Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

No to taką właśnie mam, ale z tego co pamiętam ten pierścień z niej był chyba troche inny niż w ori ?

W etce gałka i mieszek to jedna część. Jak chcesz się bawić, to kup jakąś styraną ori gałę na Allegro i przekładaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanko odnośnie wymiany Tunera Radiowego. Mam pasywny system głośników i chiałbym wymienić na Sound System. Doczytałem że tuner o numerach 4G0035056 obsługuje Sound System. A jak to jest z tym tunerem o numerach 4G0035061 czy on też ma wbudowany wzmacniacz pod Sound System?

Jeszcze jedno, czy końcowe literki w tych tunerach przynosiły jakieś znaczące zmiany w oprogramowaniu czy też nic się nie zmieniało a oznaczają tylko datę produkcji?

Może ktoś ma na sprzedaż jeden z tych tunerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, orientujecie się może czy jak mam teraz w przedlifcie taśmę i przełączniki Kostal to da radę wymienić je p&p na polifta valeo? Mocowania i wtyki będą takie same czy trzeba szukać polifta kostal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie macie jakiś namiarów na części blacharskie? konkretnie potrzebuję drzwi kierowcy do polifta w kolorze LY7S Daytona Grau 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakiś sprawdzony i tani sklep w którym można kupić kompletne sprzęgło (dwumas+tarcza+docisk)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie od czego jest przycisk AST ? Dodam, że to MMI 2G High 2008r :hi:

42327094_1011340609046923_61483767881007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Search Tuning, czyli automatyczne wyszukiwanie i wykrywanie stacji radiowych  ale ty nie masz 2Ghigh bo panel jest z 3G z jojstikiem, chyba e jojstik w nawi ci nie działa wiec ktoś panel podmienił bo na tym z 3g tez idzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, bo powiem szczerze, że się z tym przyciskiem nie spotkałem, a dostałem pytanie od czego to jest :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kupić całe zawieszenie tylne kompletne bo dosałem w prawe koło i chce przełożyć całe żeby się nie bawić w dochodzenie co jest uszkodzone a co dobre i moje pytanie jak jest są różne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, barca8585 napisał:

Witam potrzebuje kupić całe zawieszenie tylne kompletne bo dosałem w prawe koło i chce przełożyć całe żeby się nie bawić w dochodzenie co jest uszkodzone a co dobre i moje pytanie jak jest są różne ?

Do czego potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JawoR36 napisał:

Do czego potrzebujesz?

Do swojego auta a4 b8 2009 rok 2.0 tdi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JawoR36 napisał:

To jest akurat najmniej istotne. Quattro / FWD, typ zawieszenia itp.

FWD a zawieszenie 1BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odkręcić dolnej śruby amora ani jednej ani drugiej. Jakieś rady? Nie chce urwać pneumat i długa rura nie pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załóż długą rure i pociągnij ręcznie, a wcześniej solidnie obstukaj młotkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak robione. Obie się urwały. Grzaliśmy i po wybiciu amora żabą się reszta odkręciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...