Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, KoJ@K napisał:

Felgi idą do piachu - tym bardziej, nayebiesz piachu pod opony, nie wydmuchasz tego idealnie, a później nerwy, że kół nie idzie wyważyć, albo kierownicą trzęsie... no i po malowaniu felgi z gumami do pieca ... więcej bezsensownej kombinacji, zamiast poprostu zdjąć gumy i wykręcić czujki ... ogólnie to jaki jest powóď, że wolisz w gumie i z wentylem ? 

Gumy po piachu wylecą. Bez sensowna gadka, pytalem jak zabezpieczyć wentyl a dostałem komplementy. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Wykręć go poprostu i włóż tam śrube lub załóż zwykły wentyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DareQ napisał:

 

Odpowiedz masz na tym screenie :)Not plugged into Car! Podlacz do auta, zrob test i powinno smigac

 

Bylem w aucie kabel swieci na zielono ale podczas testu nie wykrywa kabla .

Zastanawia mnie dlaczego ikonki ikony w programie sa zablokowane?

Ma ktoś pomysl co można jeszcze zrobić?

 

20190325_185808.jpg

20190326_184338.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym odpaleniu programu z podłączonym kablem miałeś dostęp do internetu ? 

Edytowane przez wikary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem pisać o tym że miał podłączenie do neta i ściągnęło mu nowsze sterowniki. Teraz trzeba odinstalować sterowniki i program wyłączyć neta i od początku instalka. Potem w tej zakładce "Interfejs użytkownika .." wyłączyć aktualizację. Zrobić test i powinno śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytania dotyczące zmiany przodu na poliftowy w przedlifcie. Mam w tej chwili bixenon nie skrętny i chce zmienić na bixenon nie skrętny. Z tego co wyczytałem wtyczki pasują i nie trzeba zmieniać. Przetwornice od xenonu pasują a te od led do wymiany i jeszcze małe kodowanie kanałów. Czy to wszystko czy coś więcej jeśli chodzi o przednie lampy. Oczywiście wiem że są do zmiany maska błotniki itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to była wina tylko ściągniętych sterowników a nie zablokowanego sterownika przez automatyczną aktualizacje .

Edytowane przez wikary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wikary napisał:

Oby to była wina tylko ściągniętych sterowników a nie zablokowanego sterownika przez automatyczną aktualizacje .

Niestety miałem neta  zaraz zainstaluje jeszcze raz i zobacze czy będzie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dominis23 napisał:

Panowie mam pytania dotyczące zmiany przodu na poliftowy w przedlifcie. Mam w tej chwili bixenon nie skrętny i chce zmienić na bixenon nie skrętny. Z tego co wyczytałem wtyczki pasują i nie trzeba zmieniać. Przetwornice od xenonu pasują a te od led do wymiany i jeszcze małe kodowanie kanałów. Czy to wszystko czy coś więcej jeśli chodzi o przednie lampy. Oczywiście wiem że są do zmiany maska błotniki itp...

Tak nic więcej nie trzeba zarniki tez te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, padła mi chłodnica układu recyrkulacji spalin. Pacjent to 2.0TDI CJCB. Pytanie czy polecacie zamiennik i ewentualnie jakiej firmy czy tu nie ma dobrego zamiennika i pchać się w ori ale drogi EGR (koszt w ASO to ok 1700zł netto)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe żeby lusterka miały fotochrom, pamięć, grzanie, elektryczną regulacje, a nie posiadały elektrycznego składania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodas napisał:

Czy jest możliwe żeby lusterka miały fotochrom, pamięć, grzanie, elektryczną regulacje, a nie posiadały elektrycznego składania?

Wydaje mi się że raczej nie , może silniczek się zwalił albo coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bodas napisał:

Czy jest możliwe żeby lusterka miały fotochrom, pamięć, grzanie, elektryczną regulacje, a nie posiadały elektrycznego składania?

Zrób foto kostki to ci powiem czy jest skladanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bodas napisał:

Czy jest możliwe żeby lusterka miały fotochrom, pamięć, grzanie, elektryczną regulacje, a nie posiadały elektrycznego składania?

na USA duzo takich opcji było  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wrclaguna napisał:

na USA duzo takich opcji było  :wink:

Dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, prośba do posiadaczy elsy do VW, o podesłanie instalacji montażu Haka holowniczego Passat B8 Variant z 2016roku. [email protected]

Sprawa pilna!!! POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, wrclaguna napisał:

na USA duzo takich opcji było  :wink:

No to w takim razie musi tak być. Nie mam samochodu fizycznie jeszcze żeby sprawdzić. Wg kodów wyposażenia lusterka mają wszystko, łącznie z asystentem martwego pola, a o składaniu nic nie było. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy boczki tylnych drzwi z sedana pasują do avanta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hilton napisał:

Wiecie może czy boczki tylnych drzwi z sedana pasują do avanta? 

Pasują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...