Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiecie czy istnieje mozliwosc przełożenia koszy i pdc pod taki zderzak? Mam swoje w zderzaku wiec moglaby wylecieć przekładka tylko pytanie czy podjedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, EdoTensei napisał:

A nie wiecie czy istnieje mozliwosc przełożenia koszy i pdc pod taki zderzak? Mam swoje w zderzaku wiec moglaby wylecieć przekładka tylko pytanie czy podjedzie?

Wywiercić dziury i kosze przykleić, dużo ludzi robiło tak w przodzie bo zderzak droższy itd wiec tył spokojnie ogarniesz 

wiertlo takie coś 

16F53194-FB6D-4C08-A924-8873EB99F524.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, WydRos napisał:

Wywiercić dziury i kosze przykleić, dużo ludzi robiło tak w przodzie bo zderzak droższy itd wiec tył spokojnie ogarniesz 

wiertlo takie coś 

16F53194-FB6D-4C08-A924-8873EB99F524.png

Tzn chodziło mi bardziej o to czy moje kosze i czujniki ori ze zderzaka który mam podeszlyby pod taki zderzak jak u gory w zdjęciu. Fajny zderzak pojawil sie na alledrogo w dobrej cenie od Sline tyle ze cos mi z tymi czujnikami nie pasuje. No i calokasztalt jest ok tylko czy dziury bd pasowac pod moje czujniki bo te bym wywalil z niego bo beznadziejnie to wyglada. Srednica Fi tych otworow na czujniki sa takie same kazde? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, EdoTensei napisał:

Tzn chodziło mi bardziej o to czy moje kosze i czujniki ori ze zderzaka który mam podeszlyby pod taki zderzak jak u gory w zdjęciu. Fajny zderzak pojawil sie na alledrogo w dobrej cenie od Sline tyle ze cos mi z tymi czujnikami nie pasuje. No i calokasztalt jest ok tylko czy dziury bd pasowac pod moje czujniki bo te bym wywalil z niego bo beznadziejnie to wyglada. Srednica Fi tych otworow na czujniki sa takie same kazde? 

Jeśli czujniki nie są ori i były wiercone otwory to nikt nie zagwarantuje ze są tej samej średnicy, jeśli tam są czujniki to kosze jakieś już są, możesz ze swojego przerzucić, jaki zderzak? Do sedana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, WydRos napisał:

Jeśli czujniki nie są ori i były wiercone otwory to nikt nie zagwarantuje ze są tej samej średnicy, jeśli tam są czujniki to kosze jakieś już są, możesz ze swojego przerzucić, jaki zderzak? Do sedana ?

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-sedan-zderzak-tyl-s-line-ly7g-7808675939

Tutaj link do allegro. Tak do Sedana. Daje zdjecia jak wyglada od srodka bo zapytalem o dodatkowe foty

IMG_9557.JPG

IMG_9556.JPG

IMG_9558.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, luk330 napisał:

1-1,5litra na 2 miesiące (1500-2000km). Obaj mechanicy twierdzili, że po G12 (czy po G13 - już nie pamiętam) ślady po wyciekach są dość wyraźne i nie potrzeba barwnika. Ale chyba zaleję jakiś barwnik i może coś się pojawi jednak.

Sprawdź czy nie wywala zaworkiem bezpieczeństwa który jest w zbiorniczku ( tak z boku zbiorniczka ) . Jak ciśnienie wzrasta za bardzo to tym „zaworkiem" rozpyla płyn . Jak auto jest rozgrzane to szybko odparowuje i trudno zlokalizować . Często ślad widać na osłonie silnika . Jak otworzysz maskę to zobacz czy na osłonie nie ma płynu od strony zbiorniczka . Następne miejsce to podszybie , idą tam dwa węże gumowe do nagrzewnicy . Jeden ma taki otwór odpowietrzający , może się wąż lekko cofnął i tym leci płyn , w tedy spływa sobie odwodnieniem i też trudno na początku to zdiagnozować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, EdoTensei napisał:

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-sedan-zderzak-tyl-s-line-ly7g-7808675939

Tutaj link do allegro. Tak do Sedana. Daje zdjecia jak wyglada od srodka bo zapytalem o dodatkowe foty

IMG_9557.JPG

IMG_9556.JPG

IMG_9558.JPG

Za 800 jest polift sline jak coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal ze moze byc problem z zalozeniem z polifta na przedlifta sedan bo lampy sa inne. 

A co do tego zderzaka z przedlifta z tymi czujnikami co robic bo juz sam sie troszke zakrecilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, EdoTensei napisał:

Ktos pisal ze moze byc problem z zalozeniem z polifta na przedlifta sedan bo lampy sa inne. 

A co do tego zderzaka z przedlifta z tymi czujnikami co robic bo juz sam sie troszke zakrecilem?

Poproś sprzedającego żeby Ci zmierzył te otwory. Jak są podobne albo mniejsze niż ori, to wkleisz ori mocowania i będzie gitara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hohe napisał:

Poproś sprzedającego żeby Ci zmierzył te otwory. Jak są podobne albo mniejsze niż ori, to wkleisz ori mocowania i będzie gitara. 

Nie wiem czy dobrze pamietam ale srednica czujnikow to 15.5mm? Jak sie myle to prosze o poprawienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, EdoTensei napisał:

Nie wiem czy dobrze pamietam ale srednica czujnikow to 15.5mm? Jak sie myle to prosze o poprawienie :D

Wątpię żeby komuś się chciało to mierzyć 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WydRos napisał:

Wątpię żeby komuś się chciało to mierzyć 

 

Nie no juz nie chodzi i mierzenie tylko moze ktos pamięta badz kupowal. Teraz znalazłem jakies ori na allegro niby 15.5 to dziura tez taka musi byc

https://allegro.pl/oferta/czujnik-parkowania-cofania-pdc-audi-a4-a5-a6-oryg-7213107331

A tak swoją drogą to jak to jest wkońcu z tym poliftowym zderzakiem w Sedanie? 
Bo jedni piszą żę podejdzie do przedlifta, słyszałem że może być problem ze spasowaniem bo inne lampy ma lift Sedan 

Edytowane przez EdoTensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mariusz36 napisał:

Sprawdź czy nie wywala zaworkiem bezpieczeństwa który jest w zbiorniczku ( tak z boku zbiorniczka ) . Jak ciśnienie wzrasta za bardzo to tym „zaworkiem" rozpyla płyn . Jak auto jest rozgrzane to szybko odparowuje i trudno zlokalizować . Często ślad widać na osłonie silnika . Jak otworzysz maskę to zobacz czy na osłonie nie ma płynu od strony zbiorniczka . Następne miejsce to podszybie , idą tam dwa węże gumowe do nagrzewnicy . Jeden ma taki otwór odpowietrzający , może się wąż lekko cofnął i tym leci płyn , w tedy spływa sobie odwodnieniem i też trudno na początku to zdiagnozować .

Dzięki za podpowiedzi, sprawdzę. Dodatkowo wymienię korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest gdzieś temat o dokładaniu na tył neonów z po lifta? Obecnie w aucie ledy (przed lift) . Ktoś coś może coś podpowiedzieć na ten temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema taka dyskoteka mi się dzisiaj pojawiła na wyświetlaczu. Podłączyłem VCDS wyskoczył błąd czujnika parkowania G254 zamieniłem miejscami wyskoczył błąd w zamienionym miejscu. Wymieniłem czujnik i albo mam ciągły pisk albo taka dyskoteka. Czy to może być wina modułu?? Czy ewentualnie wiązkę gdzieś szlak trafił?? Przed wymianą miałem te same objawy zamiana czujnika a później jego wymiana nic nie pomogły. Gdzie znajduje się ten moduł gdyby był do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mrarturko napisał:

Siema taka dyskoteka mi się dzisiaj pojawiła na wyświetlaczu. Podłączyłem VCDS wyskoczył błąd czujnika parkowania G254 zamieniłem miejscami wyskoczył błąd w zamienionym miejscu. Wymieniłem czujnik i albo mam ciągły pisk albo taka dyskoteka. Czy to może być wina modułu?? Czy ewentualnie wiązkę gdzieś szlak trafił?? Przed wymianą miałem te same objawy zamiana czujnika a później jego wymiana nic nie pomogły. Gdzie znajduje się ten moduł gdyby był do wymiany

W bagażniku po prawej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mariusz36 napisał:

Moduł masz w bagażniku po prawej stronie .

a to może być jego wina czy obstawiasz coś innego. Dodam (może to zbieg okoliczności) zaczęło mi się tak dziać po wyjeżdzie z myjki było zimno a ja musiałęm umyć samochód,. Po umyciu od razu go zalodziło. Wjechałem do garażu wiec szybko odtajał. Rano wsiadam wrzucam wsteczny i taka dyskoteka. Tylko te 3 z przodu ten 4 przód lewy działa ok

 

 

Edytowane przez mrarturko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączałeś /wyłączałeś przyciskiem PDC  ? ( taki mały reset ). To raczej napewno od mycia , ale że mu nie przeszło  :eusathink:. Może jakiś błędów nałapał i trzeba kompa podpiąć . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...