Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Tomeks napisał:

Na 18 wyglada zacnie,ja mam 20

Nie mam zdjęcia jak to u mnie wygląda na 20 ale też dobrze się prezentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, Hohe napisał:

Pluszowa? To kolor nie ten. 

alkantara, czarna, zdjecie tak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gibons napisał:

Nie mam zdjęcia jak to u mnie wygląda na 20 ale też dobrze się prezentuje. 

Masz nadal 356 czy zmiana na 380?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chce założyć do mojej A4 B8 lift składane lusterka. Mieszkam w kuj-pom i do wrclaguny trochę daleko.

Macie jakieś namiary do sprawdzonej osoby, która ogarnęła by temat kompleksowo tj. robocizna z częściami ?

Nie chciałbym jechać za daleko max 200 km czyli w grę wchodzą miejscowości dla przykładu Gdańsk, Warszawa, Łódź, Poznań lub bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, hdyexy napisał:

Masz nadal 356 czy zmiana na 380?

356/330 dają radę na razie ;) i tak względem serii jest mega przeskok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WydRos napisał:

Dzięki ci bardzo 

a kojarzysz jaki wzmacniacz wchodzi pod MMI 3G/3G+ Jeśli mam w MMI 2G wzmacniacz ASS,  nie Bangolufsen, to po zmianie na MMI 3G jaki ma być?aktualnie siedzi 8T0035223AD 

etka mówi że 8T0 035 223 AD oraz T i P obsługuje LOW i 3G HIGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Góral65 napisał:

etka mówi że 8T0 035 223 AD oraz T i P obsługuje LOW i 3G HIGH

Mam aktualnie AD z MMI 2G i nie działa 

może kwestia kodowania ale w radiu nie ma podpowiedzi a próbowałem wszystkiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WydRos napisał:

Panowie poda mi ktoś nr liczników z b8 obsługujących ACC radar? Poliftowe diesle 

8K0 920 932 G  na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto tam usłużył by w okolicach dolnośląskiego małym kodowaniem QQ1 u kolegi z forum, jakiś VCDS czy VAG Can Pro itp. chwila zabawy a na pewno nie za friko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, moze bylo to gdzieś na forum ale nie moge znaleźć widzialem temat dla b7 ?

A wiec planuje zmienic moj zwykły zderzak na zderzak Sline w przedlifcie. Powiedzcie mi co oprócz samego zderzaka muszę kupic zeby byl komplet. 

- napewno atrapy halogenow sa inne

jak to jest z oslona, grillem i kratka ta u dołu w zderzaku pasuja ze zwyklego zderzaka? Pas przedni tez bez zmian? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, michał69 napisał:

Pamiętacie może gdzie zakodować żeby ledy gasły jak świeci się kierunkowskaz z przodu? 

Oczywiście w 09 centr el

11916791.jpg

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/?p=2794427#entry2794427

 

bez obrazy ale zajęło mi to sekundę szukania w Google 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos doradzi... przymierzam się do zmiany głośników w tylnych drzwiach ( stare przestały grać). Z opinie w Internecie oraz na forum wybrałem 3 modele hertz dsk audio sound mx oraz focal rse. Pewnie wszyscy będą pisać żebym zakładał lepsze ale napiszę że mam budżet na to w okolicach 300 zl. Nie jestem audiofilem i wystarczy mi żeby coś grało teraz tyl nie istnieje. Które ż tych 3 mogli byście polecić....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pietrz44 napisał:

Koledzy chce założyć do mojej A4 B8 lift składane lusterka. Mieszkam w kuj-pom i do wrclaguny trochę daleko.

Macie jakieś namiary do sprawdzonej osoby, która ogarnęła by temat kompleksowo tj. robocizna z częściami ?

Nie chciałbym jechać za daleko max 200 km czyli w grę wchodzą miejscowości dla przykładu Gdańsk, Warszawa, Łódź, Poznań lub bliżej.

Aleksander Stachowiak vag elektronika,  z Włocławka, jak załatwisz części to ogarnie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zlocio napisał:

Moze ktos doradzi... przymierzam się do zmiany głośników w tylnych drzwiach ( stare przestały grać). Z opinie w Internecie oraz na forum wybrałem 3 modele hertz dsk audio sound mx oraz focal rse. Pewnie wszyscy będą pisać żebym zakładał lepsze ale napiszę że mam budżet na to w okolicach 300 zl. Nie jestem audiofilem i wystarczy mi żeby coś grało teraz tyl nie istnieje. Które ż tych 3 mogli byście polecić....  

Przód seria czy coś porobione? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hugo napisał:

Przód seria czy coś porobione? 

Narazie seria. Jeśli tyl będzie ładnie grał to może zmienię i przod nie wiem czego się spodziewać po wymianie tylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, zlocio napisał:

Narazie seria. Jeśli tyl będzie ładnie grał to może zmienię i przod nie wiem czego się spodziewać po wymianie tylnych.

Nie tędy droga. W aucie robisz porządny przód, dorzucasz wzmacniacz, subwoofer i tył Ci nie potrzebny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Hugo napisał:

Nie tędy droga. W aucie robisz porządny przód, dorzucasz wzmacniacz, subwoofer i tył Ci nie potrzebny ?

Wiem że tak było by najlepiej jednak subwoofer wzmacniacz i skrzynia to koszt 1000-1500 A tyle na to nie mam kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...