Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Wolf1991 napisał:

 u mechanika by przejechać na parking gdzie może postać te nie cale dwa tygodnie jest podwórko wysypane tłuczniem.. jak go postawić i przejechać bez amorów?

Normalnie, składasz wszystko bez amortyzatorów (o ile konstrukcja zawieszenia nie wyklucza takiego działania, ale raczej nie). Auto normalnie będzie stało na samych sprężynach, jedynie będzie się bardzo bujać, ale żeby przejechać 10 czy 20metrów to nie ma znaczenia IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

15 godzin temu, Norbas napisał:

Hmm... nie znam LM bo nigdy go nie stosowałem ale w 2.5 tdi b5 przeszedłem z niby Castrola na valvoline i na trasie przy prędkościach 160 w górę nie miałem powyżej 110* . Na wczejsciejsZym potrafił wbijać się delikatnie poza 120* 

Nie pamietam ile teraz miałem dokładnie jak się bujalem za c7 i f31 w drodze do pl. Nie wydaje mi się abym miał więcej jak 110* przy 180-215km/h. Tyle, ze silnik 2.0 cglc ale również z s-tronic Olej jeszcze castrol LL. 

Dla przykładu podam, ze  u teściowej w pejocie 2.0hdi przy 160 -180temperatura prawie 140* 

Ja mam LM w 3.0 tdi. Jazda miejska ok. 80st. Ostatnio na trasie przy prędkościach 140 - 160 nie przekroczył 95st.

Olej przed wymianą, po ok. 8tys przebiegu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej może ktoś wrzucić kodowanie klimatronika, pacjent, jedna strefa, grzane fotele, mmi 3g high.  Problem to brak wizualizacji zmian temp. Itp. Na mmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Jakim momentem ma być przykręcona pompa vacuum do bloku silnika w 1.8tfsi? Śruby m6. Nigdzie nie mogę znaleźć, a raz już pseudo mechanik dokrecił na siłę i wyciągnął gwinty... Chcę tego uniknąć po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zyklone napisał:

Szybkie pytanie. Jakim momentem ma być przykręcona pompa vacuum do bloku silnika w 1.8tfsi? Śruby m6. Nigdzie nie mogę znaleźć, a raz już pseudo mechanik dokrecił na siłę i wyciągnął gwinty... Chcę tego uniknąć po raz kolejny.

15Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję Waszej pomocy, muszę wymienić  pilnie wtryski w mojej A4 2.0 TDI silnik CNHA

Mam zamontowane o numerze:  04L 130 277 AE

Moje pytane, czy może ktoś podać link / info gdzie kupić nowe z dobrego źródła lub macie sprawdzony warsztat gdzie mi je zregenerują na Śląsku?

Co powiecie o tym:

WTRYSKIWACZ-VW-2-0-TDI-04L130277AE-K-C
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 679 zł - WTRYSKIWACZ VW 2,0 TDI 04L130277AE/K/C (7496321641). Allegro.pl - Radość zakupów i...

lub:

Wtryskiwacz-Bosch-2-0-Tdi-Cr-VwAG-04L130
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 799 zł - Wtryskiwacz Bosch 2.0 Tdi Cr VwAG 04L130277AE nowy (6686508980). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Widzę, że ludzie u nick kupują, numery się zgadzają, zapewniają przez tel, że nowe z BOSHa

Ma ktoś doświadczenie? Proszę o odpowiedź.

Up!

Panowie naprawdę nikt nie miał problemu z wtryskami? Nie regenerował / kupował?  

 

Edytowane przez djtatra
Dodanie pytania:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2019 o 18:50, zlocio napisał:

Hej może ktoś wrzucić kodowanie klimatronika, pacjent, jedna strefa, grzane fotele, mmi 3g high.  Problem to brak wizualizacji zmian temp. Itp. Na mmi. 

tylko ja mam jeszcze przewietrzanie kabiny włączone  36180000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, inhosik napisał:

czy w b8 lift 2.0 tdi quattro automat skrzynia siedzi stronic czy tiptronic? 

To i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, inhosik napisał:

czy w b8 lift 2.0 tdi quattro automat skrzynia siedzi stronic czy tiptronic? 

- FWD Multitronic 3 generacji

- Quattro stronic

Sprawdzone u nas w firmie ( 2 szt. 2.0TDI 190PS)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dev napisał:

To i to

Przy quattro jest tylko stronic w polifcie. 

Przedlift miał tipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzebuje, żeby dołożyć pamięć foteli? Fotele full elektryka, lusterka składane, prawe obniża się automatycznie po wrzuceniu wstecznego.

Pewnie to tylko kwestia kodowania i przycisku w boczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fr0styyy. napisał:

Co potrzebuje, żeby dołożyć pamięć foteli? Fotele full elektryka, lusterka składane, prawe obniża się automatycznie po wrzuceniu wstecznego.

Pewnie to tylko kwestia kodowania i przycisku w boczku?

 

Fotele full elektryka ze sterownikiem z którego trzeba ściągnąć CP, boczek z przyciskami do pamięci, instalacja do zrobienia i kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jaki wplyw na silnik i dpf będzie miał odpiety od wtyczki egr? Mogę zrobić tak 20-30km? Prawdopodobnie mam uszkodzony egr mimo że nie pokazuje błędu na kompie ale przejechałem się raz na odpietym i auto mi nie szarpało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Góral65 napisał:

 

Fotele full elektryka ze sterownikiem z którego trzeba ściągnąć CP, boczek z przyciskami do pamięci, instalacja do zrobienia i kodowanie

Jaki ma nr to sprawdzę u siebie czy obsłuży

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w A4B8 z klimą 1-strefową był montowany czujnik jakości powietrza (G238) na podszybiu przy wlocie powietrza do wentylacji? Ma ktoś taki czujnik w 1-strefowej klimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2019 o 09:15, Góral65 napisał:

 

Fotele full elektryka ze sterownikiem z którego trzeba ściągnąć CP, boczek z przyciskami do pamięci, instalacja do zrobienia i kodowanie

Z a5ki sterownik i przyciski podejda? Będzie działać u nas w b8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Okleilem sobie dzisiaj lampy z nudów, to się pochwalę. 

 

DA29C1F4-6297-4A54-A020-200732DAE070.jpeg

7D657F65-B558-4014-8766-20CAD91AD47C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...