Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

53 minuty temu, simon__75 napisał:

Wczoraj jak sobie "przestawiłem" to mam wrażenie, że gwiazdy oświetlam :):) Aleeeeee nikt mi na trasie 60 km nie mrugał że coś mam nie tak - a był środek nocy.

Ustawiali Ci światła na tej nowej elektronicznej maszynie? Jak mi ustawili to miałem tak samo jak Ty, pojechałem drugi raz i powiedziałem że coś nie tak, wyciągnęli starą i faktycznie mieli coś nie tak w elektronice tej nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pucek napisał:

Ustawiali Ci światła na tej nowej elektronicznej maszynie? Jak mi ustawili to miałem tak samo jak Ty, pojechałem drugi raz i powiedziałem że coś nie tak, wyciągnęli starą i faktycznie mieli coś nie tak w elektronice tej nowej.

Na analogu mi to ustawiali.
Z tego co "mówią ludki na mieście" nie ja pierwszy i nie ostatni z tym problelem u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DareQ napisał:

Do wyciagniecia popielniczki ?

A to jednak słabo, myślałem że magiczny przełącznik uaktywniający nitro :D . Podziękował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wikary napisał:

Czy możecie powiedzieć mi co to za "regulator" ?

 

IMG_20181112_122609.jpg

Jakiś czujnik na kacie chyba. 3Q0253691A 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeździć z tak ustawionymi kątami na tylnej osi czy rwać śruby? (a może i gumy)

Czy te kąty mają jakiś zły wpływ na prowadzenie auta poza tym, że mogą ścinać opony.

Zaznaczę, że robiłem geometrie ponieważ auto ściągało w prawo (przede wszystkim jak dodawałem gazu). Po ustawieniu geometrii nadal ściągało, dopiero wymiana na zimówki pomogła

 

20181114_181540.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś felgi, na których siedziały letnie opony? Może któraś była skrzywiona i ściągała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

A sprawdzałeś felgi, na których siedziały letnie opony? Może któraś była skrzywiona i ściągała.

Felg niestety mam jeden komplet. Były miesiąc temu sprawdzane w firmie zajmującej się prostowaniem.

Wychodzi, że to wina opon letnich.

Teraz bardziej mnie interesuje ten kąt koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz masz i tak ustawione jak być powinno, a wcześniej musiałeś gdzieś za szybko na krawężnik wjechać i się przestawiło. Mnie się kąt przestawił o 0,06' i mi samochód powyżej 100/h na bok ściągało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraficie wyłączyć w kodowaniu/adaptacjach diagnozę spalonych żarówek?

Znalazłem sposób do wyłączenia diagnozy świateł cofania, ale nic poza tym. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chce wyregulować sobie xenony w polifcie, i procedura dla wcześniejszych modeli mówi, że trzeba wejść w 55-xenon range, żeby ustawić silniczki w pozycji środkowej, ale w polifcie tego już nie ma... jest to wrzucone w 09-mce, z tego co czytałem. Tylko jakie kanały trzeba powciskać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy sprezyny od s4 b8 3.0 TFSI obnizaja tyle samo co te z sline? Bo szukam sprężyn do 3.0 TDI a widzę że jest ich trochę ale od s4 b8 i dlatego mnie ciekawi czy obniży mi po nich jak po sline czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Konrad20vt napisał:

Panowie czy sprezyny od s4 b8 3.0 TFSI obnizaja tyle samo co te z sline? Bo szukam sprężyn do 3.0 TDI a widzę że jest ich trochę ale od s4 b8 i dlatego mnie ciekawi czy obniży mi po nich jak po sline czy nie

Ja tydzien temu wrzucilem h&r’y od s5, i siadlo ladnie po 30mm, rowno.

ale do 2.0tfsi w Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze czy da rade zakodowac aby nie trzeba bylo wlaczac grania losowego w ustawieniach za kazdym razem kiedy przelaczam z BT na karte SD? MMI 3G+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawel88ST napisał:

Witajcie, ma ktoś może zdjęcia b8avanta na felgach ze zdjęcia w takim kolorze ?

677807233_1_1000x700_oryginal-felgi-19cali-nowy-model-8w0-audi-a4-b8-b9-s-line-a6-a5-a7-a8-opole.jpg

http://lmgtfy.com/?t=i&q=Audi+a4+B8+avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Langista napisał:

Teraz to sie nie popisales kolego, kolega wyzej nie pyta czy ktos ma zdjecia b8 avanta tylko czy ktos ma zdjecia AKURAT na tych felgach. Czyli twoim zdaniem ma poswiecic caly dzien na szukanie zdjecia w Google bo moze tam znajdzie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kooga napisał:

Teraz to sie nie popisales kolego, kolega wyzej nie pyta czy ktos ma zdjecia b8 avanta tylko czy ktos ma zdjecia AKURAT na tych felgach. Czyli twoim zdaniem ma poswiecic caly dzien na szukanie zdjecia w Google bo moze tam znajdzie? ?

A wiesz kolego, że wystarczyło przesunąć 1 cm suwakiem w dół żeby takie zdjęcie znaleźć? ;) Kolejny cm w dół jest jeszcze jedno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jechałem wczoraj za moim audi i musiałem włączyć obieg wewnętrzny ze względu na dość intensywnie śmierdzące spaliny z audi (nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą sytuacją). Po wjechaniu do garażu podziemnego zapach spalin był mocno odczuwalny. Co może być przyczyną takiego stanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej z powodu problemu korozji blotnikow przednich zmuszony byłem do lakierowania jednej i drugiej strony. Po ściągnięciu z blotnikow znaczków sline okazało się że jeden jest grubszy i cięższy ogólnie wygląda bardziej masywne i na pewno więcej waży a drugi wygląda jak chromowany plastik jednak na nim jest napisany numer fabryczny. Oba znaczki różnią się od siebie. Chciałem zamontować takie same tylko teraz nie wiem który jest ori i jakiego szukać. Dla porównanie dodaje zdjęcia 

20181121_191308.jpg

20181121_191259.jpg

20181121_191253.jpg

20181121_192022.jpg

Edytowane przez zlocio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...