Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Gibons napisał:

Taka powinna być przy 8j? 245?

Na takiej wyjeżdżało z fabryki :) Ja wpakowałem rok temu oponę 235/40/18. Auto mi siadło i teraz jest gimnastyka w niektórych miejscach na drogach, a w zimie to już całkiem się robi wesoło jak śniegu nawali  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

44 minuty temu, Gibons napisał:

Taka powinna być przy 8j? 245? 

Zawsze miałem felgi 8.5j i 245.40 tym razem mam 8j a z przyzwyczajenia zamówiłem opony 245.40.18 i teraz zastanawiam się czy to odkrecac czy będzie ok

Będzie tak jak fabryka każe :D

18 minut temu, KoJ@K napisał:

Ja bym wolał dać 225/45.

Ja dzisiaj właśnie założyłem, szczerze powiem że fajnie się śmiga. Na zimę idealnie , lepiej niż na tych 245 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hugo napisał:

Na takiej wyjeżdżało z fabryki :) Ja wpakowałem rok temu oponę 235/40/18. Auto mi siadło i teraz jest gimnastyka w niektórych miejscach na drogach, a w zimie to już całkiem się robi wesoło jak śniegu nawali  :)

Jak fabryczny rozmiar to ok :)

Kupiłem pirelli w dość dobrej cenie więc od razu kazałem wysłać. Dzisiaj myślę przecież mam inne felgi i od razu przemyślenia czy nie będzie balon :)

PS Maciek wrzuć foto tak żeby było widać ile opona wychodzi za felgę czy naciąg jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma, ale faktycznie 235 było by lepsze. A masz foto tego 225.45? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda chyba całkiem podobnie przez to że profil jest 45 a nie 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona 245/40-18" idealnie leży na 8 calach, tak auta wyjezdzaly z fabryki, nie ma co cudowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dev napisał:

Opona 245/40-18" idealnie leży na 8 calach, tak auta wyjezdzaly z fabryki, nie ma co cudowac.

Idealnie to leży na 8.5j

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ma ktos schemat ogrzewania tylnej szyby w avancie? 

Zrobiło sie zimniej szyba nie grzeje, błędów brak, bezpiecznik cały, przekaźnik klika, paski na szybie całe - sprawdziłem miernikiem przejście. Zasilanie na prawym kablu jest przy pomiarze bezpośrednio do masy, natomiat miedzy kablami grzania już nie ma. Pomiar kabla brązowego przy szybie do masy nie daje przejścia, więc wychodzi na to że tutaj jest problem. 

Potrzebował bym schemat, albo może ktoś wie w którym miejscu kabel brazowy od grzania szyby jest podłączony do masy? W wiązce idzie kilka takich i trudno namierzyć ktory to jest, a chciałbym go przymierzyć, sprawdzić ewentualnie podłączenie do masy i cośdalej z tym zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje, ja również uważam że w niektóych sytuacjach nie powinno się poprawiać fabryki. Naciągi, naleśniki etc, to era B5, B6, B7 w B8 mi średnio się to podoba. Wszystko z umiarem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe,  i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Osiollekk napisał:

Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe,  i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?

 

Wszystko jest 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Osiollekk napisał:

Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe,  i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?

 

Wciskasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę dostać za zaciski pod 320mm, 57mm tłok? 
Mam na sprzedaż, ktoś chętny? 
 

Do tego klocki i tarcze OEM 30,5mm grube, ale jedna mi biła na aucie więc ewentualnie ktoś by musial to przetoczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Osiollekk napisał:

Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe,  i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?

 

Szpilki są. Kupić musisz podkładkę metalowa i nakretki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gibons napisał:

Szpilki są. Kupić musisz podkładkę metalowa i nakretki

czyli tam jest normalny gwint i zwykła nakrętka załatwi sprawe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...