Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

deki wydros :)

 

podlaczylem wzmacniacz,nie gral na poczatku,spalony bezpiecznik,gra

 

nie wiem czy m to zwiazek,ale pali sie teraz poducha i awaria hamulca postojowego (P z piorunami),vag pokazal blad poduchy w sterowniku airbag i hamulca postojowego

 

fd.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Konrad20vt napisał:

Panowie czy sprężyny od 2.0 TFSI quattro będą pasować do 3.0 tdi ? W TFSI obniżyło 5cm

W 3.0 TDI będzie jeszcze większa gleba z racji sporo cięższego silnika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gibons napisał:

Wyjmowałeś poduche ? dopnij kostki.

Nie,nic nie ruszałem,podłączałem wzmacniacz,były ucięte kable,połatalem wszystko,później okazało się,ze był spalony bezpiecznik,wypisałem inny obok,żeby sprawdzić czy będzie działał wzmak,zaczął działać,ale bezpiecznik który wypialem był chyba od hamulca ręcznego (bezpieczniki we wnęce w bagażniku),najpierw był błąd hamulca i esp,poruszałem bezpiecznikami,powypinalem i powpinalem spowrotem,esp znikło,ale poducha sie pojawiła

Edytowane przez Tomeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomeks napisał:

Nie,nic nie ruszałem,podłączałem wzmacniacz,były ucięte kable,połatalem wszystko,później okazało się,ze był spalony bezpiecznik,wypisałem inny obok,żeby sprawdzić czy będzie działał wzmak,zaczął działać,ale bezpiecznik który wypialem był chyba od hamulca ręcznego (bezpieczniki we wnęce w bagażniku),najpierw był błąd hamulca i esp,poruszałem bezpiecznikami,powypinalem i powpinalem spowrotem,esp znikło,ale poducha sie pojawiła

Próbowałeś skasować ten błąd? bo jak dobrze kojarzę to od poduszki błędy same nie znikają tak jak od abs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie trzeba skasować. Jak nie wróci tzn że pewnie od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd wyskakuje w sterowniku hamulca recznego? możliwe że po wyjęciu bezpiecznika posypało się kodowanie

albo trzeba by sprawdzić gdzie jest bezpiecznik od tego sterownika poduchy, możliwe że jak ruszałeś to poszło jakieś zwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w poduchach i w hamulcu ręcznym,bezpieczniki wszystkie sprawdziłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest chyba coś w okolicach 20-25Nm. W opakowaniu napinacza powinna być ulotka i na niej w większości napinaczy jest napisany moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Popatrze jak dotrze paczka z rozrządem. Reszta srub z tzw umiarem ręka czy wszystkie na dany moment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie masz klucza lub momentów to mała grzechotka na czuja, bez żadnych przedłużek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Jezeli nie masz klucza lub momentów to mała grzechotka na czuja, bez żadnych przedłużek itp.

I tak zrobie jak bede robil to na czuja dokrece i bedzie dobrze... wymiana nie jest skomplikowana wiec powinienem dac rade samemu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, wszystko robią ludzie :good: a gdybyś się coś zamieszał to na YT znajdziesz pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problema. Coś mnie syczy z okolic klimy/radia. Na filmiku powinno być słychać. Auto stalo miesiąc i tak się porobiło. Cichnie tylko kiedy mu wdepnę, jak jadę. Jak przygazuje na postoju, to nic nie zmienia. Wróżka potrzebna od zaraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hohe napisał:

 

Panowie, mam problema. Coś mnie syczy z okolic klimy/radia.

 

Wciśnij przycisk AUTO   na panelu , myślę że przestanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam na auto. Sprawdzałem też różne ustawienia i siłę nadmuchu i nie robi to różnicy. Myślę, że to nie powietrze tak syczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...