Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, mlody020 napisał:

Czy ktoś zmieniał żarówki doświetlające zakręty w bixie skrętnym w polifcie na jakieś hidy czy coś innego? Zastanawiam się czy będzie to działać  (bo teraz mam H7 i słabo wygląda to doświetlenie - w sensie barwy światła, bo doświetla nienajgorzej) 

Kup lepsza żarówkę h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, mlody020 napisał:

Czy ktoś zmieniał żarówki doświetlające zakręty w bixie skrętnym w polifcie na jakieś hidy czy coś innego? Zastanawiam się czy będzie to działać  (bo teraz mam H7 i słabo wygląda to doświetlenie - w sensie barwy światła, bo doświetla nienajgorzej) 

Jeśli chodzi o H7 do skrętnych to napiszę, czego nie zakładaj przypadkiem: Xtec H7 100W 6000K CRYSTAL BLUE Kupiłem to dziadostwo, tu barwa nawet spoko ale świecą masakrycznie słabo :thumbdown:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie pewnie należące do tych najgłupszych, ale wole się upewnić ?, kupiłem kartę sd i czy muszę ją najpierw jakoś sformatować i dopiero wgrać muzykę? Oraz czy mogę tworzyć na karcie foldery i podfoldery, o ile coś to da to napiszę, że mam mmi 3g basic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Chuck Norris napisał:

Panowie pytanie pewnie należące do tych najgłupszych, ale wole się upewnić ?, kupiłem kartę sd i czy muszę ją najpierw jakoś sformatować i dopiero wgrać muzykę? Oraz czy mogę tworzyć na karcie foldery i podfoldery, o ile coś to da to napiszę, że mam mmi 3g basic

Nie trzeba formatowac, foldery i podfoldery jak najbardziej możesz robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Nie trzeba formatowac, foldery i podfoldery jak najbardziej możesz robić :)

Trzeba 

format FAT32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WydRos napisał:

Trzeba 

format FAT32

Poważnie? Pierwsza co kupiłem to po prostu muzykę wgrałem i chodziła bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MaciekPL napisał:

Poważnie? Pierwsza co kupiłem to po prostu muzykę wgrałem i chodziła bez problemu 

Przeważnie są w tym formacie ale zdarzyło mi się ze nie były 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MaciekPL napisał:

Poważnie? Pierwsza co kupiłem to po prostu muzykę wgrałem i chodziła bez problemu 

Dokladnie, u mnie w aucie juz chyba 3 rozne karty byly i zadnego formata nigdy nie robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie problem z jednostką Concert-a slot na karty SD po włożeniu karty nie zatrzaskuje karty i oczywiście brak komunikacji z nią.

Spotkał się ktoś z takim problemem? 

Jest to do naprawy? Czy trzeba się rozglądać za nową jednostką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, muszę wymienić przednie zwrotnice... kupiłbym używki, ale one zazwyczaj sprzedawane są w komplecie z górnymi wahaczami, które i tak muszę wyjąć bo nie chcę zakładać ich niewiadomego stanu. Żeby ograniczyć ryzyko ponownego uszkodzenia zwrotnic pomyślałem żeby je wymoczyć kilka dni w jakimś penetrującym preparacie żeby rozmiękczyć śniedź pomiędzy aluminiowym wahaczem a stalowym sworzniem i śrubą. Pytanie czy ktoś z Was pomagał sobie w jakiś sposób przy wyciąganiu górnych wahaczy i czy jakiś specyfik realnie ułatwi tą operację? Przechodził ktoś z Was przez to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, yanosho napisał:

Mam właśnie problem z jednostką Concert-a slot na karty SD po włożeniu karty nie zatrzaskuje karty i oczywiście brak komunikacji z nią.

Spotkał się ktoś z takim problemem? 

Jest to do naprawy? Czy trzeba się rozglądać za nową jednostką?

Nowe radio kupisz w dobrych pieniądzach, ale niestety będzie trzeba zdjąć ochronę. Ja bym rozebrał i zobaczył co się dzieje. Zawsze możesz kupić Anglika na dawcę części. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luk330 napisał:

Panowie, muszę wymienić przednie zwrotnice... kupiłbym używki, ale one zazwyczaj sprzedawane są w komplecie z górnymi wahaczami, które i tak muszę wyjąć bo nie chcę zakładać ich niewiadomego stanu. Żeby ograniczyć ryzyko ponownego uszkodzenia zwrotnic pomyślałem żeby je wymoczyć kilka dni w jakimś penetrującym preparacie żeby rozmiękczyć śniedź pomiędzy aluminiowym wahaczem a stalowym sworzniem i śrubą. Pytanie czy ktoś z Was pomagał sobie w jakiś sposób przy wyciąganiu górnych wahaczy i czy jakiś specyfik realnie ułatwi tą operację? Przechodził ktoś z Was przez to?

Jaka kartę wciskasz i jak, nie widziałem jeszcze takiego problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kartę wkładam taką jak wcześniej i na innej SD też próbowałem i nic wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, luk330 napisał:

Panowie, muszę wymienić przednie zwrotnice... kupiłbym używki, ale one zazwyczaj sprzedawane są w komplecie z górnymi wahaczami, które i tak muszę wyjąć bo nie chcę zakładać ich niewiadomego stanu. Żeby ograniczyć ryzyko ponownego uszkodzenia zwrotnic pomyślałem żeby je wymoczyć kilka dni w jakimś penetrującym preparacie żeby rozmiękczyć śniedź pomiędzy aluminiowym wahaczem a stalowym sworzniem i śrubą. Pytanie czy ktoś z Was pomagał sobie w jakiś sposób przy wyciąganiu górnych wahaczy i czy jakiś specyfik realnie ułatwi tą operację? Przechodził ktoś z Was przez to?

Mam zwrotnice razem z wahaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2019 o 11:36, Gibons napisał:

Kup lepsza żarówkę h7

No lepszą, ale jaką. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Czy wtyki 4B0 971 832 i 8E0 972 623 są zamienne? Pytam bo za cholerę nie mogę znaleźć tych drugich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Góral65 napisał:

Do tej pierwszej znalazłem 8W0 971 832, do drugiej nic nie pokazuje.

To mają być wtyki do anten od Kessy. Możesz sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panie Góral. Te pierwsze, według tego co wyguglałem, mają wbudowane piny i wystarczy włożyć przewód i zacisnąć pokrywkę. Sam się nacina. Ale to tylko moja teoria. ?

Poczekam, dojdą antenki to sprawdzę. Jestem na 90% przekonany, że one są zamienne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...