Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, M4RK0 napisał:

Cześć. Czy ktoś z Was dokładał banga do  audi sound system? Potrzebuje kodowania radia *56 pod banga. Nie wiem czy w ogóle da radę zakodować to rado pod wzmacniacz banga

Kodowanie sterowników W MOIM PRZYPADKU   :

TUNER RADIO 56 :

4G0035053       01 00 03 02 01 00 00 00 01
4G0035053       01 00 03 01 00 00 00 00 01  KODOWANIE pod BANG OLUFSEN 

Zmiany są w BYTE 3 i 4

DodatkoWo kodujemy w GATEWAY 19 ----> lista instalacyjna ---> odznaczamy 47WZMACNIACZ i kodujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki. Sprawdzę to w moim radiu 4g0035056

Wrzucam opisy poszczególnych bitów, może się komuś przyda

01 = AM/FM Eur
01 = DAB (fixed value)
03 = Operational Mode (no idea what this means, have seen set to 05 for Q3)
01 = External Amp (02 if internal i.e non B&O)
00 = Sound Profile (no idea about this either)
00 = No info
00 = No info
00 = No info
01 = Chassis (01 is A5/A4 etc, 02 is Q3 I think)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś w rękach lub u siebie w aucie takie lampy: https://allegro.pl/lampy-tyl-audi-a4-b8-sedan-led-red-black-diodowe-i7272055422.html ??

Wyglądają podobnie do fabrycznych i nie wymagają przeróbek wiązki i ewentualnej wymiany modułu (u siebie mam lampy z żarówkami obecnie). Pytanie jak z ich jakością i trwałością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luk330 napisał:

Miał ktoś w rękach lub u siebie w aucie takie lampy: https://allegro.pl/lampy-tyl-audi-a4-b8-sedan-led-red-black-diodowe-i7272055422.html ??

Wyglądają podobnie do fabrycznych i nie wymagają przeróbek wiązki i ewentualnej wymiany modułu (u siebie mam lampy z żarówkami obecnie). Pytanie jak z ich jakością i trwałością?

Co to za cena? w tytule B8 opisie rocznik 2004-2008 jeśli z jakością jest tak jak z opisem to raczej poszukaj poliftowych neonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je kupić Ale nie były długo dostępne i jednak się skusilem na ori i nie żałuję. Z tego co wiem to w tych zamiennikach stop świeci tylko w błotnikach czyli jak w żarowkowych więc trochę lipa.

Kolego góral w sedanie żeby założyć neon polift to trzeba też klapę zmienić więc więcej zabawy niż w kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Góral65 napisał:

Co to za cena? w tytule B8 opisie rocznik 2004-2008 jeśli z jakością jest tak jak z opisem to raczej poszukaj poliftowych neonów

Cena taka bo nie mają ich na stanie i nie wiedzą kiedy będą mieli więc tak się zabezpieczają przed tym, żeby nikt ich nie kupił (nie wiem jaki w tym sens, bo możnaby pewnie po prostu aukcję wycofać...).

Neonów nie chcę, mam przedlifta a tak jak egon47 pisze - trzebaby zmienić klapę do tego. Nie chcę takich grubych przeróbek robić, bo nie mam zamiaru robić lifta ;) 

Z tym stopem byłoby to dla mnie do zaakceptowania, ale tak jak piszesz egon47 jest problem z dostępnością.  A ori ledy to koszt 1200-1400 za jakieś używki + ewentualnie wymiana modułu i zabawa z pinami i kabelkiem do stopów w klapie - jakoś tak nie chce mi się grzebać :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co i gdzie w kodowaniach trzeba by pozmieniać, ewentualnie inaczej przypisać ? Mam do auta dwa kluczyki jeden barfziej zajechany, drugi prawie jak nowy, no i ten zajechany schowałem w szafce, a używam tego ładnego :dance:ale do rzeczy - na tym ładnym po przytrzymaniu przycisku otwierania opuszczają się tylko przednie szyby, a na tym drugim brzydszym pilocie po przytrzymaniu przycisku otwierania opuszczają się wszystkie cztery szyby - co trzeba pozmieniać, by opuszczały się cztery szyby na obu pilotach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2018 o 11:58, WydRos napisał:

Kodowanie sterowników W MOIM PRZYPADKU   :

TUNER RADIO 56 :

4G0035053       01 00 03 02 01 00 00 00 01
4G0035053       01 00 03 01 00 00 00 00 01  KODOWANIE pod BANG OLUFSEN 

Zmiany są w BYTE 3 i 4

DodatkoWo kodujemy w GATEWAY 19 ----> lista instalacyjna ---> odznaczamy 47WZMACNIACZ i kodujemy

W 2g też trzeba to kodować?  U mnie w 2g działa bez kodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2018 o 22:44, KoJ@K napisał:

Panowie co i gdzie w kodowaniach trzeba by pozmieniać, ewentualnie inaczej przypisać ? Mam do auta dwa kluczyki jeden barfziej zajechany, drugi prawie jak nowy, no i ten zajechany schowałem w szafce, a używam tego ładnego :dance:ale do rzeczy - na tym ładnym po przytrzymaniu przycisku otwierania opuszczają się tylko przednie szyby, a na tym drugim brzydszym pilocie po przytrzymaniu przycisku otwierania opuszczają się wszystkie cztery szyby - co trzeba pozmieniać, by opuszczały się cztery szyby na obu pilotach ?

Zmienić w "car" jak wejdziesz w opcję opuszczania szyb to masz oddzielnie przód i tył.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KoJ@K napisał:

Okej dzięki, spróbuje to znaleźć :good:

IMG_20180908_123722.jpgCar>Windows>convenience open> wybór przód/tył

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy gałka z q5 będzie pasować do a4 b8? Na zdjęciach nie widać różnicy, a jak w praktyce? Chyba, że ktoś ma na sprzedaż taką jak na zdjęciu :P

 

0a2d8a0f41809bd1a120680760fd.jpg

Edytowane przez Tomek_091019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zabiello napisał:

Dzięki, zrobione :good:

mały modzik lamp przedliftowych:

Praktycznie nóweczki odbłyśniki z polifta, gładkie szkło na podkładkach, ostrzejsza linia odcięcia, nowe żarniki i mycie bebechów ;)

acklO3J.jpg

wDv224V.jpg

nHMiKF6.jpg

h7NVOQ3.jpg

X1xzPGZ.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale to pozbieram więcej fotek z następnej lampy i spróbuje to posklejać jakoś sensownie w całość :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KoJ@K napisał:

mały modzik lamp przedliftowych:

Praktycznie nóweczki odbłyśniki z polifta, gładkie szkło na podkładkach, ostrzejsza linia odcięcia, nowe żarniki i mycie bebechów ;)

 

Super wyszło :kox: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...