Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maciejppl napisał:

Panowie w Audi A4 B8 są tylko 3 rodzaje zawieszenia tak? zwykłe, sline i elektryczne tak? I jak to wygląda w poziomie wysokości? Bo znajomy się pyta?

Jeszcze pomiędzy zwykłym a s line jest 1be chyba sport czy jakoś tak - 20mm. S line - 30mm od serii. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Jeszcze pomiędzy zwykłym a s line jest 1be chyba sport czy jakoś tak - 20mm. S line - 30mm od serii. 

Znajomy dzwonił to kolesia co sprzedaje zawieszenie od S5 i mówił że -40 ale przecież maksymalnie to -30 wychodzi z tego co się orientowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Karol89 napisał:

Panowie ma ktoś tel do Gibonsa chce kupić od niego części na Pw nie odpowiada 

Mam, zadzwonię do niego i zaraz ci podam na Pv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak zdemontować oparcie z tyłu ,czytałem że jakieś zaślepki jak złoże są ,nic takiego tam nie widziałem i nie bardzo wiem jak się za to zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Krzy0 napisał:

Nie wiecie jak zdemontować oparcie z tyłu ,czytałem że jakieś zaślepki jak złoże są ,nic takiego tam nie widziałem i nie bardzo wiem jak się za to zabrać.

Jakie oparcie? Czego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, WydRos napisał:

Jakie oparcie? Czego 

Chodzi mi o oparcie tylnej kanapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2018 o 23:44, KoJ@K napisał:

Ale wszystkie spalanie, kilometry, czasy i inne uje muje pokasowałem na fisie. Tesciu ma zasieg 1040, a tutaj 800 i chuuu...

Też bym chciał mieć takie "problemy". Mi po zatankowaniu pokazuje między 230 do 330km na pełnym baku.. ?

 

37 minut temu, Krzy0 napisał:

Chodzi mi o oparcie tylnej kanapy

Pomiędzy połówkami oparcia masz plastikową zaślepkę. Zdejmujesz i pod nią jest śruba, odkręcasz, zdejmujesz mocowanie i wysuwasz połówki w bok.

Edytowane przez JawoR36
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎08‎.‎10‎.‎2018 o 19:27, Maciejppl napisał:

Panowie w Audi A4 B8 są tylko 3 rodzaje zawieszenia tak? zwykłe, sline i elektryczne tak? I jak to wygląda w poziomie wysokości? Bo znajomy się pyta?

Jest jeszcze 1BR ktore ja mam, czyli komfortowe 13mm wyzej niz normalne zawieszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JawoR36 napisał:

Też bym chciał mieć takie "problemy". Mi po zatankowaniu pokazuje między 230 do 330km na pełnym baku.. ?

? 

No ale raczej frajda z jazdy juz inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kooga napisał:

Jest jeszcze 1BR ktore ja mam, czyli komfortowe 13mm wyzej niz normalne zawieszenie ?

Jasne? To już mega kozaa musi być hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MaciekPL napisał:

Jasne? To już mega kozaa musi być hehe 

Nic nie mow, ale na Norweskie drogi jak znalazl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kooga napisał:

Nic nie mow, ale na Norweskie drogi jak znalazl :D

Ale jest jakiś llepszy komfort jazdy na taki zawieszeniu czy porownywalne do normalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2018 o 23:44, KoJ@K napisał:

Ale wszystkie spalanie, kilometry, czasy i inne uje muje pokasowałem na fisie. Tesciu ma zasieg 1040, a tutaj 800 i chuuu...

Przed tankowaniem zrób dłuższa, bardzo spokojną trasę - wtedy pokaże Ci zdecydowanie więcej zasięgu ;) 

Ja w lato jak leciałem autostradą cały czas z prędkościami 180-200 i potem po zjechaniu z autostrady ponad 140km nie przekraczając 80-90 to myślałem, że coś się z tym wskaźnikiem zasięgu popsuło, bo przez te 140km cały czas miałem taki sam zasięg ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy jak to będzie przy następnym tankowaniu, czy coś się zmieni w tym zasięgu - dzięki kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Maciejppl napisał:

Ale jest jakiś llepszy komfort jazdy na taki zawieszeniu czy porownywalne do normalnego?

Hmm, nie jezdzilem innymi b8 na innym zawiasie wiec porownania niestety nie mam. Ogolnie milo i wysoko sie jezdzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KoJ@K napisał:

No to zobaczymy jak to będzie przy następnym tankowaniu, czy coś się zmieni w tym zasięgu - dzięki kolego ;)

Jak kupowalem auto to na fisie bylo 1080km do przejechania, teraz po tankowaniu to caly czas 930 bo raczej tak samo jezdze caly czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W caga jest elektyczna pompka plynu chłodniczego która uruchamia obieg z chlodnicy/nagrzewacza plynu egr , który jest nad turbiną. W tym obiegu jest termostat mały behr który otwiera sie przy 75 stopniach i puszcza gorący plyn w obieg do chlodnicy czołowej. Ktoś wie kiedy ta pompka się załącza (jakie warunki dla ecu muszą być spełnione)? Ten układ ma za zadanie dogrzać silnik? 

Edytowane przez inhosik
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje wszystkie numery części do zderzaka C+. Przedniego oczywiście, było gdzieś na forum ale nie mogę za nic w świecie tego znaleźć. Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...