Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Panowie, to ściema czy warto kupić?

Zadziała to u mnie?

Screenshot_20190219-165048.png

To MMI 2G high wiec 2008rok auta, spolszczenie to cena około 50 zł wiec raczej nie ściema 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

20 godzin temu, MaciekPL napisał:

LY9B 

Dzienks. To biorę bo są w kolorze na Alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pietrz44 napisał:

Dzienks. To biorę bo są w kolorze na Alledrogo.

Przy tym kolorze lepiej oddać do lakiernika. Chyba że zobaczysz na aukcji dokładne zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak jak pisałem kilka postów wyżej, wczoraj uderzyłem w Dzika, sprawa wygląda słabo dzisiaj miałem problem, żeby oddać auto na naprawę do serwisu AUDI.

Pierwszy serwis jak usłyszał przez telefon co jest uszkodzone (to co widać na zdjęciach, w środku poduszka kierowcy + pasażera oraz kurtyny boczne)   to nawet nie chciał przyjąć samochodu na plac, orzekł bez oględzin szkodę całkowitą.

Drugi serwis przyjął samochód ale powiedział, że na 90 % będzie szkoda całkowita.

Panowie teraz najważniejsze pytanie dlaczego nie zadziałały napinacze pasów (czyżby było to związane z wyłączonym gongiem o niezapiętych pasach) Dlaczego poszły kurtyny boczne jeżeli samochód oberwał centralnie w przód?

2019-02-19 10.21.47.jpg

2019-02-19 10.21.58.jpg

2019-02-19 10.22.08.jpg

2019-02-19 10.16.44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z pieprzonymi ubezpieczalniami w pl,będziesz chciał gotówkę,wylicza Ci 10tysi,jak naprawa bezgotówkowa,nagle zrobi się 50...

w aso na 100% będzie całka,wstaw do jakiegoś dobrego blacharza,jak będzie ogarnięty,pokombinuje z rzeczoznawca z ubezpieczalni (oni się zawsze dobrze znają miedzy sobą),to może uda se tak zrobić kosztorys,ale wątpię,przy OC może jeszcze,ale z AC raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, michał69 napisał:

a jechałeś sam czy z pasażerem?

Jeden pasażer z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś kupiłem bcm i chce wymienić klimatronik pod grzane stolki i nie wiem który , czy to nie ma znaczenia byle lift i 1 strefa 8K1820043AG czy 8K1820043L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś szkodę do swojego ubezpieczyciela, przyjdą wyliczą w zależności jaką miałeś polisę czy na ori częściach czy na zamiennikach, udział własny, zobaczysz co dadzą na pewno będzie zaniżone, możesz się sam odwoływać lub sprzedać szkodę jakiejś firmie tu kwota powinna być zadowalająca  , później poszukaj dobrego blacharza, na pewno zostanie Ci jeszcze w kieszeni kilka PLN-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Góral65 napisał:

Zgłoś szkodę do swojego ubezpieczyciela, przyjdą wyliczą w zależności jaką miałeś polisę czy na ori częściach czy na zamiennikach, udział własny, zobaczysz co dadzą na pewno będzie zaniżone, możesz się sam odwoływać lub sprzedać szkodę jakiejś firmie tu kwota powinna być zadowalająca  , później poszukaj dobrego blacharza, na pewno zostanie Ci jeszcze w kieszeni kilka PLN-ów.

Dokładnie zrób jak kolega radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Góral65 napisał:

Zgłoś szkodę do swojego ubezpieczyciela, przyjdą wyliczą w zależności jaką miałeś polisę czy na ori częściach czy na zamiennikach, udział własny, zobaczysz co dadzą na pewno będzie zaniżone, możesz się sam odwoływać lub sprzedać szkodę jakiejś firmie tu kwota powinna być zadowalająca  , później poszukaj dobrego blacharza, na pewno zostanie Ci jeszcze w kieszeni kilka PLN-ów.

Polisę mam w PZU na częściach serwisowych itp. Samochód tak jak pisałem znajduje się na placu w serwisie i czeka na rzeczoznawcę z PZU.

Nie ukrywam, że na zarobek nie liczyłem, chciałem poprostu naprawić w serwisie i mieć na to dokumentację (historie)

Znaleźć dobrego blacharza to jest cholerny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:Panowie jakie założyć opony letnie na felgi 8,5x19"et32 ? Zależy mi żeby nie wystawały i żeby włożyć możliwie naj wyższą oponę..  myślałem nad 245/40/19..  Pacjent przedlift avant na zawiasie 1BL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna uszczelka do sterownika od ksenonów do przedniej lampy przedlift i pod sterownik od swiateł dziennych

czesc nr 7 i nr 10

Bez-tytu-u.pngdarmowy portal

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kogo polecacie z forum co by w b8, zwłaszcza w 2.0tfsi, miał wiedze i można by parę rzeczy skonsultować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Panowie, kogo polecacie z forum co by w b8, zwłaszcza w 2.0tfsi, miał wiedze i można by parę rzeczy skonsultować?

od jednej osoby na pewno nie uzyskasz wszystkich odpowiedzi

napisz co Cie interesuje to bedziemy radzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o poznanie osób z polecenia, które robią lub znają się na 2.0 tfsi, bo mając 1.8T w b5 wiedziałem do kogo, po co sie odezwać.

Głównie w tym wątku mam opisany problem:

"2.0 TFSI klekot, wałek- nastawnik zmiennych faz rozrządu, brak mocy do 3,5 rpm "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

chodzi o poznanie osób z polecenia, które robią lub znają się na 2.0 tfsi, bo mając 1.8T w b5 wiedziałem do kogo, po co sie odezwać.

Głównie w tym wątku mam opisany problem:

"2.0 TFSI klekot, wałek- nastawnik zmiennych faz rozrządu, brak mocy do 3,5 rpm "

dostałes juz info od Kixi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dev napisał:

potrzebna uszczelka do sterownika od ksenonów do przedniej lampy przedlift i pod sterownik od swiateł dziennych

czesc nr 7 i nr 10

Bez-tytu-u.pngdarmowy portal

te uszczelki to siedzą w lampie czy w sterowniku? pytam bo mam samą lampę uszkodzoną w domu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dev napisał:

dostałes juz info od Kixi

Tak, ale im więcej osób znających 2.0t, tym więcej możliwych opinii i przypadków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...