Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, duzy616 napisał:

Ja  w kwietniu płaciłem 400 zł. Wgrywałem w Twoich okolicach.

Ps.

Jak pisanie fakturki?

przyjedz jak bedziesz w okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, Dev napisał:

przyjedz jak bedziesz w okolicach

Będę dopiero jesienią, ale nie ma ciśnienia, narazie auta nie planuje sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Panowie, koleżka wymieniał filtr paliwa w swoim 3.0 tdi. Zamienił filtry, odpowietrzył VCDSem dwukrotnie po ok. 1 minucie. Autko odpaliło, zgasił i  ponownie odpalił, ale zaczęła mu migać kontrolka świec, auto straciło moc i pojawił się błąd niskiego ciśnienia paliwa. Czy to poprzez zapowietrzony układ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niskie cisnienie na Railu

niech skasuje i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/zierleistenset-neu-carbon-innenraum-audi-a4-s4-rs4-modell-8k/1180761641-223-8527?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

 

Ktoś pisał do mnie ostatnio o dekory carbonowe, tutaj są nowe za 300€ brać :D cena okazyjna widząc te kosmiczne ceny na allegro za te wzorki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie płynie do mnie B8.5, czeka mnie trochę pracy zanim wskrzesze auto. Czy ktoś tutaj zajmuje się przerabianiem lamp tylnych USA na EU ? kodowanie mam nadzieje samemu ogarnąć, ale do elektroniki potrzebuje kogoś kto to robi i robi to dobrze :) jest ktoś z forum lub możecie kogoś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, michu10 napisał:

Witam,

Panowie płynie do mnie B8.5, czeka mnie trochę pracy zanim wskrzesze auto. Czy ktoś tutaj zajmuje się przerabianiem lamp tylnych USA na EU ? kodowanie mam nadzieje samemu ogarnąć, ale do elektroniki potrzebuje kogoś kto to robi i robi to dobrze :) jest ktoś z forum lub możecie kogoś polecić ?

Mam namiar na gościa do Białegostoku robił u mnie, Profi robota. Tylne lampy nie robi się w kodowaniu tylko w adaptacjach i nie jest to proste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dev napisał:

Mam namiar na gościa do Białegostoku robił u mnie, Profi robota. Tylne lampy nie robi się w kodowaniu tylko w adaptacjach i nie jest to proste. 

No właśnie zależy mi na kimś sprawdzonym, podrzucisz namiar ( tu bądź na pw). Rozumiem, że wysyłka wchodzi w gre ?

 No tak adaptacja to miałem na myśli, widziałem ze na forum zagranicznym całkiem jasno jest to opisane, wiec założyłem ze spróbuje to ogarnąć. Ty sam robiłeś adaptacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może odblaski z diodami mogę odkupić, czy jak one tam zmontowane są  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lifcie ledy USA są  zamontowane w całej części chromowanej, pod tym pomarańczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, michu10 napisał:

Witam,

Panowie płynie do mnie B8.5, czeka mnie trochę pracy zanim wskrzesze auto. Czy ktoś tutaj zajmuje się przerabianiem lamp tylnych USA na EU ? kodowanie mam nadzieje samemu ogarnąć, ale do elektroniki potrzebuje kogoś kto to robi i robi to dobrze :) jest ktoś z forum lub możecie kogoś polecić ?

Pisz do wrclaguna, on wszystko ogarnie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fr0styyy. napisał:

Pisz do wrclaguna, on wszystko ogarnie ?

 

Byle dobrze :P

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

W lifcie ledy USA są  zamontowane w całej części chromowanej, pod tym pomarańczem.

Bez problemu idzie to przełożyć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mając multi i kiere bez manetek, po kupnie kiery z manetkami poprzez kodowanie idzie to uruchomić? Czy wiąże się to z większym rezaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, szafa napisał:

Panowie mając multi i kiere bez manetek, po kupnie kiery z manetkami poprzez kodowanie idzie to uruchomić? Czy wiąże się to z większym rezaniem?

Idzie to uruchomić bez rezania większego. Znajomy robił to samo kodowanie i smigalo. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...