Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, ra.vi napisał:

 Wydros gdyby twoje b8 było w quattro to już by stało  u mnie, serio nawet bym nie targowal

Dołożyć Q zawsze można ? tylko czy aż taka potrzeba ?

co do auta to ja szukam 3.0 tylko w automacie, z tego co widzę to nie ma nic, była jedna która by mi odpowiadała, dobra baza do modzenia, ale sprzedała się nim zadzwoniłem

rozwazam sprzedaż bo jak widzę co ludzie sprzedają i za ile to chyba auto zostanie u mnie, mam radar na oku i już u aligatora umówiony na zmianę SW silnika żeby radar zakodować i wgranie z powrotem mapy z programem, jak dorzucę radar, manetki poliftowe, szyba z ubezpieczenia do wymiany na Lane Assist, to raczej nie znajdę nic innego, do szczęścia brakuje mi tylko automatu ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Kolegów,

mam pytanie czy jak mam navi 3g i mam ami to czy moge tez mieć aux w podlokietniku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, EndriuGiz napisał:

Witam Kolegów,

mam pytanie czy jak mam navi 3g i mam ami to czy moge tez mieć aux w podlokietniku ??

Możesz bo ja tak mam ?

ale jakość muzyki między aux a AMI jest ogromna wiec kupuj kabel za 20 Zł do AMI i korzystaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam na usb kabel. ale lubiłem w starym powozie podłączyć sobie tel i puścić cos z neta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, EndriuGiz napisał:

no mam na usb kabel. ale lubiłem w starym powozie podłączyć sobie tel i puścić cos z neta :)

No to kabel za 90 zł jest na bluetooth do AMI, i puszczasz przez bluetooth z tel i masz jakość jak tzteba 

ktos wystawiał na OLX za 90 bo normalnie 140 na Allegro a 25$na aliexpres 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, EndriuGiz napisał:

no mam na usb kabel. ale lubiłem w starym powozie podłączyć sobie tel i puścić cos z neta :)

https://www.olx.pl/oferta/kabel-bluetooth-ami-audi-mmi-vw-mdi-usb-3g-CID5-IDtCIud.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany,powiedzcie na szybko jaki olej ma byc do s-tronica 7 biegow

DCTF-1? bo z tego obrazka wynika za ATF jest kijowy

 

obieg_oleju_w_skrzyni_s_tronic_7_biegow_

Edytowane przez Tomeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomeks napisał:

pany,powiedzcie na szybko jaki olej ma byc do s-tronica 7 biegow

DCTF-1? bo z tego obrazka wynika za ATF jest kijowy

 

obieg_oleju_w_skrzyni_s_tronic_7_biegow_

G 052 529 A2

 

https://carltonbale.com/audi-s4s5s6s7-s-tronic-dsg-transmission-fluid-change-details/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, WydRos napisał:

Gdyby twoje auto było w automacie to już by stało u mnie ??

Ludzie przekładają automaty na manuale, to najwyżej byś sobie przełożył manual na automat :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie, jakim kluczem odkręcić dwie śruby od zderzaka tylnego? Niby jest napisane że nasadowy 10. Za nic w świecie nie idzie. Chyba że to co pisało że 10 długi, jakiś konkretnie rozmiar? Bym musiał chyba kupić skoro tym szajsem nie idzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Takie głupie pytanie, jakim kluczem odkręcić dwie śruby od zderzaka tylnego? Niby jest napisane że nasadowy 10. Za nic w świecie nie idzie. Chyba że to co pisało że 10 długi, jakiś konkretnie rozmiar? Bym musiał chyba kupić skoro tym szajsem nie idzie :(

Zwykła długa nasadka 10, nie ta krótka a długa, jeśli masz komplet kluczy to na pewno jest na mała grzechotkę 

D4A4F59D-8062-424A-BD9F-2B67A401B4D4.jpeg

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luk330 napisał:

Ludzie przekładają automaty na manuale, to najwyżej byś sobie przełożył manual na automat :P 

Taaa:) nie dzieki, sterownik silnika itd, odpuszczam hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Takie głupie pytanie, jakim kluczem odkręcić dwie śruby od zderzaka tylnego? Niby jest napisane że nasadowy 10. Za nic w świecie nie idzie. Chyba że to co pisało że 10 długi, jakiś konkretnie rozmiar? Bym musiał chyba kupić skoro tym szajsem nie idzie :(

Tak jak napisał WydRos długa nasadka i uważaj przy tym, żeby podczas zdejmowania nakrętka nie spadła do profilu, bo potem czeka Cię zabawa jak u ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, l2k2 napisał:

Tak jak napisał WydRos długa nasadka i uważaj przy tym, żeby podczas zdejmowania nakrętka nie spadła do profilu, bo potem czeka Cię zabawa jak u ginekologa.

Dokładnie, najlepiej w nasadkę kawał reklamówki wsadzić żeby dobrze siedziała nakrętka, i zaopatrzyć się w magnes na lince za 4 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, tego właśnie się obawiam żeby nie spadła.. Ostatnio pecha mam haha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę o tym magnesie, jutro napisze jak poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, może ktoś kojarzy auto i mógłby coś powiedzieć? Z góry dzięki ;)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-2-0tdi-idealne-ID6AwobC.html#46d28f43fe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Chuck Norris napisał:

Witam Panowie, może ktoś kojarzy auto i mógłby coś powiedzieć? Z góry dzięki ;)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-2-0tdi-idealne-ID6AwobC.html#46d28f43fe

42tys za takie auto?? No kurde to mnie chyba pokręciło z ta cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...