Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Dywaniki gumowe, w B6 mialem Petexy, pojawilo sie cos dobrego lub lepszego w podobnej walucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Biled Koito in progressss :whistling:

 

0zh2FbY.jpg

G57obJh.jpg

CwpDasW.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Potrzebuje na już numer dekora z deski rozdzielczej black piano quattro, niestety w etce on line nie mogę go namierzyć:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie szybki temat.

Muszę zmienić zimówki. I teraz Nokian Wr A4 ,D4 czy Bridgestone DriveGuard Winter? . Ganiał ktoś na którychś z tych?

Czy coś innego w podobnej kasie polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wr d4 spoko, a3 wydawały mi się troche śliskawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pucek napisał:

Siemka!

Potrzebuje na już numer dekora z deski rozdzielczej black piano quattro, niestety w etce on line nie mogę go namierzyć:facepalm:

8K1853190Q1LQ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MaciekPL napisał:

8K1853190Q1LQ 

Dzięki, jest tylko mały problem, nie dopisałem że chodzi mi o ten ze srebrną obwódką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Komforcie 46 wyłączyć Keyless (otwieranie drzwi za pomocą czujnika na klamce), był gdzieś temat i nie umiem tego znaleźć :(

Może być PW.

 

Naprawde nikt nie wyłączał keylessa w swoim A4?? 

Edytowane przez djtatra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KoJ@K napisał:

Biled Koito in progressss :whistling:

 

No fajnie fajnie... Dużo rezania i zastanawiania się jak przykręcić tą soczewkę?? Pytanie czy da się zachować "skrętność"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeźbienia troche jest, trzeba podcinać stelaż trzymający soczewke, no i samego bileda tez trzeba troche przymodelować. Hmmm nie wiem jak ze skrętnością, bo robiłem w nie skrętnej lampie, ale myślę, że mógłby być problem z miejscem ... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎28‎.‎11‎.‎2018 o 17:23, iszek napisał:

Dzieki za odpowiedzi! Ale tu sie rodzi problem bo nie dysponuje kablem ani oprogramowaniem?

Nie musisz wlaczac pompy vcdsem, dluzej pokreci i zapali. Dluzej to u mnie bylo z 5 sec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, dawaj dobre rady koledze... a później zdziwieni, że opiłki w pompie ... i skąd one się wzięły, jak pompa "na sucho" kręci.  Po to jest ta procedura, by tego uniknąć, ale że wielu ma to w dupje to raz, drugi, trzeci sie uda, a pozniej kaplica... to tak jak z odpalaniem auta na pych, niby odpali i nic się nie stanie, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, junior555 napisał:

Panowie i Panie szybki temat.

Muszę zmienić zimówki. I teraz Nokian Wr A4 ,D4 czy Bridgestone DriveGuard Winter? . Ganiał ktoś na którychś z tych?

Czy coś innego w podobnej kasie polecacie.

Nokian D4 polecam, jezdzilem 2 sezony i zadnych problemow nie bylo.

W dniu 2.12.2018 o 15:23, Hugo napisał:

@iszek Frogum polecam ?

Zamowie, zobaczymy co to za wynalazek?

 

7 godzin temu, Kooga napisał:

Nie musisz wlaczac pompy vcdsem, dluzej pokreci i zapali. Dluzej to u mnie bylo z 5 sec

Zamowielem kabel i oprogramowanie u @H4mm3R, przyda sie zawsze do innych rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilnie potrzebuję 2 czujników parkowania pdc. Do grilla, czarny mat czy tam szary. Posiada ktoś na sprzedaż?? Place złotem :D

Mogą być zepsute itd. Byle w tym kolorze, potrzebuję tylko dziury zaslepic.. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2018 o 14:32, tommy-cichy napisał:

Witam, planuje zakup boxa dachowego do mojej A4. Możecie pochwalic się zdjęciami jakie wy macie boxy w swoich B8 i jak się to prezentuje? Początkowo planowałem kupić model Thule Touring L ale jak zobaczyłem go na żywo to wydawał mi się strasznie wielki i może do A6 by pasował to wydaje mi się że do A4 będzie przesada.

Ja mam u siebie boxa Thule Excellence XT. To co kolega napisał wyżej to nie do końca prawda - zależy po co go kupujesz. U mnie jeździ przez całą zimę i kilka tygodni w lecie.

Zaleta to taka,że przy jego wielkości (jest na cały dach)  wchodzi 8 par nart + ciuchy narciarskie, kaski i buty. Ale oprócz tego jest dosyć cichy przy prędkości 140-150. 

Jedyna wada to cena. . . mi udało się kupić za połowę kwoty katalogowej (na wyprzedaży w salonie....opla w Warszawie ;) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestescie przy bagażnikach to do sedana co by najlepiej pasowało na dach chodzi mi o belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś kojarzy jakie diody są użyte w podświetleniu zegarów chodzi mi o białe i czerwone - parametry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie na temat sportowej wkładki zamiast poduszki skrzyni? 

Link: http://lowride.pl/?product=dogbone-leyo-golf-7-gti-r-audi-a3-8v-s3-rs3-blokada-wkladka-poduszki-skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...