Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kris0112 napisał:

Ja obijałem tarcze sprzęgła na nowo w kevlar plus szlif docisku i dwumasy celem zrównania powierzchni do tego regulacja docisku na nowo. Wszystko to robilem w Bielsku Białej ponad rok jazdy sprzęgło zbiera jak szalone... jedyna wada ze czasem delikatnie przy wolnym puszczaniu sprzegła poszarpuje. Pozatym same pozytywy.

W jakiej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Góral65 napisał:

Ostatnio na Podhalu z rana było od -2 do -4, po uzyskaniu właściwej temp. nawet jadąc kilka kilometrów z górki trzyma ładnie zobaczymy jak będzie przy większych mrozach, w ubiegłym roku główny termostat już szwankował  miałem problemy temperaturą, a jeszcze poprzedniej zimy nie pamiętam:doh:

 

Hmmmm to zaczne chyba od wymiany tego "drugiego" (o ile u mnie on jest,bo coś mi się obiło, że nie w każdym były dwa ? ) . A czy sprawdzałeś np podczas jechania na trasie około 120-140 km/h czy temp wtedy nie spada? Kurde dziwna sytuacja, bo i u mnie taki przypadek i u teścia (B 8.5 ) w aucie, które ma około 40 000 przegiegu ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w te sterowniki które znajdują się w drzwiach można podłączyć jakieś dodatkowe oświetlenie? Kiedyś gdzieś rzuciło mi się w oczy, że można tam podłączyć się na takiej zasadzie jak oświetlenie nóg. Za pomocą mmi obsługiwać. Chcę w drzwi wrzucić dodatkowa lampkę, można by zrobić to pod podświetlenie klamki na stałe. Wolałbym chyba na tej zasadzie obsługi z mmi. Ciągnąć kabelki z nóg do drzwi to trochę większa robota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KoJ@K napisał:

Hmmmm to zaczne chyba od wymiany tego "drugiego" (o ile u mnie on jest,bo coś mi się obiło, że nie w każdym były dwa ? ) . A czy sprawdzałeś np podczas jechania na trasie około 120-140 km/h czy temp wtedy nie spada? Kurde dziwna sytuacja, bo i u mnie taki przypadek i u teścia (B 8.5 ) w aucie, które ma około 40 000 przegiegu ... ?

Wracałem z Krakowa w nocy w sobotę przy temperaturze +2 szybkości były nawet większe wskazówka ładnie stała cały czas na 90, pod koniec tego tygodnia ma być poniżej -10 jak nie zapomnę to się pochwalę jak jest

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Góral65 napisał:

Wracałem z Krakowa w nocy w sobotę przy temperaturze +2 szybkości były nawet większe wskazówka ładnie stała cały czas na 90, pod koniec tego tygodnia ma być poniżej -10 jak nie zapomnę to się pochwalę jak jest

Pochwal pochwal się, bo denerwująca sprawa z tą "nie dochodzącą" wskazówką ... Jak coś to możesz się odzywać w wiadomości :) a chłodnicy nie masz niczym zastawionej, co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KoJ@K napisał:

Pochwal pochwal się, bo denerwująca sprawa z tą "nie dochodzącą" wskazówką ... Jak coś to możesz się odzywać w wiadomości :) a chłodnicy nie masz niczym zastawionej, co nie ?

Nie, nie zasłaniałem chłodnicy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zbliza sie termin zmiany oleju i filtrow w moim aucie, w B6 bylo to dziecinnie proste i moje pytanie czy dam rade te same czynnosci przeprowadzic w B8 w garazu z kanalem. Najbardziej obawiam sie o filtr paliwa, czy uda mi sie do niego dostac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iszek napisał:

Witajcie. Zbliza sie termin zmiany oleju i filtrow w moim aucie, w B6 bylo to dziecinnie proste i moje pytanie czy dam rade te same czynnosci przeprowadzic w B8 w garazu z kanalem. Najbardziej obawiam sie o filtr paliwa, czy uda mi sie do niego dostac??

111.JPG1111.JPG

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w b8 też nie ma z tym większych problemów i jak masz kanał to spokjnie ogarniesz :) a przy filtrze paliwa nie zapomij o włączeniu pompki vagiem/vcdsem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi! Ale tu sie rodzi problem bo nie dysponuje kablem ani oprogramowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś rozpiske pinów z lampy przedniej bixenon nie skrętny przed lift? Który pin jest od czego ? 

 

XMbFSqt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź schemat w elsie i rozkminisz.

A ja mam inne pytanie, odebrałem dzisiaj auto od lakiernika (robił zderzak i tylną klapę i przedni, lewy błotnik) i trochę się zdziwiłem jak wyskoczyła mi kontrolka silnika i błąd ksenonów. Podpiąłem VCDSa i wyskoczył uszkodzony przedni czujnik położenia, czyli pewnie przy robieniu błotnika coś zj***li i drugi taki:  7859 - Intake Manifold Flap Position Sensor. Pytanie brzmi, czy to ma jakiś związek z lakiernikowaniem, czy to przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Panowie ma ktoś rozpiske pinów z lampy przedniej bixenon nie skrętny przed lift? Który pin jest od czego ? 

 

XMbFSqt.jpg

Proszę bardzo

A4-BIX.pdf

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje zakup boxa dachowego do mojej A4. Możecie pochwalic się zdjęciami jakie wy macie boxy w swoich B8 i jak się to prezentuje? Początkowo planowałem kupić model Thule Touring L ale jak zobaczyłem go na żywo to wydawał mi się strasznie wielki i może do A6 by pasował to wydaje mi się że do A4 będzie przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A BOX to nie jest czasem takie coś, co zakładasz raz czy tam dwa razy do roku (bo potrzebujesz WIĘCEJ miejsca bagażowego), jedziesz na wakacje, a potem go zdejmujesz i kurzy się w garażu resztę czasu? Osobiście brałbym coś co spełni lepiej swoją funkcję, a nie coś, co przez kilka dni w roku będzie wyglądało trochę lepiej, od osobówki z BOXem, która i tak wygląda jak zabudowa dachowa do Ducato. Chyba, że jeździsz z nią codziennie, wtedy zwracam honor ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

mam do Was pytanie. Otrzymałem list z zaproszeniem do audi w celu aktualizacji oprogramowania w ea189. co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...