć to zostaje ten uchwyt , który jest prawie wielkości  znaczka . Wycięcie go równa się uszkodzeniem grila . Jak masz już znaczek , to może dokupić oryginalny grill z S4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam.

Jest auto na sprzedaż https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-177km-93-000-km-s-line-serwis-navi-xenon-ID6zYWDN.html#46d0b733b2

Nawigacja jest bez joysticka a na zdjęciach nawigacja 3D. Była taka ? Jakie ma oznaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy klapa bagażnika polift jest inaczej wyprofilowana w s-line niż zwykłym? Pytanie w kwestii doboru spoilera :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hugo napisał:

Czy klapa bagażnika polift jest inaczej wyprofilowana w s-line niż zwykłym? Pytanie w kwestii doboru spoilera :hi:

Pytałem o to niedawno tutaj, podobno to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pietrz44 napisał:

Pytanko mam.

Jest auto na sprzedaż https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-177km-93-000-km-s-line-serwis-navi-xenon-ID6zYWDN.html#46d0b733b2

Nawigacja jest bez joysticka a na zdjęciach nawigacja 3D. Była taka ? Jakie ma oznaczenie ?

Wydawało mi się że nie ma taki navi 3d bez joysticka w polifcie, wygląda to tak jak by zdjęcie tego wyświetlacza z nawigacją było nie od tego auta nie pasuje do reszty.

Edytowane przez Krzy0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hugo napisał:

Czy klapa bagażnika polift jest inaczej wyprofilowana w s-line niż zwykłym? Pytanie w kwestii doboru spoilera :hi:

Klapa sama w sobie jest od zwykłej poprzez sline do competition taka sama. Jedyna różnica to spoiler. Każdy Spoiler jest nakładany na tą blachę która jest w podstawowej wersji. Tak to wygląda w oryginale. Jak potrzebujesz jakieś zdjęcia dokładniejsze to mogę jutro zrobić. 

 

IMG_20180706_221518.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak to jest w końcu, do naszych a4 pasują rotory z Audi A5. 19cali 9j et33. Zastanawia mnie kwestia opony, jedni piszą że na 255 będzie wystawać trochę. Wiadomo że zależy też od opony, opona oponie nie równa. Przy oponie 245 było by bez obaw o jakieś ewentualne wystawanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaciekPL napisał:

Kurcze jak to jest w końcu, do naszych a4 pasują rotory z Audi A5. 19cali 9j et33. Zastanawia mnie kwestia opony, jedni piszą że na 255 będzie wystawać trochę. Wiadomo że zależy też od opony, opona oponie nie równa. Przy oponie 245 było by bez obaw o jakieś ewentualne wystawanie? 

To zależy jakie masz zawieszenie. Na 1bv będzie wystawać jakieś 2mm czyli praktycznie nie zauważalnie. Z oponą 255 na pewno będzie wystawać. Ja mam 235 i jest idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, corradoowner napisał:

To zależy jakie masz zawieszenie. Na 1bv będzie wystawać jakieś 2mm czyli praktycznie nie zauważalnie. Z oponą 255 na pewno będzie wystawać. Ja mam 235 i jest idealnie

Ja mam 1be, za tydzień ładuje pro kit eibacha. Muszę jakoś ogarnąć ten temat, rotor mi ryje banie ale 8.5j jest bez szału. Gdybym odwiedzał forum przed zakupem to 9j by wpadło jak nic heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245 przy takim „et" jak podałeś będzie miodzio . Przy 255 będzie wystawać szczególnie z przodu i nie ma tu znaczenia ani opona ani felga . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mariusz36 napisał:

245 przy takim „et" jak podałeś będzie miodzio . Przy 255 będzie wystawać szczególnie z przodu i nie ma tu znaczenia ani opona ani felga . 

Czyli najpewniej kupić opony 245. To już sprawa załatwiona. ? 

Muszę powoli zacząć szukać, chyba że znowu przy szukaniu jakiś inny model znajdę. Niby te rotory oklepane już są, ale jakoś mi się one jeszcze widzą heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...