Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Marcin Gugu33 napisał:

To gdzie powinny być podlaczone?

Brak tego bezpiecznika piro można uznać jako wystrzelony?

Coś mogę to poprawić?

Z boku akumulatora powinienes miec wejscie na odpowietrzenie - wsadz t rurke plastikowa.

Brak bezpiecznika swiadczy o tym, ze poduszki najprawdopodobniej byly odpalone a on sam zdemontowany. Pasuje kupic nowy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Od jakiegos czasu odnoszę wrażenie ze podczas jazdy/postoju jest głośniej. Tak jakby była cały czas uchylona szyba lub niedomknięte drzwi. Wiecie może jak sobie z tym poradzić? Są jakieś opcje dociągnięcia drzwi ma zamkach lub szyb do uszczelek? Nie grzebałem nic w drzwiach poza  zmiana głośników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś u siebie radio concert lub symphony? Potrzebuje numer wiązki łączącej wyświetlacz z radiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mlody020 napisał:

Pytanie pierwsze mowa o polifcie czy o przedlifcie?

Jeżeli robisz przedlifta na polifta i miałeś lampy skrętne to da się zrobić aby dalej były skrętne po przekładce przodu (do wymiany BCM)

Natomiast jeżeli olewasz skrętność, to do wymiany będzie 55 z AFS na LWR i chyba trzeba będzie kodowanie zmienić w gatewayu... tak mi się wydaję.

W każdym bądź razie temat do ogarnięcia. 

Ps. a dlaczego chcesz usunąć skrętne lampy?

 

Mowa o przed lifcie - nie zmieniam na lift. Na rzecz Bi-ledów chce pozbyć się skrętu, bo do skrętnych bi-led nie wejdzie, za ciasno. A w aucie normalnie skręty były i nie chciałbym błędów i nie funkcjonowania samopoziomu po takiej przekładce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego biledy wsadzasz?

koito? 

sam będziesz robił?

Edytowane przez Tomeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sam robie na Bi-led Koito 3A, ale to już nie pierwszy komplecik :wink: 

8Zqikvn.jpg

EIwRS7q.jpg

9jXPpiG.jpg

f3CR84e.jpg

7diCyOn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Mowa o przed lifcie - nie zmieniam na lift. Na rzecz Bi-ledów chce pozbyć się skrętu, bo do skrętnych bi-led nie wejdzie, za ciasno. A w aucie normalnie skręty były i nie chciałbym błędów i nie funkcjonowania samopoziomu po takiej przekładce :cool1:

Jak chcesz bez błędów i z poziomowaniem to tylko pozostaje zmienić sterownik 55 i przerobić instalację pod zwykłe bixy:wink:  tak jak pisałem  jest całkiem inny rodzaj komunikacji, w skrętnych po canie a w zwykłych normalne kabelki.

lub zmienić auto żeby miały takie lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KoJ@K napisał:

Tak sam robie na Bi-led Koito 3A, ale to już nie pierwszy komplecik :wink: 

8Zqikvn.jpg

EIwRS7q.jpg

9jXPpiG.jpg

f3CR84e.jpg

7diCyOn.jpg

Oo panie,takie kwiatki,czyli to Ty?

 

Ile taka zabawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ja :cool1:

Na Koito 3A koło tysiaka całość wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest trwałość takich ledów?

Może jakiegoś tutka byś zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KoJ@K napisał:

Mowa o przed lifcie - nie zmieniam na lift. Na rzecz Bi-ledów chce pozbyć się skrętu, bo do skrętnych bi-led nie wejdzie, za ciasno. A w aucie normalnie skręty były i nie chciałbym błędów i nie funkcjonowania samopoziomu po takiej przekładce :cool1:

No to tak jak Ci piszemy z Góralem, temat do ogarnięcia zmiana 55 na LWR  (trzeba by na schematach zerknąć, bo nie pamiętam czy koniecznie zmiana okablowania wydaje mi się że niekoniecznie) i kodowanie poprawić.

Ja bym zaczął od wymiany 55 i sprawdził schemat (coby czegoś nie uwalić), potem odpalił i zobaczył jakie błędy sieje i poprawić kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KoJ@K napisał:

Czyli to ja :cool1:

Na Koito 3A koło tysiaka całość wychodzi.

A jeszcze zapytam, duża różnica jest w jakości światła między Koito 3A, a zwykłym bixem? Bo tak na filmie to wg. mnie aż takiej różnicy nie widać, no ale może jakby odpalić jeden przy drugim to bardziej byłoby widoczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na szybko chciałbym zapytać bo oddałem auto do mechanika i tarcze biją. w 2.0tfsi q tip usa jakie są rozmiary hebli? i na co opłaca sie zmienić i w jakich kwotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Witam, na szybko chciałbym zapytać bo oddałem auto do mechanika i tarcze biją. w 2.0tfsi q tip usa jakie są rozmiary hebli? i na co opłaca sie zmienić i w jakich kwotach?

 

2.0tfsi ma z przodu 320/30mm

Możesz zmienić na 345/330mm

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KoJ@K napisał:

Czyli to ja :cool1:

Na Koito 3A koło tysiaka całość wychodzi.

Zapisz mnie w kolejkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mlody020 napisał:

A jeszcze zapytam, duża różnica jest w jakości światła między Koito 3A, a zwykłym bixem? Bo tak na filmie to wg. mnie aż takiej różnicy nie widać, no ale może jakby odpalić jeden przy drugim to bardziej byłoby widoczne.

 

Ciężko zauważyć różnice, bo to tylko filmik kręcony telefonem... poza tym na filmie miałem założone soczewy po liftowe z prawie 17 roku i nowe żarniki - świeciło to bardzo przyjemnie. Między przed liftem i swiatlem z lamp 08-10 roku, a tymi Koito różnica jest spora, super doświetlone pobocza, no i barwa, jak dla mnie idealna jest w 3A :cool1: samo odpalenie ich obok siebie za wiele nie da, tym bardziej na zdjęciach, prawda wychodzi dopiero na ciemnych nie oświetlonyvh drogach, drogach przez las itd. Odnośnie trwałości ciężko coś narazie powiedzieć, ale nie wydaje mi się by japońce (np lexus) pchali w lampy jakiś badziew :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dev napisał:

Zapisz mnie w kolejkę

Na kiedy ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KoJ@K napisał:

Na kiedy ? :cool1:

Jak Ci pasuje. Lampy od przedlifta wersja USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KoJ@K napisał:

Nie skrętne ?

Nie skrętne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...