Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, MaciekPL napisał:

Idzie to uruchomić bez rezania większego. Znajomy robił to samo kodowanie i smigalo. 

Idzie uruchomić. Jedna pozycja w kodowaniu do zmiany, 5 min roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Norbas napisał:

Bez problemu idzie to przełożyć ? 

Chłopaki w USA zamieniają pomarańczowe obrysówki na chromowane z EU to idzie w drugą stronę zrobić moda ? do tego do położenia dodatkowe kable od lamp do BCM, jak chcesz żeby to świeciło.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Fr0styyy. napisał:

Pisz do wrclaguna, on wszystko ogarnie ?

 

Wiem ,że wrclaguna jest specjalistą w tych sprawach, ale to dla mnie drugi koniec polski. A lampy do przeglądu, rejestracji itp potrzebuje więc muszę coś lokalnie ogarnąć bądź wysyłko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michu10 napisał:

Wiem ,że wrclaguna jest specjalistą w tych sprawach, ale to dla mnie drugi koniec polski. A lampy do przeglądu, rejestracji itp potrzebuje więc muszę coś lokalnie ogarnąć bądź wysyłko. 

jak masz VCDS-a, VCP lub coś podobnego to mozna ogarnąc przez TeamViewer 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Podejdzie ten zawór do 2.0tdi CAGA? 

BOSCH-ZAWOR-REGULACJI-CISNIENIA-VW-AUDI-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 340 zł - BOSCH ZAWÓR REGULACJI...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kalix94 napisał:

Cześć. Podejdzie ten zawór do 2.0tdi CAGA? 

BOSCH-ZAWOR-REGULACJI-CISNIENIA-VW-AUDI-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 340 zł - BOSCH ZAWÓR REGULACJI...

 

To jest bardzo ważny regulator, nie ryzykowałbym z zamiennikiem tylko ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Góral65 napisał:

To jest bardzo ważny regulator, nie ryzykowałbym z zamiennikiem tylko ori.

Według opisu niby oryginał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Są tu jacyś znającysię na rzeczy ludzie z Olsztyna W-M lub okolic?

Jestem tu nowy i szukam kogos kto by się zajął moją A4 bo troche mam do zrobienia

Pozdrawiam 

IMG_20190330_145530-EFFECTS.jpg

Edytowane przez m_nog
Zapomnialem dodac zdjecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz i oczekujesz odpowiedzi w których mechanicy piszą do Ciebie, że się podejmą ogarnięcia Twojego samochodu to zapomnij. Poszukaj w odpowiednich działach rozwiązania swoich problemów, jeżeli po przeszukaniu nie znajdziesz tego czego szukasz, załóż swój własny wątek w odpowiednich działach, a tam się ludzie odezwą i nakierują co masz robić.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Langista napisał:

Jeżeli pytasz i oczekujesz odpowiedzi w których mechanicy piszą do Ciebie, że się podejmą ogarnięcia Twojego samochodu to zapomnij. Poszukaj w odpowiednich działach rozwiązania swoich problemów, jeżeli po przeszukaniu nie znajdziesz tego czego szukasz, załóż swój własny wątek w odpowiednich działach, a tam się ludzie odezwą i nakierują co masz robić.

Nie, nie tego oczekuje. Dzialy przeszukane, wątek również utworzony, ale nie ma ani informacji ani odpowiedzi. 

Liczylem na to, że może w ogólnym ktoś coś będzie wiedział.

Więc ponowię pytanie, czy są tu ludzie godni polecenia z WM?

Pozdrawiam i zycze milego dnia

Edytowane przez m_nog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestało mi dziś działać gniazdko zapalniczki z przodu (pod climatronikiem). Widzę, że bezpieczniki od gniazdek są w bagażniku po prawej stronie, ale są 4. 3 z nich to odpowiednio gniazdko z przodu na konsoli (czyli ten mój pewnie - jeszcze nie sprawdzałem), z tyłu na konsoli i w bagażniku (to też jest jasne), ale jest jeszcze czwarty bezpiecznik z numerem 4, który jest opisany jako Zapalniczka. I właśnie o ten ostatni chciałem zapytać - czy wie ktoś jaką zapalniczkę on zabezpiecza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Robił ktoś z Was rozrząd w 3.0 tdi? Przy odpalaniu - szczególnie jak jest ciepło zaterkocze mi coś przez 2 sekundy w silniku, po czym ustaje i jest spokój. Podejrzewam napinacz - pewnie nie trzyma oleju.

Po nocy nie zawsze to robi, ale zdarza się. Czytałem, oglądałem i są różne opinie. Jeździć, aż nie zacznie być zbyt głośno. Robić, bo to już ostatni dzwonek....W 3.0 BMK ponoś można było wymienić napinacz od strony kierowcy u góry. Nikt nie wie, jak jest w 3.0 CDYA...... tam napinacz jest poprawiony, ale wszyscy wiemy jak to jest z tym "poprawiony"

Może ktoś z Was jest bliski z tematem, to bym prosił o jakieś wskazówki. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, luk330 napisał:

Przestało mi dziś działać gniazdko zapalniczki z przodu (pod climatronikiem). Widzę, że bezpieczniki od gniazdek są w bagażniku po prawej stronie, ale są 4. 3 z nich to odpowiednio gniazdko z przodu na konsoli (czyli ten mój pewnie - jeszcze nie sprawdzałem), z tyłu na konsoli i w bagażniku (to też jest jasne), ale jest jeszcze czwarty bezpiecznik z numerem 4, który jest opisany jako Zapalniczka. I właśnie o ten ostatni chciałem zapytać - czy wie ktoś jaką zapalniczkę on zabezpiecza?

Mówisz poważnie ??‍♂️Gdzie jest zapalniczka? Pod klimatronikiem wiec i ten bezpiecznik nr cztery masz sprawdzić, bo to jest zapalniczka, pozostałe to gniazda z 12V co jest oznaczone sprężynowa klapka z napisem 12v, wiec gniazdo z przodu to podłokietnik, gniazdo z tylu to nad tunelem z tylu, gniazdo w bagażniku to gniazdo w bagażniku 

w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, WydRos napisał:

Mówisz poważnie ??‍♂️Gdzie jest zapalniczka? Pod klimatronikiem wiec i ten bezpiecznik nr cztery masz sprawdzić, bo to jest zapalniczka, pozostałe to gniazda z 12V co jest oznaczone sprężynowa klapka z napisem 12v, wiec gniazdo z przodu to podłokietnik, gniazdo z tylu to nad tunelem z tylu, gniazdo w bagażniku to gniazdo w bagażniku 

w czym problem ?

no faktycznie, ma to sens :D myślałem, że z przodu na konsoli to jest właśnie to pod climatronikiem czyli ta zapalniczka, a to jest gniazdko pod podłokietnikiem. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że w tylnym rzędzie siedzeń jest gniazdko pod zaślepką ;) Dzięki za rozjaśnienie umysłu. Ciężki dzień w pracy miałem i ciężko dziś myślę.

Edytowane przez luk330
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzes283 napisał:

Powitać.

Robił ktoś z Was rozrząd w 3.0 tdi? Przy odpalaniu - szczególnie jak jest ciepło zaterkocze mi coś przez 2 sekundy w silniku, po czym ustaje i jest spokój. Podejrzewam napinacz - pewnie nie trzyma oleju.

Po nocy nie zawsze to robi, ale zdarza się. Czytałem, oglądałem i są różne opinie. Jeździć, aż nie zacznie być zbyt głośno. Robić, bo to już ostatni dzwonek....W 3.0 BMK ponoś można było wymienić napinacz od strony kierowcy u góry. Nikt nie wie, jak jest w 3.0 CDYA...... tam napinacz jest poprawiony, ale wszyscy wiemy jak to jest z tym "poprawiony"

Może ktoś z Was jest bliski z tematem, to bym prosił o jakieś wskazówki. ?

wszystko trzeba wywalac i pakowac nowe

te rozrzady są gó...niane z dwóch powodów

1. jakosc materiałów

2. brak napinaczy zapadkowych tylko sprężynowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba besz tego się nie obędzie. Brutalna prawda, ale trzeba podjąć rękawice ;-).A jaki rozrząd kupić, gdzie najlepiej robić......nie każdy warsztat ogarnia?

 Czołowe marki to Swag lub Febi, gdzie chyba Swag jest bardziej polecany, ale niektóre opinie twierdzą, że to jedno i to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleja sprawa, to kiedy ten ostatni dzwonek... ..to, że chwilę terkocze to już wymiana rozrządu? Podczas pracy silnika łańcucha nie słychać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Koleja sprawa, to kiedy ten ostatni dzwonek... ..to, że chwilę terkocze to już wymiana rozrządu? Podczas pracy silnika łańcucha nie słychać. 

na zimnym czy na ciepłym silniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...