Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, JawoR36 napisał:

Tak różnią się, są dwa rodzaje, duże i małe. Ty masz już małe za względu na rocznik.

Ty masz takie, mniejsze, niższe

707c45184242ae833e9ec086c4a3

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

ma ktoś może w formacie PDF instrukcję obsługi do polifta w języku polskim ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miałby na sprzedaż wkład lusterka kierowcy do A4 B8 allroad (nie wiem czy to ma znaczenie, ale auto z USA), automatycznie sciemnianie i ogrzewanie.

Czy one mają jakieś numery części i jak rozpoznać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MaciekPL napisał:

Chętny ktoś na kierownice ścięta sline? Więcej info na pw. 

Pikowana? Pokaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wolf1991 napisał:

Pikowana? Pokaż

Pikowana to może być sofa. ?

 

553663FB-4818-4921-9119-A9CB423A7B1E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hohe napisał:

Pikowana to może być sofa. ?

 

553663FB-4818-4921-9119-A9CB423A7B1E.jpeg

Hehe no tak nie raz w ogłoszeniach piszą to powtarzam :kox:

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b7-kierownica-skora-pikowana-3-ramienna-6363955773

https://allegro.pl/oferta/kierownica-pikowana-skora-multi-audi-a4-b8-a5-q3-5-7749029495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie różne rzeczy piszą. Na dziurkowaną skórę mówi się - perforowana. 

A tak z innej beczki, sprzedawcy części z Allegro, to w dziewięćdziesięciu procentach c**je i prostaki. j**any szlam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hohe napisał:

Ludzie różne rzeczy piszą. Na dziurkowaną skórę mówi się - perforowana. 

A tak z innej beczki, sprzedawcy części z Allegro, to w dziewięćdziesięciu procentach c**je i prostaki. j**any szlam.

Dlatego lepiej na forum:a4fan::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy panel sterowania MMI (albo nie MMI), ten obok dźwigni zmiany biegów różni się w polifcie? Chodzi mi o kształt, czy będzie pasował do przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Hohe napisał:

Panowie, czy panel sterowania MMI (albo nie MMI), ten obok dźwigni zmiany biegów różni się w polifcie? Chodzi mi o kształt, czy będzie pasował do przedlifta?

Oczywiście ze będzie pasował bez problemu, w przedlifcie nie było MMI 3G+ a montują ludzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ulżyło mi. Najpierw byłem tego pewien, ale za dużo internetów zasiało we mnie ziarno wątpliwości. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wampir napisał:

Czy ktoś miałby na sprzedaż wkład lusterka kierowcy do A4 B8 allroad (nie wiem czy to ma znaczenie, ale auto z USA), automatycznie sciemnianie i ogrzewanie.

Czy one mają jakieś numery części i jak rozpoznać?

Mają,  4F0857535AJ będzie chyba odpowiednie, lub płaskie 8T0857535F. jak auto z USA to pewnie aktualnie siedzi wypukłe z końcówką AH.

qjEMm0b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ma fotochrom, podgrzewanie ale nie wiem czy jest sferyczne. Po czym to poznać?

Po ile chodzą takie wkłady? Ma ktoś na sprzedaż na stronę kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hohe napisał:

A tak z innej beczki, sprzedawcy części z Allegro, to w dziewięćdziesięciu procentach c**je i prostaki. j**any szlam.

Niestety popieram, chyba najgorszy sort wszystkich branży sprzedaży. Handlarzy samochodow biją na głowę w przedbiegach. Przykład? Na pięć kupionych sterowników przez alle , 4 szt były otwierane pomimo oczywistych zapewnień że nic nie było dłubane . Kupione od 5 różnych sprzedawców. To się ma we krwi z.dziada pradziada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Hohe napisał:

Ludzie różne rzeczy piszą. Na dziurkowaną skórę mówi się - perforowana. 

A tak z innej beczki, sprzedawcy części z Allegro, to w dziewięćdziesięciu procentach c**je i prostaki. j**any szlam.

A ja im dłużej siedzę w tym temacie, tym mniej się dziwię handlarzom. Część klientów, którzy zawracają d*pę są kompletnymi idiotami, naprawdę. Odbierzesz 3 telefony od takich, to potem kolejne 20 odbierasz z dystansem. Np sprzedajesz samochód za 20tyś, dzwoni dzban i Ci wymienia, że nogę ma jedną krótszą, że musi sobie zimówki dokupić, że szyby przyciemnić, że OC mu drogie i że 14tyś może dać lub inny, latasz mu za towarem, podajesz mu wymiary np przepustnicy, latasz z suwmiarkami, sprawdzasz numery, ETKĘ, podajesz jeszcze trzy inne numery, wysyłasz 5 fotek, mówi "biorę", a za kilka godzin, o ile ma jaja, to napisze "wie pan co, bo ja znalazłem to samo na innej aukcji za 10zł taniej", ale najczęściej w ogóle już się nie odezwą. Zawsze są dwie strony medalu ? Wiem, że na tym polega ta praca, ale handlarz to też człowiek, a jak się ma kontakt z dzbanami na co dzień to później się podchodzi mocno empatycznie do wszystkich. Ile to ja już razy d*pę zmoczyłem, bo chciałem być za dobry dla klienta, to aż szkoda liczyć czasu i hajsu zmarnowanego na to.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może troche nie o audi ale metoda pewnie podobna ? 

Potrzebuje wyczyścić układ chłodzenia w quadzie możecie polecić jakieś preparaty może jakieś wskazówki ? ;) 

 

ps.w zbiorniczku zrobiła się śmietana czy to oznacza tylko jedno ? Uszczelka pod głowica ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, qujot napisał:

Mają,  4F0857535AJ będzie chyba odpowiednie, lub płaskie 8T0857535F. jak auto z USA to pewnie aktualnie siedzi wypukłe z końcówką AH.

qjEMm0b.png

Mam numer 8T0857535F

w ASO ponad 1000zł. Na allegro nie ma nic.

Co robić? 

Można je naprawić? Jakoś wymienić mate grzewczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zgadza się grubo ponad 1000, sam szukałem i kupiłem z ryską na ebay.de a później ktoś na forum sprzedawał za 400 komplet ? Możesz szukać też z końcówkami AH I AJ na pewno mają grzanie i fotochrom ale może być inaczej widać obiekty w lusterku. A co do grzania to na forum a6 ktoś rzeźbił matę grzewczą i działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt przestrojenia radia z USA na EU i przeprogramowania MMI 3G+ na jezyk polski plus mapy w Navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...