Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, zlocio napisał:

Hej z powodu problemu korozji blotnikow przednich zmuszony byłem do lakierowania jednej i drugiej strony. Po ściągnięciu z blotnikow znaczków sline okazało się że jeden jest grubszy i cięższy ogólnie wygląda bardziej masywne i na pewno więcej waży a drugi wygląda jak chromowany plastik jednak na nim jest napisany numer fabryczny. Oba znaczki różnią się od siebie. Chciałem zamontować takie same tylko teraz nie wiem który jest ori i jakiego szukać. Dla porównanie dodaje zdjęcia 

20181121_191308.jpg

20181121_191259.jpg

20181121_191253.jpg

20181121_192022.jpg

Oryginalny jest ten na którym są numery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, turzol napisał:

No zgadnij który jest ori... Serio masz dylemat?

Tak serio... wiem że powinien być numer Ale ta część z numerem jest tak lekka i delikatna że łamie się w rękach a ta druga pomimo że nie ma numeru nabitego jest masywniejsza i waży że dwa razy więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Langista napisał:

A wiesz kolego, że wystarczyło przesunąć 1 cm suwakiem w dół żeby takie zdjęcie znaleźć? ;) Kolejny cm w dół jest jeszcze jedno ;)

Nie, nie ma zdjęcia b8 na takich felgach, chyba masz mnie za idiotę myśląc że nie sprawdziłem google w pierwszej kolejności.... sprawdziłem też mobile.de itp, takie felgi ma D4NTE ale w graficie.... interesują mnie w kolorze srebrnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Koledzy, jechałem wczoraj za moim audi i musiałem włączyć obieg wewnętrzny ze względu na dość intensywnie śmierdzące spaliny z audi (nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą sytuacją). Po wjechaniu do garażu podziemnego zapach spalin był mocno odczuwalny. Co może być przyczyną takiego stanu?

Oceń stan plecionki pod maską

5 godzin temu, Pawel88ST napisał:

Nie, nie ma zdjęcia b8 na takich felgach, chyba masz mnie za idiotę myśląc że nie sprawdziłem google w pierwszej kolejności.... sprawdziłem też mobile.de itp, takie felgi ma D4NTE ale w graficie.... interesują mnie w kolorze srebrnym

https://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-avant-kombi-quattro-panorama-s-line-i6892176147.html

Dosłownie pierwszy rząd zdjęć, który był zasłonięty, na kompie pewnie był to drugi, odsłonięty rząd zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Oceń stan plecionki pod maską

https://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-avant-kombi-quattro-panorama-s-line-i6892176147.html

Dosłownie pierwszy rząd zdjęć, który był zasłonięty, na kompie pewnie był to drugi, odsłonięty rząd zdjęć.

Weź pod uwagę to że google może, i wyświetla każdemu inne wyniki. Ma na to wpływ wiele czynników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Langista napisał:

Oceń stan plecionki pod maską

https://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-avant-kombi-quattro-panorama-s-line-i6892176147.html

 Dosłownie pierwszy rząd zdjęć, który był zasłonięty, na kompie pewnie był to drugi, odsłonięty rząd zdjęć.

To nie te felgi....... :facepalm: przyjrzyj się dobrze :) te o które mi chodzi są  b9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z zaschnietym gipsem w aucie? Jak można to usunąć najlepiej i najszybciej? Niby miałem całe auto ogarnąć, przed końcem pracy dowiedziałem się że ten gips ma zostać i lekko odkurzyc tylko bo komuś się coś pomyliło. Na wszelki wypadek gdybym miał to robić może ktoś by coś podpowiedzial. Niemieckie perełki ?

IMG_20181122_153951.jpgIMG_20181122_153947.jpgIMG_20181122_153439.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Miał ktoś do czynienia z zaschnietym gipsem w aucie? Jak można to usunąć najlepiej i najszybciej? Niby miałem całe auto ogarnąć, przed końcem pracy dowiedziałem się że ten gips ma zostać i lekko odkurzyc tylko bo komuś się coś pomyliło. Na wszelki wypadek gdybym miał to robić może ktoś by coś podpowiedzial. Niemieckie perełki ?

IMG_20181122_153951.jpgIMG_20181122_153947.jpgIMG_20181122_153439.jpg

Możesz tym spróbować 

 

20181122_221538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w Niemczech nie kupię tego niestety. Nie wiem jak można tak auto uwalic, deska rozdzielcza cała zielona od mchu czy czegoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawel88ST napisał:

To nie te felgi....... :facepalm: przyjrzyj się dobrze :) te o które mi chodzi są  b9

audi-a4-kombi-3172-27705_v1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dareksu napisał:

zrób gładź na całej podłodze ?

Najprościej by było haha. 

 

Może ktoś chętny na nowy grill ala rs4 do przedlifta. Czarny mat, kupiłem kolezce z pracy w ramach podziękowania. On nie zakłada , planuje auto sprzedać i oddał mi go. Jak coś to priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2018 o 20:25, MaciekPL napisał:

Miał ktoś do czynienia z zaschnietym gipsem w aucie? Jak można to usunąć najlepiej i najszybciej? Niby miałem całe auto ogarnąć, przed końcem pracy dowiedziałem się że ten gips ma zostać i lekko odkurzyc tylko bo komuś się coś pomyliło. Na wszelki wypadek gdybym miał to robić może ktoś by coś podpowiedzial. Niemieckie perełki ?

IMG_20181122_153951.jpgIMG_20181122_153947.jpgIMG_20181122_153439.jpg

Namocz wodą i trzyj powinno zejść a wcześniej papierem zdrap ile się da

Edytowane przez Kodzak33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu wymienił.. od serii lepsze są tylko sprzęgła wyczynowe, co często wiąże się modami, bo nie do wszystkich pasuje p&p. Jaki masz budżet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżetu nie mam określonego, ale nie chce tez ładować kupe kasy w to. Ktoś oddawał do radzikowskiego czy innego magika zeby wzmocnić? Jakies opinie gdzie warto oddac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...