Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, szafa napisał:

Też to zauważyłem ale Teściu się napalił ?

Trzeba spokojnie podejść do tematu, oczywiście nie można skreślać ogłoszenia, troszkę podejrzanie niski dla mnie jest ten przebieg ale pisze że wszystkie przeglądy były w ASO to łatwo można sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebna wiązka lewego Przedniego koła od czujnika ABS oraz czujnika zużycia klocka do nadwozia. Ma ktoś ? Kolega szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Góral65 napisał:

Trzeba spokojnie podejść do tematu, oczywiście nie można skreślać ogłoszenia, troszkę podejrzanie niski dla mnie jest ten przebieg ale pisze że wszystkie przeglądy były w ASO to łatwo można sprawdzić. 

Obowiazkowo tym bardziej ze pisze ze silnik byl wymieniany, bardzie myslalem ze moze auto od Nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawdziłby mi ktoś w jakiś sposób czy u mnie obie poduszki silnika są identyczne? Z tego co widzę jest jeden numer dla zestawu dwóch poduszek: 8k0198381AG. Czy w tym zestawie obie poduszki są te same i obie sterowane elektronicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, luk330 napisał:

Panowie, sprawdziłby mi ktoś w jakiś sposób czy u mnie obie poduszki silnika są identyczne? Z tego co widzę jest jeden numer dla zestawu dwóch poduszek: 8k0198381AG. Czy w tym zestawie obie poduszki są te same i obie sterowane elektronicznie?

Daj VIN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

Daj VIN 

WAUZZZ8KX8A030309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje numer tego znaczka logo Audi  co jest na zdjęciu zna ktoś może wiem że były w a3 8v 

IMG-20190707-WA0010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, WojtekA4B8 napisał:

Potrzebuje numer tego znaczka logo Audi  co jest na zdjęciu zna ktoś może wiem że były w a3 8v 

8V0 853 191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mariusz36 napisał:

8V0 853 191

Dzięki:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak składujecie koła poza sezonem jezdnym? macie jakieś stojaki czy nie bierzecie do bani  ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dalej borykam sie z problemem w 2.0 caga, podczas jazdy z jednostajna predkoscia skacza obroty i szarpie autem, po za tym wszystko jest dobrze, ma moc. Wtryski sprawdzone, wymieniony regulator cisnienia paliwa, sprawdzona pompa wysokiego cisnienia, sprawdzony egr i przepustnica, wyczyszczone choc byly w bardzo dobrym stanie. Ostatnio na trasie wyskoczyl check i vcds pokazal blad 5120 oxygen (lambda) sensor b1 s1 sygnal za wysoki, blad skasowalem i narazie nie wyskakuje. 

Co dalej? Nie wydaje mi sie żeby lambda powodowała szarpanie... nie mam pomysłu dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to występuje na każdym biegu ?  przy jakiś określonych obrotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy jednej prędkości skaczą Ci obroty to by wskazywało na uślizgujące się sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie od ok 1400 do ponad 2000 glownie na zimnym. Sprzęgło to wątpię, to nie skaczą same obroty tylko szarpie autem, jeśli dam trochę gazu żeby się rozpędzał to jest wszystko ok,  czuć to raczej na każdym biegu ale najmocniej 1,2,3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy B8,5 i A5 8T po lifcie posiadały już adblue, jak tak to jaki tam kod jest wpisany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michu93 napisał:

W zasadzie od ok 1400 do ponad 2000 glownie na zimnym. Sprzęgło to wątpię, to nie skaczą same obroty tylko szarpie autem, jeśli dam trochę gazu żeby się rozpędzał to jest wszystko ok,  czuć to raczej na każdym biegu ale najmocniej 1,2,3.

 

Aha, o takie skakanie chodziło, myślałem że obroty rosną i po odpuszczeniu wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, michu93 napisał:

W zasadzie od ok 1400 do ponad 2000 glownie na zimnym. Sprzęgło to wątpię, to nie skaczą same obroty tylko szarpie autem, jeśli dam trochę gazu żeby się rozpędzał to jest wszystko ok,  czuć to raczej na każdym biegu ale najmocniej 1,2,3.

 

Jeśli nie wywala żadnego błędu będzie to zgadywanie,  jedyne co mi przychodzi do głowy to potencjometr na pedale przyśpieszenia,  koszt 50-60 złotych można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjometr powinno na kompie pokazać, no i byłby problem w całym zakresie obrotów. Podłączyć kompa i błędy sprawdzić bo tak to można wróżyć z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...