Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, duzy616 napisał:

Twój temat znam. 300KM pozazdrościć.

@duzy192 to nie mój temat bo ja nie mam 300KM. 

 

 

Pewnie chodzi Ci o temat uzytkownika @Korton555

 

 

 

w CPMA i CPMB jest turbo IHI JH5, w aucie kolegi Korton55 musi być większe turbo.

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A po co to ciąć i ruszać, te całe kombinowanie zajęło po 40 minut na stronę a uszczelniacz siedzi doskonale, dociskasz tarcze potem się odchyla i miedzy uszczelniacz a taka krawędź w która on wchodzi wkładasz posmarowana rączkę śrubokrętu i okręcasz tarcze i uszczelniacz siedzi ładnie na całym okręgu . Ale nie róbmy bałaganu bo nas moderator pogoni ?

Ogólnie to chodziło mi o to tylko ze jest możliwa wymiana takich tarcz i wcale nie jest to specjalnie trudne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wampir napisał:

To jaki jest sens kupić 3.0 TDI jak się tak mało jezdzi? Przecież przy takich krótkich odcinkach to się silnik nawet nie zagrzeje... To niezbyt zdrowe, że nie wspomnę że nie dogrzeje do poziomu żeby się nacieszyć mocą bo taką moc się chyba po to kupuje...? Co z DPF i innymi gadzetami na pokładzie ?

To takie pytanie retoryczne bo nie chce wywoływać żadnej wojny. :) Koledze co szuka allroad za ponad 70k zł to proponuję szukać poliftach 2.0tfsi z niskim przebiegiem i skrzynia zf8hp55 czyli popularny tiptronic a potem zrobić chip. Będzie cicho, bardzo elastycznie, szybko a i przy jeździe przepisowej nawet ekonomicznie. Popatrz do tematu o moim aucie.

Na jakich krutkich odcinkach? Jakie nie dogrzanie? Pisałem że do pracy te 3km jeżdżę innym samochodem. Audi na dłuższe trasy mam. Jadę 50km dalej czy 500km czy 1200km biorę Audi. Jadę do sklepu 2km biorę mój roboczowoz :) do nie dawna jeszcze miałem motocykl więc w lecie każdy pretekst był dobry aby wziąć moto nie auto. U mnie nie ma mowy o niedogrzaniu. Co do dpfa mam wywalonego, ale w dwóch poprzednich b8semkach miałem dpf i zero problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wampir napisał:

@duzy192 to nie mój temat bo ja nie mam 300KM. 

 

 

Pewnie chodzi Ci o temat uzytkownika @Korton555

 

 

 

w CPMA i CPMB jest turbo IHI JH5, w aucie kolegi Korton55 musi być większe turbo.

Tak pomyłka z mojej strony.

Ale jak zrobisz program wynik będzie podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak dobrze to nie bedzie. :) Sam soft to okolice 260KM.

Jak zrobie soft do skrzyni i przesunę moment zmiany biegu to wyjdą okolice 280KM. Po zrobieniu jeszcze DP to może 290-295KM ale to tak optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wampir napisał:

Az tak dobrze to nie bedzie. :) Sam soft to okolice 260KM.

Jak zrobie soft do skrzyni i przesunę moment zmiany biegu to wyjdą okolice 280KM. Po zrobieniu jeszcze DP to może 290-295KM ale to tak optymistycznie.

Przecież te silniki nie trzymają serii ? Są bonusy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego komentarza :)

Ja mam inny silnik, turbo i skrzynie niż Korton555... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dev napisał:

Daj VINa 

WAUBFAFL1EN033336

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zużyta poduszka silnika zawsze będzie zgłaszać błąd ? Ostatnio pojawiły mi się drgania na obrotach jałowych. Obroty nie falują, skrzynia działa tak jak działała do tej pory, czyli bez zarzutu. Jednak na światłach z wbitym D czuć pod tyłkiem delikatne wibracje, które przestają być wyczuwalne koło 750/800 obr. Komputer nie pokazuje żadnych błędów, natomiast jak dotykam lamp, to ta z prawej stronie wyraźnie mocniej wibruje od tej z lewej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, monotwał ktoś ori ładowarkę indukcyjną? Na zdjęciach widać wtyczkę zasilającą i antenę. Po co podłącza się antenę do ładowarki? W jakim standardzie działa ori ładowarka? Jak wygląda wiązka do tej ładowarki? Nie znalazłem zbyt wielu informacji dlatego pytam tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, corradoowner napisał:

Panowie, monotwał ktoś ori ładowarkę indukcyjną? Na zdjęciach widać wtyczkę zasilającą i antenę. Po co podłącza się antenę do ładowarki? W jakim standardzie działa ori ładowarka? Jak wygląda wiązka do tej ładowarki? Nie znalazłem zbyt wielu informacji dlatego pytam tutaj. 

W b8 nie było takiej ładowarki. Pokaż foto o jakiej piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MaciekPL napisał:

W b8 nie było takiej ładowarki. Pokaż foto o jakiej piszesz. 

Jesteś pewny? Na allegro jest kilka aukcji. https://allegro.pl/oferta/audi-a4-8w0-ladowarka-indukcyjna-8w0864981c-7575698197?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare 

W Google znalazłem sporo zdjęć w b8 i a5. Na Yt też są filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, corradoowner napisał:

Jesteś pewny? Na allegro jest kilka aukcji. https://allegro.pl/oferta/audi-a4-8w0-ladowarka-indukcyjna-8w0864981c-7575698197?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare 

W Google znalazłem sporo zdjęć w b8 i a5. Na Yt też są filmy

Ori jako z nowej a4 czy a5 to tak. Ale b8 i 8t takich rarytasow nie miało ori. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Ori jako z nowej a4 czy a5 to tak. Ale b8 i 8t takich rarytasow nie miało ori. 

Teraz zobaczyłem że to ładowarka z b9. Pewnie nie pasuje do b8 co nie zmienia faktu że ktoś zamontowal ładowarkę indukcyjną, która wygląda jak orinp tutaj: https://goo.gl/images/KZqHAZ

Będę kombinował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Toskańczyk napisał:

Ma ktoś założone u siebie felgi 18 na zwykłym zawieszeniu? Jak to wygląda?

zawieszenie 1BA

1.jpg

2.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, corradoowner napisał:

Teraz zobaczyłem że to ładowarka z b9. Pewnie nie pasuje do b8 co nie zmienia faktu że ktoś zamontowal ładowarkę indukcyjną, która wygląda jak orinp tutaj: https://goo.gl/images/KZqHAZ

Będę kombinował ?

Za bardzo jak ori to to nie wygląda. Pewnie Chińczyki takie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wymieniał może kolektory ssace w 2.7 lub 3.0tdi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2019 o 11:38, Gibons napisał:

Ja 2008r obecnie 166tys :)

Za niedługo będę chciał sprzedać auto. Będę musiał jechać przekręcić licznik do przodu bo nikt nie kupi bo podejrzane. 

Jak u Ciebie wygląda zapełnienie DPF-a przy tym przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, duzy616 napisał:

Jak u Ciebie wygląda zapełnienie DPF-a przy tym przebiegu?

Nie mam dpf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...