Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.12.2019 o 13:32, Hugo napisał:

Jutro będę nakładał :) 

Znalezione obrazy dla zapytania glaco

i jak efekt ? nigdy nie miałem do czynienia z tą marką i też nigdy nie aplikowałem niewidzialnej wycieraczki. jak twoje wrażenia po aplikacji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

20 minut temu, michu10 napisał:

i jak efekt ? nigdy nie miałem do czynienia z tą marką i też nigdy nie aplikowałem niewidzialnej wycieraczki. jak twoje wrażenia po aplikacji ? 

Przeziębienie mnie dopadło, więc nie zdążyłem tego ogarnąć. Zdam relację, jak tylko to zrobię :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dev napisał:

Daj VIN

WAUZZZ8K59N074731
Podaje tutaj bo chyba masz pw zablokowane :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michu10 napisał:

i jak efekt ? nigdy nie miałem do czynienia z tą marką i też nigdy nie aplikowałem niewidzialnej wycieraczki. jak twoje wrażenia po aplikacji ? 

Jeżeli chcesz przeznaczyć na to właśnie taki budżet to pewnie, śmiało to można nakładać. Bardzo ważne jest by przed nałożeniem przygotować szybe - przelecieć jakimś glas klinerem, po tym wyjałowić ipą i dopiero aplikacja. No i dosychanie najlepiej w suchym garażu i by przez kilka godzin zaraz po nałożeniu nie miało kontaktu z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2019 o 20:20, Dev napisał:

Daj VIN

Dev i jak tam dasz radę to sprawdzić jakoś? :)

WAUZZZ8K59N074731

Edytowane przez EdoTensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje numer oslony/emblematu zwykłego bez żadnych slinow i innych do kiery ściętej. :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Panowie potrzebuje numer oslony/emblematu zwykłego bez żadnych slinow i innych do kiery ściętej. :kwiatek:

 

24E24934-29F4-4C77-A045-32D2A48D05C2.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Panowie potrzebuje numer oslony/emblematu zwykłego bez żadnych slinow i innych do kiery ściętej. :kwiatek:

Takie numer jeszcze jest 8K0419689V58, ale to to samo, co @marcin_o23 napisał :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo super dzięki wielkie :kwiatek: jedni dokładają sline ja ściągam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaciekPL napisał:

 jedni dokładają sline ja ściągam :grin:

"Czarno" to widzę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy logo na przedni grill w polifcie ma ten sam rozmiar co przedlift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2019 o 09:05, EdoTensei napisał:

WAUZZZ8K59N074731
Podaje tutaj bo chyba masz pw zablokowane :D 

8K0 909 131 C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebna rada....otóż wyjeba.....ło świece z gniazda i już nie można jej wkręcić - podejrzewam fuszerę przy ostatniej wymianie świec.

Na pewno uszkodzony jest gwint w głowicy, gdyż świeca nawet nie chce załapać jednego obrotu. I teraz pytanie. Jak ogarnąć bezpiecznie temat, żeby nie zwalać głowicy?

Tj mini one z 2005r silnik 1.6 benz. 

Widziałem nan necie zestawy naprawcze, ale nie wiem na ile to jest bezpieczne przy montażu. Nie chciałbym, żeby coś mi wpadło do gniazda.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Panowie, potrzebna rada....otóż wyjeba.....ło świece z gniazda i już nie można jej wkręcić - podejrzewam fuszerę przy ostatniej wymianie świec.

Na pewno uszkodzony jest gwint w głowicy, gdyż świeca nawet nie chce załapać jednego obrotu. I teraz pytanie. Jak ogarnąć bezpiecznie temat, żeby nie zwalać głowicy?

Tj mini one z 2005r silnik 1.6 benz. 

Widziałem nan necie zestawy naprawcze, ale nie wiem na ile to jest bezpieczne przy montażu. Nie chciałbym, żeby coś mi wpadło do gniazda.....

nie da sie wkrecic, czy gwint juz nie trzyma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dev napisał:

nie da sie wkrecic, czy gwint juz nie trzyma ?

Nie da się wkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, grzes283 napisał:

Nie da się wkręcić.

No to trzeba "przejechać" gwintownikiem, najpierw wstepnym a potem wykańczającym, wszystko podlewac denaturatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dev napisał:

No to trzeba "przejechać" gwintownikiem, najpierw wstepnym a potem wykańczającym, wszystko podlewac denaturatem.

Dzięki. Zastanawiałem się nad takim zestawem naprawczym. Gwintownik, a następnie tuleja z gwintem. Boję się, żeby wióry nie wleciały do komory.....dlatego zastanawiam się nad usługą kolesia, który mobilnie załatwia takie rzeczy. Wiesz, nie moje auto a w przypadku niepowodzenia muszę wziąć koszta na siebie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, grzes283 napisał:

Dzięki. Zastanawiałem się nad takim zestawem naprawczym. Gwintownik, a następnie tuleja z gwintem. Boję się, żeby wióry nie wleciały do komory.....dlatego zastanawiam się nad usługą kolesia, który mobilnie załatwia takie rzeczy. Wiesz, nie moje auto a w przypadku niepowodzenia muszę wziąć koszta na siebie ;-)

Kiedyś jak miałem gwintowane gniazdo świecy,  to po gwintowaniu, Gościu zanim wkręcił świecę to na chwile próbował uruchomić silnik. Miało to na celu wydmuchniciu opiłków. 

Dodam, że samochód później jeździł bez żadnej usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś tak doczytałem......dzwoniłem do gościa który ogarnia takie rzeczy. 450 zł i wkłada stalową tulejkę. Także poleciłem takie rozwiązanie. 

Dziękuję Panowie za rady i pomoc:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy taka dokładka dyfuzor 8k0 071 611A będzie pasować do zderzaka s line do a4 b8 z 2010? Jest opcja na moda na wydech dwururkę i zastanawiam się jaką dokładkę założyć teraz mam szarą z plastrem miodu na lewy podwójny wydech.

20191214_121535.jpg

Edytowane przez Marcin_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...