Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Sory, że sie wbijam między temat, ale może orientuje się ktoś gdzie w b8 jest bezpiecznik odpowiedzialny za elektryke fotela pasażera wymieniłem fotele na pełną elektryke kierowcy działa pasażera działał przez chwile po zamontowaniu i przestał znalazłem tylko bezpiecznik od fotela kierowcy pod kolumna kierownicy teoretycznie obok powininen byc dla pasazera ale nie ma, a może są oba fotele pod jeden bezpiecznik i trzeba zmienic na większy 30A? Ale to by oba nie działały a nie tylko pasazera? Poprawcie mnie jeśli cos ktos wie :D

IMG_20180922_152822.jpg.c3cdb7268841865ecf8926baf3a5780e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

52 minuty temu, robertin12 napisał:

Sory, że sie wbijam między temat, ale może orientuje się ktoś gdzie w b8 jest bezpiecznik odpowiedzialny za elektryke fotela pasażera wymieniłem fotele na pełną elektryke kierowcy działa pasażera działał przez chwile po zamontowaniu i przestał znalazłem tylko bezpiecznik od fotela kierowcy pod kolumna kierownicy teoretycznie obok powininen byc dla pasazera ale nie ma, a może są oba fotele pod jeden bezpiecznik i trzeba zmienic na większy 30A? Ale to by oba nie działały a nie tylko pasazera? Poprawcie mnie jeśli cos ktos wie :D

IMG_20180922_152822.jpg.c3cdb7268841865ecf8926baf3a5780e.jpg

A może cp w sterowniku fotela zadziałało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy podłączeniu bezposrednio akumulatora tez by blokowało cp? bo działa normlanie fotel jak podlacze go pod aku. Dodam że fotele pełna elektryka ale bez pamięci więc raczej nie powinno byc cp w tym przypadku

Edytowane przez robertin12
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kodzak33 napisał:

Było tak robione. Obie się urwały. Grzaliśmy i po wybiciu amora żabą się reszta odkręciła

Niefart, ja jak miałem odkręcać te śruby to parę dni wcześniej kilka razy spsikałem płynem penetrującym i poszło bez większego problemu a i tak jedna śruba zerwała z 1,5 zwoju gwintu z wahacza bo też miałem przyrdzewiałe. 

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, inhosik napisał:

Ktoś wie czy bcm 8K0907063P ogarnie bixenon z led?

Tak, ogarnie spokojnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. W audi q5 jest ta sama instalacja co do b8? Będę montowal w q5 ksenony. Do b8 trzeba ciagnac po kablu z bcm a w q5 widziałem gotowe adaptery bez kabli do bcm. Dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zabiello napisał:

Niefart, ja jak miałem odkręcać te śruby to parę dni wcześniej kilka razy spsikałem płynem penetrującym i poszło bez większego problemu a i tak jedna śruba zerwała z 1,5 zwoju gwintu z wahacza bo też miałem przyrdzewiałe. 

A były u Ciebie problemyze srubami od geometrii?  Podobno też stoją, w czwartek się dowiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kodzak33 napisał:

A były u Ciebie problemyze srubami od geometrii?  Podobno też stoją, w czwartek się dowiem?

Ja swoich jeszcze nie ruszałem, nie miałem potrzeby. Amorki odkręcałem bo wymieniałem odboje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje klona na już, najlepiej jakiś nowszy, ktoś ogarnia ze śląska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chudineze napisał:

Może ktoś ma opis jak wyciągnąć szybę z tylnych drzwi 

Proszę bardzo

 

 

SZYBA-DRZWI-TYŁ.pdf

SZYBA-DRZWI-TYŁ-1.pdf

Edytowane przez Góral65
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie...

Jaki byłby koszt dołożenia grzanych foteli w a4 b8??? Znajomy pyta bo ma allroad'a i chciałby takie coś wymodzić.. mówi że grzane fotele ma także reszta co tam potrzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adam87 napisał:

Panowie mam pytanie...

Jaki byłby koszt dołożenia grzanych foteli w a4 b8??? Znajomy pyta bo ma allroad'a i chciałby takie coś wymodzić.. mówi że grzane fotele ma także reszta co tam potrzeba...

klimatronik i wiązka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, egon47 napisał:

klimatronik i wiązka

Aha..

A w pln ile mniej więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adam87 napisał:

CP ??

Component protection ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, egon47 napisał:

ochrona komponentu ściągnięcie jej

 

3 minuty temu, Hugo napisał:

Component protection ;)

Czyli tak po chłopsku to poprostu odblokować grzanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...