Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Hohe napisał:

Zębatki całe, nagaru niewiele, jedynie olej był w środku. Jakiej firmy i po wiela ten EGR masz?

Jakoś w październiku czyściłem przepustnicę i egr, nie sypało mi jeszcze błędem ale było już troszkę oleju, wyczyściłem założyłem i jeżdżę dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy to normalne że po przejechaniu odcinka około 15-20km nawet przy temp-3stopni spokojnej jeździe jak gaszę silnik to jakaś dmuchawa czy wentylator chłodnicy chodzi jeszcze przez okolo3-5minut ? Kilka razy już mi się tak zadziało, słychać to od grilla strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michał69 napisał:

Panowie czy to normalne że po przejechaniu odcinka około 15-20km nawet przy temp-3stopni spokojnej jeździe jak gaszę silnik to jakaś dmuchawa czy wentylator chłodnicy chodzi jeszcze przez okolo3-5minut ? Kilka razy już mi się tak zadziało, słychać to od grilla strony. 

Normalne , dopala się DPF 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozumiem że gałka z mieszkiem z A5 pasuje do naszych B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, egon47 napisał:

Panowie rozumiem że gałka z mieszkiem z A5 pasuje do naszych B8?

Oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Oczywiście :)

dzięki za szybką odpowiedź więc będzie S-linę gałka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, egon47 napisał:

dzięki za szybką odpowiedź więc będzie S-linę gałka ?

Pakuj od razu ta z pakietu exklusive :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo rzeczy z a5 pasuje do naszych a4. Ja mam większość możliwych chyba z a5 właśnie  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MaciekPL napisał:

Pakuj od razu ta z pakietu exklusive :P

A jaka to gałka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, simon__75 napisał:

A jaka to gałka ?

IMG_20180702_170422.thumb.jpg.2aeeb5e46fddff86f9287b426eed2294.jpgIMG_20181108_072205.jpg

Ogólnie dobrze trzyma się ja :D

Ja już miałem zwykła, później sline z czarną nicią, z białą nicią. Później ta wlazla i już zostaje bo kozak ? 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MaciekPL napisał:

IMG_20180702_170422.thumb.jpg.2aeeb5e46fddff86f9287b426eed2294.jpgIMG_20181108_072205.jpg

Ogólnie dobrze trzyma się ja :D

Ja już miałem zwykła, później sline z czarną nicią, z białą nicią. Później ta wlazla i już zostaje bo kozak ? 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przyznać się który rezał Keyless albo chociaż odpalanie bez kluczyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hohe napisał:

Pany przyznać się który rezał Keyless albo chociaż odpalanie bez kluczyka. 

Mówisz o tym odpalaniu z guzika? Tylko kluczyk i tak i tak musi być w stacyjce włożony. Też myślałem nad tym żeby dołożyć panel plus odpalanie bez kluczyka. Tylko to trochę bez sensu. Jedyna opcja prawdziwy keyless rezac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaciekPL napisał:

Mówisz o tym odpalaniu z guzika? Tylko kluczyk i tak i tak musi być w stacyjce włożony. Też myślałem nad tym żeby dołożyć panel plus odpalanie bez kluczyka. Tylko to trochę bez sensu. Jedyna opcja prawdziwy keyless rezac :D

Tak, odpalanie z przycisku. Oczywiście bez kluczyka. Pełny Keyless byłby fajny, ale nie mam parcia. Odpadło by rezanie klamek etc. No chyba że się mylę i musi być full Keyless żeby palić bez klucza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hohe napisał:

Tak, odpalanie z przycisku. Oczywiście bez kluczyka. Pełny Keyless byłby fajny, ale nie mam parcia. Odpadło by rezanie klamek etc. No chyba że się mylę i musi być full Keyless żeby palić bez klucza?

Z tego co ja widziałem, były jakieś kable do kupienia aby właśnie uruchomić silnik z przycisku. Tyle że opisane było tak że kluczyk musi być w stacyjce. Czyli takie trochę wydanie kasy bez sensu. Chyba że często gasisz i odpalasz silnik to wtedy kluczyk w stacyjce a przyciskiem sobie obslugujesz bez wciskanka klucza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na stronie gdzie jest do kupienia taki kabel aby to uruchamiać.

Schlüssel ganz normal in das Zündschloss stecken
Motorstart und Motorstopp durch den neuen Startknopf oder natürlich weiterhin über das Zündschloss
 

Czyli działa tak jak pisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaciekPL napisał:

Z tego co ja widziałem, były jakieś kable do kupienia aby właśnie uruchomić silnik z przycisku. Tyle że opisane było tak że kluczyk musi być w stacyjce. Czyli takie trochę wydanie kasy bez sensu. Chyba że często gasisz i odpalasz silnik to wtedy kluczyk w stacyjce a przyciskiem sobie obslugujesz bez wciskanka klucza. 

Nie, takie coś odpada. Jak mówisz - bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hohe napisał:

Nie, takie coś odpada. Jak mówisz - bez sensu. 

Z 2tyg temu właśnie ten temat przerabiałem. Był panel z rski do kupienia z tym przyciskiem właśnie. Sam przycisk mi się podoba, zawsze to jakoś lepiej się prezentuje jak jest. No ale jak ma tylko taka funkcje spełniać to trochę mija się z celem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎14‎.‎12‎.‎2018 o 12:10, Hohe napisał:

A ja bym się nie założył. Jeśli nie są to takie różnice jak kiedyś w A6 C6, przy problemach z zaworkami klimy bywało, to jest ok. Moim skromnym zdaniem. 

Ja mam juz tak odkad mam auto, czyli okolo 4 lat, zawsze myslalem, ze to chyba normalne i jakos mi specjalnie nie przeszkadzalo. Nigdy nie bylo zadnego bledu od klimy.

Co to jest za zawor? Jest jeden czy dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kooga napisał:

Ja mam juz tak odkad mam auto, czyli okolo 4 lat, zawsze myslalem, ze to chyba normalne i jakos mi specjalnie nie przeszkadzalo. Nigdy nie bylo zadnego bledu od klimy.

Co to jest za zawor? Jest jeden czy dwa?

Pytasz o te w C6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...