Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Według etki te pierwsze to od głośników wysokotonowych, mogą być identyczne, ewentualnie będą mieć rowek w innym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Siema mam problem z klimą wyskakuje i błąd V68 gdzie znajdę ten silniczek i jaki ma kolor audi a4 b8 2010r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mrarturko napisał:

Siema mam problem z klimą wyskakuje i błąd V68 gdzie znajdę ten silniczek i jaki ma kolor audi a4 b8 2010r

 

To powinno Ci pomóc 

V68.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Panowie, multifunkcja i airbag z a3ki pasuje też do a6 c7? 

Kierownica pasuje , multifunkcja pasuje a airbag nie - musi być z A4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Góral65 napisał:

To powinno Ci pomóc 

V68.pdf

Witam dzięki za szybką odpowiedź. Myślę że z Wymontowanie i zamontowanie osłony tablicy przyrządów po stronie kierowcy sobie poradzę i że nie ma tam nic skomplikowanego żeby się dostać do tego silniczka. Po wyczyszczeniu jeżeli się da lub zamontowaniu nowego trzeba robić nastawy vcds czy tylko tak jak w tej instrukcji ustawienie A z C. Jeżeli trzeba coś robić vcds to proszę o info gdzie dokładnie ułatwi mi to szybsze ogarnięcie problemu.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mrarturko napisał:

Witam dzięki za szybką odpowiedź. Myślę że z Wymontowanie i zamontowanie osłony tablicy przyrządów po stronie kierowcy sobie poradzę i że nie ma tam nic skomplikowanego żeby się dostać do tego silniczka. Po wyczyszczeniu jeżeli się da lub zamontowaniu nowego trzeba robić nastawy vcds czy tylko tak jak w tej instrukcji ustawienie A z C. Jeżeli trzeba coś robić vcds to proszę o info gdzie dokładnie ułatwi mi to szybsze ogarnięcie problemu.

Z góry dzięki

Nie wiem czy będą konieczne nastawy, zrobienie ich to żaden problem, warunek brak błędów

wchodzimy w klimę 08 nastawy podstawowe 04 i kanał 001 , ważne trzeba przejść do końca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Potrzebuję pomocy,

Czy wkłady lusterek w B8 są wszystkie takie same? Chcę kupić fotochrom, mam 2011 rok przed-lift ale S-Line. Słyszałem gdzieś, że lusterka się różnią i ewentualnie czy wkłady też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, tolek85 napisał:

Cześć,

Potrzebuję pomocy,

Czy wkłady lusterek w B8 są wszystkie takie same? Chcę kupić fotochrom, mam 2011 rok przed-lift ale S-Line. Słyszałem gdzieś, że lusterka się różnią i ewentualnie czy wkłady też?

Tak różnią się, są dwa rodzaje, duże i małe. Ty masz już małe za względu na rocznik.

Ty masz takie, mniejsze, niższe

707c45184242ae833e9ec086c4a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy do b8 avant pasuje kanapa z sedana?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Panowie czy do b8 avant pasuje kanapa z sedana?? 

pasuje tylko niebma mocowan na rolete

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gibons napisał:

pasuje tylko niebma mocowan na rolete

Dzięki bardzo:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KoJ@K napisał:

A da rade przełożyć te mocowania ?

Podobno da się trzeba całe plecy przełożyć. Ale używałeś kiedyś tej rolety ? Bo ja może raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no tak, bo tutaj przecie jest inaczej niż w B6/7 ? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:może ktoś wie jakiej grubości jest tylna szyba w avancie..3,2mm? Chce się upewnić przed zakupem a nie mam jak tego sprawdzić

https://allegro.pl/oferta/zaslepka-otworu-wycieraczki-szyby-vw-audi-klej-7598960958

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą rolete można zostawić, w niczym nie będzie ona przeszkadzać. Będzie się trzymała, chodzi o to jak rozłożysz kanapę to wtedy nie będzie możliwości podniesienia tej rolety do góry. audi-a4-b8-avant-28.jpg2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Wolf1991 napisał:

Witam :hi:może ktoś wie jakiej grubości jest tylna szyba w avancie..3,2mm? Chce się upewnić przed zakupem a nie mam jak tego sprawdzić

https://allegro.pl/oferta/zaslepka-otworu-wycieraczki-szyby-vw-audi-klej-7598960958

Kupiłem taką i jest tip top. Chociaż musiałem trochę podpiłować szybę, bo zaślepka była lekko za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

A da rade przełożyć te mocowania ?

Ja tam z avanta pierwsze co robię to wywalam tą rolete bo mi skrzypi z tylu jak rozłożę wiec moim zdaniem specjalnie mocowania wprawiać bez sensu 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hohe napisał:

Kupiłem taką i jest tip top. Chociaż musiałem trochę podpiłować szybę, bo zaślepka była lekko za duża.

Czyli zamawiam,dzięki kolego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...