Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie pytanie, pisałem w temacie o keyless ale tam zero odpowiedzi. Chcę dołożyć u siebie keyless go, nie wiem tylko czy mój moduł to obsłuży... jak mogę to ustalić? A jeszcze przy okazji, ile powinny mieć pin lusterka składane grzane z fotochromem? Jak przyciemnie szyby to fotochrom zadziała? Bo ten fotochrom mogę na korzyść ściemy szyb odpuścić ale chciałem mieć składane. Nawet bez zmiany boczka. Chcę żeby mi się składały po zamknięciu tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Awra napisał:

Panowie pytanie, pisałem w temacie o keyless ale tam zero odpowiedzi. Chcę dołożyć u siebie keyless go, nie wiem tylko czy mój moduł to obsłuży... jak mogę to ustalić? A jeszcze przy okazji, ile powinny mieć pin lusterka składane grzane z fotochromem? Jak przyciemnie szyby to fotochrom zadziała? Bo ten fotochrom mogę na korzyść ściemy szyb odpuścić ale chciałem mieć składane. Nawet bez zmiany boczka. Chcę żeby mi się składały po zamknięciu tylko.

Sprawdź cyz masz w module piny w kostce która za to odpowiada 

albo jak masz el klapę to będzie ok

szyby nie maja nic na fotochrom, to wewnętrzne lusterko tym steruje a ja przy różnych procentach w różnych autach nie miałem z tym problemu 

co do pinów w temacie o dokładaniu lusterek składanych masz wszystko opisane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam elektrycznie otwierają klapę, to sedan. O to chodzi że otwierała się z pilota (zamyka się manualnie). Nie jak w aventadorze, z przycisku na klapie elektrycznie? Moduł to nawet nie wiem gdzie jest ja go dotykać nie chcę, oddam komuś żeby mi to ogarnął ale nie wiem czy graty zbierać. Dzięki za odp 

Edit

I jeszcze panel z przyciskiem start/stop...

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany da rade w po lifcie zakodać przednie lampy w taki sposób, żeby przy włączaniu kierunkowskazu podświetlenie neonu całkiem gasło na czas migacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, KoJ@K napisał:

Pany da rade w po lifcie zakodać przednie lampy w taki sposób, żeby przy włączaniu kierunkowskazu podświetlenie neonu całkiem gasło na czas migacza ?

Widziałem To gdzieś wiec pewnie da radę 

znajde coś to podeśle 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włącza się ogrzewanie zewnętrznych lusterek ?

Włączałem ogrzewanie tylnej szyby, gałka od lusterek w pozycji środkowej, a na lusterkach dalej mróz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętłem, tak jak robisz. Pewnie się popsuło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pewno masz grzane lusterka? Bo widziałem b8 bez grzania... Na pokrętle od lusterek ns środku jest symbol podgrzewanych lusterek czy tylko kropka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Caporeira napisał:

Jak włącza się ogrzewanie zewnętrznych lusterek ?

Włączałem ogrzewanie tylnej szyby, gałka od lusterek w pozycji środkowej, a na lusterkach dalej mróz.

Gała na środek :)

Znalezione obrazy dla zapytania: ogrzewanie lusterek a4 b8"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Skruszo napisał:

A na pewno masz grzane lusterka? Bo widziałem b8 bez grzania... Na pokrętle od lusterek ns środku jest symbol podgrzewanych lusterek czy tylko kropka 

Dokładnie. Od tego trzeba zacząć :) Jak masz takie coś to nie masz grzanych ;)

21948195744_80c4b4a76b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wkłady z grzałką wsadzić podłączyć przewód i już są lusterka z grzaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mam:

123.jpeg

1234.jpeg

12345.jpeg

 

 

W a A3 more miałem grzania, kupiłem wkłady, zrobiłem kodowanie i grzanie było - kable już były fabrycznie podciągnięte.

Pytanie, jak to w A4 wygląda ? Jakieś przewody idą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerem nie, ale mam zamiar zamówić te 

WKLAD-LUSTERKA-LEWY-AUDI-A4-S4-B8-2011-2
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 43,90 zł - WKŁAD LUSTERKA LEWY AUDI A4 S4 B8 2011-2014 P-ń (5692565328). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 Ale też zależy czy chcesz asferyczne, fotochromy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę po tym nunerze określić jakie mam MMI? Niby w treści tego czegoś jest 3g ale nie wiem czy to high czy low czu jak to sprawdzić...

hn+_eu_au3g_P0530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Awra napisał:

Da radę po tym nunerze określić jakie mam MMI? Niby w treści tego czegoś jest 3g ale nie wiem czy to high czy low czu jak to sprawdzić...

hn+_eu_au3g_P0530

3g+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Awra napisał:

Da radę po tym nunerze określić jakie mam MMI? Niby w treści tego czegoś jest 3g ale nie wiem czy to high czy low czu jak to sprawdzić...

hn+_eu_au3g_P0530

MMI 3G+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...