Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, czy te kratki pasują do przed lifta do zderzaka s-line ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

33 minuty temu, dzinek5 napisał:

Noo i dales mi do myslenia z tym einbachem... :) gdzie kupowales komplecik?

Udało mi się wyhaczyć od gościa z miasta obok za 3 stówki praktycznie nóweczki, on 2 miesiące na nich pojeździł, sprzedawał auto i je wyjął ? no i mi się udało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, KoJ@K napisał:

Orientuje się ktoś, czy te kratki pasują do przed lifta do zderzaka s-line ? 

Do Sline nie pasują, tylko zwykły zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Przymierzam się do zakupu b8 wpadła mi w oko ta sztuka, czy na pierwszy rzut oka widać coś niepokojącego?  Jak jest z tym sline 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-b8-2-0tdi-quattro-143-skora-wizualizacja-czujnik-serwis-idealna-sline-ID6AuAmw.html

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ra.vi napisał:

Witam 

Przymierzam się do zakupu b8 wpadła mi w oko ta sztuka, czy na pierwszy rzut oka widać coś niepokojącego?  Jak jest z tym sline 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-b8-2-0tdi-quattro-143-skora-wizualizacja-czujnik-serwis-idealna-sline-ID6AuAmw.html

pozdrawiam 

Z s-line ma tylko znaczki bo ani to wewnętrzny ani zewnętrzny s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GrzegorzSi napisał:

Panowie czy tak kierownica podejdzie do b8 przed lifta ?

581E20DE-EB3C-4C16-ACDF-B37BBA113A29.png

Nie działa MF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do założenia pakietu oświetleniowego QQ1 Bo jakiś Niemiec przyzalowal ?tylko nie wiem czy mój moduł będziesz go obsługiwał .Jak mogę to sprawdzić za nim kupię wszystkiego klamki i światła w dzwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mlody020 napisał:

Nie działa MF

Dzięki za odpowiedz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Przymierzam sie do założenia pakietu oświetleniowego QQ1 Bo jakiś Niemiec przyzalowal ?tylko nie wiem czy mój moduł będziesz go obsługiwał .Jak mogę to sprawdzić za nim kupię wszystkiego klamki i światła w dzwi .

W tym temacie masz wszystko opisane, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może na zbyciu ori klucz do kół do B8?

Mój zaginął w akcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś metalowe nakładki na pedały z ali? Montaż poszedł mi dość szybko, ale mam luźna nakładkę na hamulcu. Gaz i sprzęgło ładnie siedzą, a hamulec mam wrażenie, że zaraz wyleci... Nie wiem czy to normalne w chińskich zamiennikach czy moja nakładka jest jakaś wadliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tomek_091019 napisał:

Montował ktoś metalowe nakładki na pedały z ali? Montaż poszedł mi dość szybko, ale mam luźna nakładkę na hamulcu. Gaz i sprzęgło ładnie siedzą, a hamulec mam wrażenie, że zaraz wyleci... Nie wiem czy to normalne w chińskich zamiennikach czy moja nakładka jest jakaś wadliwa...

Miałem to samo. Upchałem gąbki/takiej pianki w to mocowanie na środku nakładki, żeby rozepchało na boki. Ani drgnie od 1,5 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tomek_091019 napisał:

Montował ktoś metalowe nakładki na pedały z ali? Montaż poszedł mi dość szybko, ale mam luźna nakładkę na hamulcu. Gaz i sprzęgło ładnie siedzą, a hamulec mam wrażenie, że zaraz wyleci... Nie wiem czy to normalne w chińskich zamiennikach czy moja nakładka jest jakaś wadliwa...

Nie kombinuj z żadna gąbka, to jest pedał hamulca, zjedzie ci noga i wpieprzysz komuś w zadek

lekko zmatuj papierem i nawal kleju do szyb, trzyma jak cholera, mam tak u siebie, tez były luźne 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, WydRos napisał:

Nie kombinuj z żadna gąbka, to jest pedał hamulca, zjedzie ci noga i wpieprzysz komuś w zadek

lekko zmatuj papierem i nawal kleju do szyb, trzyma jak cholera, mam tak u siebie, tez były luźne 

No właśnie tak jak mówisz, bezpieczeństwo przede wszystkim, wolałbym nie upychać tam niczego na siłę. Spróbuję z tym klejem do szyb. Dzięki.

Czyli nie tylko mój jest felerny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomek_091019 napisał:

No właśnie tak jak mówisz, bezpieczeństwo przede wszystkim, wolałbym nie upychać tam niczego na siłę. Spróbuję z tym klejem do szyb. Dzięki.

Czyli nie tylko mój jest felerny ?

Tak, ale najpierw zrób zdjęcie albo film jak to lata na pedale i wyślij facetowi na Ali, zwróci ci część kasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wydros gdyby twoje b8 było w quattro to już by stało  u mnie, serio nawet bym nie targowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak już mówimy o targowicy to może ktoś chciałby ze mną się zamienić autami? Moje b8 2008 3.0tdi (capa), manual, quattro, sedan z ori lakierem na całym aucie, z ori przebiegiem 226tys na takie samo tylko z turbobenzyną (2.0tfsi albo S4 3.0tfsi)?  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, luk330 napisał:

Kurde, jak już mówimy o targowicy to może ktoś chciałby ze mną się zamienić autami? Moje b8 2008 3.0tdi (capa), manual, quattro, sedan z ori lakierem na całym aucie, z ori przebiegiem 226tys na takie samo tylko z turbobenzyną (2.0tfsi albo S4 3.0tfsi)?  ;) 

Gdyby twoje auto było w automacie to już by stało u mnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...