Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy wie ktoś gdzie będzie nabity numer części na klapie bagażnika w A4 b8 sedan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, kupiłem felgi od S5 9x19 et33, dodatkowo będę miał w przyszłym tygodniu sprężyny eibach pro-kit. Jak to jest z takim zestawem i oponą 255/35/19? Szukam tu na forum i jedni mówią, że przód ociera o błotnik, inni, że nie ociera...

Jest tu ktoś z taką rozmiarówką felg? Jakie macie opony przy tkaich parametrach felg? Zamiast tych 255/35 myślę o 235/40.

Od godziny próbuję znaleźć w galerii kogoś z takim zestawem na a4 b8 i jak na złość nie mogę trafić. Ten temat się tu pojawiał... a ja na szybko kupiłem felgi bo za 2 tygodnie jadę moim b8 do ślubu i chciałbym żeby było ładnie :D 

 

OK znalazłem, że najbezpieczeniej będzie 235/40 ;) 

Edytowane przez luk330
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luk330 jeżeli to coś pomoże to u mnie jest 9,5x19 ET 40 i opona 235/35/19. Do tego Eibach Sportline -45/35 i nic nie obciera, nawet jak są hopki. Dzisiaj latałem po górach w pięć ludzików na pokładzie i jest git. Poniżej na grafice widać jaka jest różnica w szerokości felgi (na górze Twoja, poniżej moja) ?

 

0D6D5E6E-3BC6-421D-AFE3-A3D594F55C9A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luk330 napisał:

Panowie, kupiłem felgi od S5 9x19 et33, dodatkowo będę miał w przyszłym tygodniu sprężyny eibach pro-kit. Jak to jest z takim zestawem i oponą 255/35/19? Szukam tu na forum i jedni mówią, że przód ociera o błotnik, inni, że nie ociera...

Jest tu ktoś z taką rozmiarówką felg? Jakie macie opony przy tkaich parametrach felg? Zamiast tych 255/35 myślę o 235/40.

Od godziny próbuję znaleźć w galerii kogoś z takim zestawem na a4 b8 i jak na złość nie mogę trafić. Ten temat się tu pojawiał... a ja na szybko kupiłem felgi bo za 2 tygodnie jadę moim b8 do ślubu i chciałbym żeby było ładnie :D 

 

OK znalazłem, że najbezpieczeniej będzie 235/40 ;) 

Mam 245/35 na eibachu i jest cacy, przez rok jazdy przytarło może 3 razy ale żeby tak się stało to trzeba się bardzo postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tata w B8 z 1BE jezdzi na moich byly kolach z a5tki. Parametry 19x9 et33, opony 255/35. @luk330 podeslij maila to podrzuce Ci zdjecia jak to wszystko wyglada. Ogolnie z przodu nic nie ociera, z tylu przy 2 osobach przyciera, ale wrzucilem mu odboje od mapeta i jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na zawieszeniu 1BE i felgach z A5  19 x 33 opony 255/ 35 / 19   , myślę że jak bym z tyłu wsadził ze czterech chłopa to by nic nie dobiło . Oczywiście do A4 opony 245 / 35 wyglądaj dobrze . 

57b115301130a05a.jpg

Godzinę temu wymieniłem sprężyny na Eibacha pro-kit , ale myślę że dalej to źle wygląda .

Edytowane przez mariusz36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z klamką tylną lewa. Zamyka się i otwiera od środka, a z zewnątrz już ni hu hu. To standard w audi gdzieś wyczytałem ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio założyłem Eibacha Pro Kita, koła 19' 245/35 felgi 8.5J et 42 i w 4 osoby, kilka pierdół w bagażniku daleko im do przycierania ;)

UIC8l2H.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, EndriuGiz napisał:

Koledzy mam problem z klamką tylną lewa. Zamyka się i otwiera od środka, a z zewnątrz już ni hu hu. To standard w audi gdzieś wyczytałem ??

 

Standardem jest jak z kluczyka otworzysz 

jak od środka otworzysz i nie działa dalej to coś tam będzie walniete albo cięgno spadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, EndriuGiz napisał:

Koledzy mam problem z klamką tylną lewa. Zamyka się i otwiera od środka, a z zewnątrz już ni hu hu. To standard w audi gdzieś wyczytałem ??

 

To ja miałem gorzej, bo od środka miałem włączoną blokadę przed otwarciem. To była gimnastyka!

U mnie linkę szlag trafił. Ściągnij tapicerkę i posprawdzaj, innego wyjścia nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od środka ruszę klamka i mogę je otworzyć z zewnątrz. a potem zamknę z pilota i otworze  i znowu nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ja ostatnio założyłem Eibacha Pro Kita, koła 19' 245/35 felgi 8.5J et 42 i w 4 osoby, kilka pierdół w bagażniku daleko im do przycierania ;)

 

Koj@K, ale raz, że węższa felga, a dwa ludzkie ET - taki zestaw u Ciebie nie ma prawa przytrzeć o błotnik :) 15milimetrów głębiej od zewnątrz jest niż na moich :) 

Chyba póki co kupię używane opony na próbę i zobaczymy jak będzie. Czy ma ktoś fotkę jak wygląda 9x19 z oponą 235/40?

Problem w tym, że ja bardzo często jeżdżę w 4/5 osób, więc o jakimkolwiek przycieraniu nie może być mowy bo nerwy mnie zabiją :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w drugim aucie te felgi 9J et33 to aż se je kiedyś przymierze, tylko że tam mam na nich kapcie 225/35 i to ani za dobrze nie będzie wyglądało na B8, ani nie da nam odpowiedzi czy przytrze gdzieś o nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, mariusz36 said:

Tak to wygląda na zawieszeniu 1BE i felgach z A5  19 x 33 opony 255/ 35 / 19   , myślę że jak bym z tyłu wsadził ze czterech chłopa to by nic nie dobiło . Oczywiście do A4 opony 245 / 35 wyglądaj dobrze . 

57b115301130a05a.jpg

Godzinę temu wymieniłem sprężyny na Eibacha pro-kit , ale myślę że dalej to źle wygląda .

Mialem okazje zrobic kilkadziesiat kilometrow w a4 na kole o takich parametrch jak wyzej z 1BE. Na poprzecznych nierownosciach potrafi dobic. Przy 2 osobach z tylu dosyc czesto ocieralo, dlatego albo opona 245 albo dodatkowe odboje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Tymczasowo zapodam 235/40, jak bedzie za wasko to sie zalozy 245/35. 

Jak juz bedzie setup ze springami na aucie to zapodam foty brzydkiego kaczatka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, luk330 napisał:

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Tymczasowo zapodam 235/40, jak bedzie za wasko to sie zalozy 245/35. 

Jak juz bedzie setup ze springami na aucie to zapodam foty brzydkiego kaczatka ?

Zerknij temat, kolega Veiru ma właśnie 235 40, rotor od A5 et33 9j. Z tego co wiem to jest w porządku takie zestawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie, jak wygląda opona w takim rozmiarze, na takiej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę 235/40 R19 Continental z rantem ochronnym na Rotorach z S5.

Zawiecha na zdjęciu chyba jeszcze 1BE teraz mam Eibacha

Nic nie obciera nawet z kompletem pasażerów pełnym bagażnikiem i zaczepionym kempingiem :D

Spasowanie z nadkolami idealne i bezpiecznie można śmigać nawet po dziurawych drogach!

Ps. Mam komplet fajnych identycznych opon na sprzedaż Continental Conti Sport Contact 3 96W XL

Rotor.jpg

Spasowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam szybkie pytanko. Oglądałem wczoraj a4 b8 w avancie i chyba będę ją kupował, tyle że poprzedni właściciel coś pomodził bo drążek zmiany biegów jest przynajmniej o połowę dłuższy niż standardowo, wygląda jak w polonezie. Czy ktoś się orientuje co on mógł tam zrobić ? Ten pręt jest jakoś wymienialny ? . Nie mam jak się tego dowiedzieć bo auto stoi w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...