Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nigdy mi się to nie udało ...

Może tu coś ze sprzęgłem Ci się zaczyna dziać ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Kurde nigdy mi się to nie udało ...

Może tu coś ze sprzęgłem Ci się zaczyna dziać ?!

Sprzęgło to swoją drogą, ale tu by zadziałało w drugą stronę raczej, czyli kopniaka w plecy bym pewnie dostał. A tu ewidentnie w pewnym momencie auto obniża sobie obroty (tak jakbym na jedynce puścił gaz - a wiadomo jak wtedy gwałtownie zwalnia). No wkurza mnie to przeokrutnie, nie zdarza się jakoś nie wiadomo jak często ale zdarza się :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje czy listwa chromowa przedniej atrapy grilla w b8 wystepuje osobno ? czy trzeba cala atrape wymieniać ?  dużo roboty ?

44768090_255600195155487_8259843875443572736_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany uruchamiał ktoś sprawdzanie poziomu oleju na wyświetlaczu w standardowym radiu concert? . Z ciekawości chciałem zobaczyć czy idzie coś takiego w concercie zrobić i w adaptacjach dodałem sprawdzanie oleju, w opcjach radia się pokazuje ale nie ma żadnej reakcji po wybraniu, opcja jest jakby nie aktywna. i teraz pytanie czy concert to w ogóle ogarnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, junior555 napisał:

Pany uruchamiał ktoś sprawdzanie poziomu oleju na wyświetlaczu w standardowym radiu concert? . Z ciekawości chciałem zobaczyć czy idzie coś takiego w concercie zrobić i w adaptacjach dodałem sprawdzanie oleju, w opcjach radia się pokazuje ale nie ma żadnej reakcji po wybraniu, opcja jest jakby nie aktywna. i teraz pytanie czy concert to w ogóle ogarnia 

Ja mam na koncercie. Więc da się. Od razu napiszę, że nie wiem jak kodować, bo było ori. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, junior555 napisał:

Pany uruchamiał ktoś sprawdzanie poziomu oleju na wyświetlaczu w standardowym radiu concert? . Z ciekawości chciałem zobaczyć czy idzie coś takiego w concercie zrobić i w adaptacjach dodałem sprawdzanie oleju, w opcjach radia się pokazuje ale nie ma żadnej reakcji po wybraniu, opcja jest jakby nie aktywna. i teraz pytanie czy concert to w ogóle ogarnia 

Wydaje mi się że każde A4 B8 powinno mieć to uruchomione, bo jak inaczej sprawdzić poziom oleju, jeżeli nie masz miarki.

Sprawdzasz po przekręceniu stacyjki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj też otworzyć i zamknąć maskę powinien pokazać się stan oleju na liczniku u mnie tak jest

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, duzy616 napisał:

Wydaje mi się że każde A4 B8 powinno mieć to uruchomione, bo jak inaczej sprawdzić poziom oleju, jeżeli nie masz miarki.

Sprawdzasz po przekręceniu stacyjki? 

Jak kupiłem auto to miało bagnet więc w razie czego tam można sprawdzić, sprawdzałem po kluczyku oczywiście, wszystkie opcje prócz oleju są aktywne. Może gdzieś jeszcze się to aktywuje, posiedzę w weekend i pokombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor panowie, moze ktos posluchac i powiedziec czy to moze byc sprzeglo alternatora do wymiany? Rozrzad i drugi pasek byl robiony okolo 50k temu, oprocz wlasnie tego sprzegielka bo bylo dobre a od okolo 300km halasuje tak jak na filmiku. Czy jesli halasuje to konieczna jest wymiana bo moze sie "zaciac" i zerwac pasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno z filmiku wywnioskować czy to sprzęgiełko, pierwszym objawem zacierającego się sprzęgiełka oprócz hałasu jest podskakujący pasek,  a jak się już zatrze to nic się nie stanie nie zerwie paska, tylko nie będzie amortyzacji przy obciążeniu alternatora,  szybko może się skończyć napinacz, rolka albo łożyska, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Panowie zastanawiam się nad zakupem akumulatorowego klucza udarowego - taki aby bez większych problemów poradził sobie ze śrubami kół. Nie planuje używac go do większych napraw. Wystarczy, jak jednorazowo machnie przekładkę kół. Możecie coś polecić?

Nie chciałbym na taką przyjemnośc wydawać milionów. Coś do max 1000 zł........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, grzes283 napisał:

Siemano,

Panowie zastanawiam się nad zakupem akumulatorowego klucza udarowego - taki aby bez większych problemów poradził sobie ze śrubami kół. Nie planuje używac go do większych napraw. Wystarczy, jak jednorazowo machnie przekładkę kół. Możecie coś polecić?

Nie chciałbym na taką przyjemnośc wydawać milionów. Coś do max 1000 zł........

Moim zdaniem godne polecenia, tylko z baterią 5Ah

https://allegro.pl/klucz-udarowy-akumulatorowy-ryobi-r18iw3-5-0ah-i6628333021.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Góral65 napisał:

dość mocno o nim myślę, ma bdb opinie, ale nie znam nikogo, kto obiektywnie by się wypowiedział.

Na forach mechanicznych raczej te akumulatorowce nie mają dobrej opnini. DeWalt - 950Nm, jako jedyny ma pozytywy, ale cena 1600 zł, wolę ręcznie kręcić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie w nowszych audi 3 stop jest na cała tylna szybe i strasznie mi się to podoba pytanie mam ktoś coś próbował robić z tym w b8 ? ? 

zastanawiam się nad usunięciem aktualnego całkiem i założeniem czegoś w tym stylu co o tym sądzicie ? ?

 

Stop

Edytowane przez GrzegorzSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GrzegorzSi napisał:

Panowie i Panie w nowszych audi 3 stop jest na cała tylna szybe i strasznie mi się to podoba pytanie mam ktoś coś próbował robić z tym w b8 ? ? 

zastanawiam się nad usunięciem aktualnego całkiem i założeniem czegoś w tym stylu co o tym sądzicie ? ?

 

Stop

Nie widzę info w aukcji jaka to ma długość... Jeśli by było na całą szerokość szyby to być może wyglądałoby ciekawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lapidem napisał:

Nie widzę info w aukcji jaka to ma długość... Jeśli by było na całą szerokość szyby to być może wyglądałoby ciekawie....

Na tej akurat nie ma ale większość co patrzyłem to maja 91 cm co jest praktycznie na cała szybe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎27‎.‎10‎.‎2018 o 09:05, Góral65 napisał:

Trudno z filmiku wywnioskować czy to sprzęgiełko, pierwszym objawem zacierającego się sprzęgiełka oprócz hałasu jest podskakujący pasek,  a jak się już zatrze to nic się nie stanie nie zerwie paska, tylko nie będzie amortyzacji przy obciążeniu alternatora,  szybko może się skończyć napinacz, rolka albo łożyska, 

Teraz zaczal pasek piszczec przy skrecaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kooga napisał:

Teraz zaczal pasek piszczec przy skrecaniu ?

Sprawdź to sprzęgiełko jeśli jest zatarte, to przy jego wymianie wymień też pasek, powinno pomóc  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...