Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Policja olewająco podchodzi do takich spraw. Przerabialiśmy to w wakacje. Ludzie widzieli jak baba pod Lidlem cofała i przywaliła w drzwi Hondy. Nikt nie wpadł na pomysł aby zrobić foto albo ją zatrzymać. Kamery w sklepie skierowane na kasy. Na skrzyżowaniach jakość obrazu z kamer taka, że nic się nie da zobaczyć. Umorzenie oczywiście. 

Mi w sierpniu ukradł ktoś kratki ze zderzaka. Po 5 dniach już miałem pismo o umorzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

18 minut temu, Hugo napisał:

Policja olewająco podchodzi do takich spraw. Przerabialiśmy to w wakacje. Ludzie widzieli jak baba pod Lidlem cofała i przywaliła w drzwi Hondy. Nikt nie wpadł na pomysł aby zrobić foto albo ją zatrzymać. Kamery w sklepie skierowane na kasy. Na skrzyżowaniach jakość obrazu z kamer taka, że nic się nie da zobaczyć. Umorzenie oczywiście. 

Mi w sierpniu ukradł ktoś kratki ze zderzaka. Po 5 dniach już miałem pismo o umorzeniu. 

Jedynie wideorejestrator z nagrywaniem na okrągło i może byłoby coś widać, tylko musiałbybyć przód i tył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WydRos napisał:

Jedynie wideorejestrator z nagrywaniem na okrągło i może byłoby coś widać, tylko musiałbybyć przód i tył 

Taki właśnie zestaw zamontowałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hugo napisał:

Taki właśnie zestaw zamontowałem ?

Podrzucisz na PW jakie zamontowałeś? Też muszę sobie takie coś sprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hugo napisał:

Taki właśnie zestaw zamontowałem ?

Zapewne rozeznawales co i jak wiec możesz coś podpowiedzieć, jaki warto jaki nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz rezal to wrzuć dolna część dyfuzora w czerń. Górę i boki zostaw w takim kolorze jaki jest. Będzie coś ala rs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mlody020 napisał:

A przód zrobiłeś, czy taki lift połowiczny . . .

Zmieniłem zderzak, bo mi koleś w d*pę wjechał i choć tamten nadawał się do naprawy, to wiadomo - można wykorzystać okazję. Moim zdaniem tylny zwykły zderzak przedlift a S-line polift wyglądają jakby dzieliło je jakieś 20 lat. Przodu robił nie będę, bo po pierwsze ryje kieszeń, jak wszyscy wiemy, a po drugie nie zależy mi na tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WydRos napisał:

Tak właśnie rozmyślam czy wrzucić na dwa wydechy bo mam okazje, ktoś mi przerysował na parkingu od lampy w dół

az dokładka wyszła 

E9FE787A-BA70-435D-97D8-50B591DA17A4.jpeg

"Przerysował" to lekkie niedomówienie. Kiedy ostatnio byłem świadkiem sytuacji pod marketem, jak stara baba gościowi prawie zderzak urwała i odjechała, to sam włożyłem mu kartkę za wycieraczkę z jej numerem rejestracyjnym i moim telefonem. Zadzwonił, podziękował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów na takie dzbany, myślą że nikt nie zauważy i sp***rzają z miejsca zdarzenia, a słoma z butów gęsto się sypie ? 

Przykład z tego lata - koleś autobusem skasował przód Forda i pojechał jakby nic się nie stało ?

IMG_2070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlody020, @WydRos zamontowałem Viofo A129 GPS DUAL i do tego adapter zasilania Vico Power-PLUS :hi:Jak coś, to przed zakupem kamerki polecam lekturę http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=76 

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hugo napisał:

@mlody020, @WydRos zamontowałem Viofo A129 GPS DUAL i do tego adapter zasilania Vico Power-PLUS :hi:Jak coś, to przed zakupem kamerki polecam lekturę http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=76 

 

 

Jeszcze pomęczę, masz model A129 czy A129G ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mlody020 napisał:

Jeszcze pomęczę, masz model A129 czy A129G ?

A literka G to nie jest przypadkiem oznaczenie wersji z GPS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, brakuje mi klipsa przy filtrze powietrza w 3.0tdi CCWA. Orientuje się może ktoś czy występuje to jako oddzielna cześć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skotyman napisał:

Siemka, brakuje mi klipsa przy filtrze powietrza w 3.0tdi CCWA. Orientuje się może ktoś czy występuje to jako oddzielna cześć? 

620129350.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skotyman napisał:

Dzięki @Hugo, numer 21 to jest to o co mi chodziło ?

8K0129797 - 49,99 w ASO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, wiesz może Prezes czy ta sprężynka przy nastawniku klap w kolektorze dolotowym, występuje jako osobna część? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polecicie jakiegoś "szpeca" na Śląsku od zdiagnozowania silnika 2.0TDI 190PS CNHA w B8 z końca 2014?

Wysokie spalanie, nie da się zejść poniżej 10-11L przy spokojnej jeździe mieszanej

Do głowy przychodzi mi albo Aligator (może z logów co wyczyta) albo Danecki.

Chyba, że podpowiecie gdzie szukać VCDSem??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...