Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jezdzi ktoś na sprężynach Eibach pro Kit i felgi 19' 9J et 33 lub cos podobnego ? Z kapciem 245/35 obejdzie się bez przycierkowo? A może ktoś ma podobny parametr felgi na 1be/bv lub coś niższego, a jeszcze nie gwint 

?! Ewentualnie poproszę o fotki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KoJ@K napisał:

Pany jezdzi ktoś na sprężynach Eibach pro Kit i felgi 19' 9J et 33 lub cos podobnego ? Z kapciem 245/35 obejdzie się bez przycierkowo? A może ktoś ma podobny parametr felgi na 1be/bv lub coś niższego, a jeszcze nie gwint 

?! Ewentualnie poproszę o fotki :whistling:

Ja jeżdżę na pro kit, 19'' 9j et33.. Opona 255 35. Bez problemu, nie wiem jak na full załadowany, ale przy 245 bez obaw. IMG_20181220_130135.jpgIMG_20181220_143145.jpg

Edytowane przez MaciekPL
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, KoJ@K napisał:

Pany jezdzi ktoś na sprężynach Eibach pro Kit i felgi 19' 9J et 33 lub cos podobnego ? Z kapciem 245/35 obejdzie się bez przycierkowo? A może ktoś ma podobny parametr felgi na 1be/bv lub coś niższego, a jeszcze nie gwint 

?! Ewentualnie poproszę o fotki :whistling:

plomby wypadają ... :decayed:

KoJ@K pamietasz o mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaciekPL napisał:

Ja jeżdżę na pro kit, 19'' 9j et33.. Opona 255 35. Bez problemu, nie wiem jak na full załadowany, ale przy 245 bez obaw.

Poważnie nic Ci nie przyciera? Ja kilka miesięcy temu o to samo pytałem co Koj@k (pewnie można znaleźć w tym wątku całą dyskusję) i było kilka osób, które twierdziły, że na takim zestawie z 255/35 przyciera dość mocno. Ostatecznie ja do siebie za namową wziąłem 235/40 i jestem zadowolony bo po koleinach nie miota autem a i kawałek gumy jeszcze jest, wyglądowo też nie ma tragedii. Na dniach będę zakładał też eibacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, luk330 napisał:

Poważnie nic Ci nie przyciera? Ja kilka miesięcy temu o to samo pytałem co Koj@k (pewnie można znaleźć w tym wątku całą dyskusję) i było kilka osób, które twierdziły, że na takim zestawie z 255/35 przyciera dość mocno. Ostatecznie ja do siebie za namową wziąłem 235/40 i jestem zadowolony bo po koleinach nie miota autem a i kawałek gumy jeszcze jest, wyglądowo też nie ma tragedii. Na dniach będę zakładał też eibacha.

Ja jeżdżę sam cały czas. Pewnie 2 - 3 osoby by była kicha. Mogę tylko powiedzieć jak wygląda sprawa przy takiej jeździe. Czyli sam na takim zestawie. Najbezpieczniej 245 kupić, ja sam teraz będę zmieniał i mam dylemat 235 czy 245. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Dev pamietam, tylko na spokojbie, bo narazie miałem łape szytą ...

 

@luk330 popodsylaj mi fotki jak to wyglada na 235/40R19, ja myslalem bardziej o 225/40R19 zamiast 245/35 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki zestaw na lato  9J19 et33 i zawias 1BV i szczerze tylko przymierzałem jedną stronę  i lekko wysoko stał może jak założę całość to jeszcze trochę siadzie. jestem ciekawy jak jest na pro kit na załadowanym bagażniku czy tył przyciera ? 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kod lakieru mają czarne lusterka z Competition Plus ? Mój VIN WAUZZZ8K7FA137881

Miałem małe przygody z sarenkami i muszę kupić lusterko lewe.

Z góry dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pietrz44 napisał:

Jaki kod lakieru mają czarne lusterka z Competition Plus ? Mój VIN WAUZZZ8K7FA137881

Miałem małe przygody z sarenkami i muszę kupić lusterko lewe.

Z góry dzięki.

 

LY9B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 9J ET33 polecam 235/40/19

Przy pełnym załadowaniu auta nic nie obciera! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yanosho napisał:

Na 9J ET33 polecam 235/40/19

Przy pełnym załadowaniu auta nic nie obciera! 

A jakie masz  zawieszenie ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj w nocy moje Audi miało bliskie spotkanie z dzikiem. Jutro zawożę je na naprawę z autocasco do serwisu audi w Szczecinie.

Pytanie czy jeżeli posiadam w PZU pakiet :

,,Auto Non Stop Zapewnimy Ci samochód osobowy zastępczy na cały czas naprawy oraz zorganizujemy naprawę Twojego pojazdu w Sieci Naprawczej PZU."

1.To należy mi się auto zastępcze na cały okres naprawy (nawet np 2 miesiace)?

2. Czy jest możliwość  w tym pakiecie  auta zastępczego z serwisu audi? Jeśli tak to jakiej klasy przysługuje.

Oczywiście mam na myśli o autach zastępczych bez poniesienia kosztów wynajmu z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, yanosho napisał:

Na 9J ET33 polecam 235/40/19

Przy pełnym załadowaniu auta nic nie obciera! 

Kolega jaki zawias w aucie ? Masz moze fotki jakieś jak to wygląda ? Jeżeli możesz to podrzuć na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to z przekładka mmi na 3g+ wiem mniej więcej, teraz pytanie jak to jest jak założę na jakiś czas bez ściągnięcia ochrony? Będzie to w ogóle jakoś działać czy jak to będzie wyglądać? Mógłby ktoś dokładnie napisać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Kolega jaki zawias w aucie ? Masz moze fotki jakieś jak to wygląda ? Jeżeli możesz to podrzuć na pw.

Ja proponuje tutaj w temacie rzucić fotki, również stoję przed tym dylematem :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, szafa napisał:

Ja proponuje tutaj w temacie rzucić fotki, również stoję przed tym dylematem :)

Miała być seria? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Ok to z przekładka mmi na 3g+ wiem mniej więcej, teraz pytanie jak to jest jak założę na jakiś czas bez ściągnięcia ochrony? Będzie to w ogóle jakoś działać czy jak to będzie wyglądać? Mógłby ktoś dokładnie napisać? 

Tu nie ma co pisać, nie będzie grało bez zrobienia ochrony, ale nawi powinna się włączyć normalnie, ochrona w jednostce i tunerze

zadna opcja nie będzie działać, tylko się włączy i będzie waliło błędem ochrony, do menu można wejść itd 

Edytowane przez WydRos
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Miała być seria? ??

Koła zostały po fejku, szkoda ich nie założyć ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...