Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby zaadaptować tę z B9. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Hohe napisał:

Mam na myśli ładowarkę indukcyjną. A po co Ci ten organizer?

Żeby telefon nie leżał tak głęboko w podłokietnik. Poza tym telefon musi leżeć płasko na ladowarce i nie może się przesuwać. Chcę wykorzystać miejsce na telefon w tym organizerze tak jak na zdjęciu, które wkleiłem wcześniej. Zawsze będę mógł wyciągnąć organizer wraz z ładowarką odpinajac ja od gniazda zapalniczki i wrócić do oryginału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kris0112 napisał:

U mnie ponad 300tys... w moim posiadaniu od 170 i nikt tam nie zagladał......

Jesteś pewny, że nikt przed Tobą nie zagladał? Obawiam się, że skończy się regeneracja pompy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, corradoowner napisał:

Jesteś pewny, że nikt przed Tobą nie zagladał? Obawiam się, że skończy się regeneracja pompy... 

Pewnosci nie mam. Ale raczej wątpie.

A powiedzcie czy po wsadzeniu nowego bedzie się dalo wyczuć luz na gniazdach? Dalo się bedzie to jakoś wyczuwalnie sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kris0112 napisał:

Pewnosci nie mam. Ale raczej wątpie.

A powiedzcie czy po wsadzeniu nowego bedzie się dalo wyczuć luz na gniazdach? Dalo się bedzie to jakoś wyczuwalnie sprawdzić?

Wyczuwalnie i naocznie. Zobaczysz gołym okiem jak podcięte są krawędzie gniazda. U mnie z szesciokątnego gniazda zrobiło się prawie dwunastokątne. Mało brakowało do obrócenia się zabieraka w gnieździe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zainteresowanych jak ktoś ma mmi 2g high z ass lub bangiem można kupić wzmaka bose, podłączenie p&p. Wzmaka z a8 d3 przedlift

20190305_135936.jpg

20190305_134117.jpg

20190305_135728.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa jakos same gniazda wymienic? Czy gniazdami sa walki balansujace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kris0112 napisał:

Jest szansa jakos same gniazda wymienic? Czy gniazdami sa walki balansujace?

Gniazdo jest w wałku. Zostaje Ci wymiana wałka jak sam ogarniesz albo całej pompy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, corradoowner napisał:

Gniazdo jest w wałku. Zostaje Ci wymiana wałka jak sam ogarniesz albo całej pompy. 

Ok. Zdemontuje się dowiem co i jak. Moze akurat będzie ok. A jak nie to będe kombinował co dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, corradoowner napisał:

Jakiej bym nie kupił to bez jej demontażu i przeróbek się nie obejdzie. Chcę to zrobić tak, żeby przypominało seryjna. Organizer będzie wyciągany więc jego spod wraz z indukcja muszą wyglądać schludnie. Zastanawiam się czy zostać przy wtyczce usb czy łączyć na stałe pod gniazdo zapalniczki. Będę kombinował jak dojdzie paczka z Chin. 

Ma u nas ktoś zamontowana lądowanie ind na ori złącze pod podlokietnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wymieniałem Imbusa profilaktycznie
Minimalne slady zuzycia, przebieg wtedy był 180 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Hugo napisał:

A jaką ładowarkę indukcyjną chcesz do tego organizera zamontować?

DIY Standard Wireless Charging Qi Cewki Odbiornik Moduł PCB Circuit Board, 5 v 1A Qi Szybka Wireless Charging Moduł Bezprzewodowy PODŁUBAĆ PLN 10.68  12%OFF | DIY Standard Wireless Charging Qi Cewki Odbiornik Moduł PCB Circuit Board, 5 v 1A Qi Szybka Wireless Charging Moduł Bezprzewodowy PODŁUBAĆ https://s.click.aliexpress.com/e/baSeJv20

 

 

Może coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zlocio napisał:

DIY Standard Wireless Charging Qi Cewki Odbiornik Moduł PCB Circuit Board, 5 v 1A Qi Szybka Wireless Charging Moduł Bezprzewodowy PODŁUBAĆ PLN 10.68  12%OFF | DIY Standard Wireless Charging Qi Cewki Odbiornik Moduł PCB Circuit Board, 5 v 1A Qi Szybka Wireless Charging Moduł Bezprzewodowy PODŁUBAĆ https://s.click.aliexpress.com/e/baSeJv20

 

 

Może coś takiego. 

O, to jest myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grubychudas

Z racji że nie mogę tam już dodać dodaje tutaj jak wygląda ciepło z mat 

 

img_thermal_1551894066242.jpg

img_thermal_1551894363907.jpg

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć od czego jest ta okrągła zolta wtyczka za mmi ? 

20190209_154217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zlocio napisał:

Może mi ktoś powiedzieć od czego jest ta okrągła zolta wtyczka za mmi ? 

20190209_154217.jpg

Ekran LCD 

powinna być szara 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WydRos napisał:

Ekran LCD 

Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 PLN 56.05  15%OFF | Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 https://s.click.aliexpress.com/e/buW4AlxE

 

Kupiłem sobie coś takiego i tam też jest zolta wtyczka jak to podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zlocio napisał:

Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 PLN 56.05  15%OFF | Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 https://s.click.aliexpress.com/e/buW4AlxE

 

Kupiłem sobie coś takiego i tam też jest zolta wtyczka jak to podłączyć.

Ami podpinasz do wejścia obok, zielona wtyczka wpinasz w quad, ale czy masz aktywować aux czy ami to nie wiem bo pierwszy raz widzę takie coś z Ali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak przyjdzie będę próbował.  Bo już się pogubiłem. Mam ori aux w podłokietniku Ale nie działa. Problemem jest chyba to że przechodziłem ż concert na mmi 3g i aux jest nie podpięty bo mam luźną wtyczkę jak na zdjęciu, kolory kabli się zgadzają ż aux Ale nie pasuje w żaden sposób do głównej wtyczki. Pewnie do concert by pasowało. 

20190209_154238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z zolta wtyczka się wyjaśniła, przy montażu było coś zamieszane z kolorami. Okazuje się że brakuje mi jednego plastiku na wtyczce ( zaznaczyłem ja na zdjęciu) nie wiecie czy gdzieś to da sie dokupić ??

20190307_214148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...